Sluníčko ti prospěje  Země zdraví posiluje  Meditace tě uklidňuje 

CHLAMYDIE

Chlamýdie jsou bakterie, které v těle fungují jako paraziti – napadají ostatní buňky. Jedná se o velmi nebezpečné a zákeřné onemocnění, které může způsobovat kolaps celého organismu.

V zásadě se v současné době odlišují dva druhy chlamýdií, a to pohlavní a plicní.

Pohlavní chlamýdie se přenáší primárně pohlavním stykem, ale mohou se přenést i ve společných prostorách šaten, toalet, přes ručník nebo i v bazénu. Projev této infekce je vždy v oblasti pohlavních orgánů, a to zejména u žen. U mužů nebývají projevy tak významné, takže často ani nevědí, že touto infekcí trpí.

Plicní chlamýdie se přenáší tekutinami – slinami a napadají primárně horní cesty dýchací a plíce. Při dlouhodobém chronickém kašli vždy požádejte svého lékaře o krevní vyšetření na přítomnost plicních chlamýdií.

Vždy je velmi důležité určit typ bakterie, a to stěrem z nemocného místa nebo odběrem krve, a až po určení typu bakterie a její citlivosti na konkrétní antibiotikum nasadit vhodný lék.

Dlouhodobým nadměrným užíváním antibiotik jsme jako lidstvo bohužel dosáhli toho, že se vyvinulo velké množství nových mutací bakterií, které jsou již vůči antibiotikům rezistentní.

To je jeden z důvodů, proč přibývá osob s chronickými záněty v těle, kdy jim žádná léčba úplně nezabírá. Vždy jen sníží příznaky a ty se po nějaké době opět objeví, jak se bakterie znovu v organismu pomnoží.

Chlamýdie běžnými lékařskými postupy v podstatě nelze z organismu dostat. Po přeléčení antibiotiky se vždy nějaké malé množství „schová“ v hostitelské buňce a při poklesu imunity se opět pomnoží.

Pokud chcete v současné době úspěšně bojovat s chronickými bakteriálními infekcemi, je velmi důležité natolik podpořit svůj vlastní imunitní systém, aby tento boj zvládnul. V přírodě naštěstí stále existují rostliny, které to umí, ale je potřeba alespoň z počátku užívat poměrně velké dávky.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, JÁTRA a k tomu druh čaje podle problému (ŽENSKÝ, PRŮDUŠKY…). K tomu denně užívat tinkturu z pupenů OŘEŠÁK přírodní kapsle OCHRÁNCE  + ANTIPARAZITEN (při tomto onemocnění vyšší dávku).

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou: 

IMUNOfungin BIO

Udržující léčba po odeznění příznaků:

směs z pupenů IMUNITA a ANTIPARAZITEN

 

Nejprodávanější

53
390153390
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde