CANDIDA

Kandidóza

S kvasinkovými problémy se léčí mnoho osob, ale velká část z nich netuší, že se nejedná o izolované onemocnění, nýbrž o vážný metabolický stav.

Kvasinky jsou v celém těle přemnožené a manifestují se následně v oblasti pohlavních orgánů. Mohou se však projevovat i v dutině ústnína kůži či v oblastikonečníku

Candida albis je houba, která běžně žije v našem těle již od narození v harmonii s „dobrými“ kvasinkami, jako je acidofilus. Ovšem různé životní situace způsobí, že se přemnoží a začne škodit.

Pokud se v těle přemnoží kvasinky, můžete mít některý z následujících příznaků:

Neodolatelná chuť na sladké a pečivo, únava, bolest v krku, bolesti kloubů, nádýmání, zácpa, průjem, svědění konečníku, záněty pochvy a prostaty, zápach z úst, afty, povleklý jazyk, špatné trávení.

Kvasinkami trpí obzvláště ženy. Mnoho z nich se dlouhodobě léčí s větším či menším úspěchem. Klasická medicína nabízí vaginální čípky a masti, které kvasinky zahubí lokálně. Je však potřeba obnovit rovnováhu v celém organismu.

Není totiž pravda, že kvasinky žijí pouze ve vagíně, tam se jenom nejvíce projevují. Kvasinky jsou všude: ve střevech, v plicích, v kloubech, v ústech, v žaludku, na kůži, zkrátka všude v těle, kde jsou sliznice a kde je jim teplo a mají výživu. Přemnožených kvasinek je možné se zbavit, ale vyžaduje to důslednou léčbu a trpělivost. 

Doporučujeme:

V tomto případě bez úpravy stravy není možná léčba. Základem je maximálně snížit příjem mouky a cukru včetně výrobků, které je obsahují. Dále nejíst kvašené výrobky, které samy o sobě obsahují kvasinky. Kvasné procesy podporuje i ocet! Dále nejíst plísňové sýry, nivu, houby a kynuté pečivo, zkrátka všechno, kde se nacházejí pomocníci – oddíly kvasinek.

Střídavě po dni pít čaje ANTICANDID, JÁTRA, PYLERGEN. K tomu denně užívat tinktury z jader GREP, kapsle OCHRÁNCE .

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Antiparaziten

 

 

Nejprodávanější

55
396155396
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 13 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde