CHLAMYDIE

Chlamýdie jsou bakterie, které v těle fungují jako paraziti – napadají ostatní buňky. Jedná se o velmi nebezpečné a zákeřné onemocnění, které může způsobovat kolaps celého organismu.

V zásadě se v současné době odlišují dva druhy chlamýdií, a to pohlavní a plicní.

Pohlavní chlamýdie se přenáší primárně pohlavním stykem, ale mohou se přenést i ve společných prostorách šaten, toalet, přes ručník nebo i v bazénu. Projev této infekce je vždy v oblasti pohlavních orgánů, a to zejména u žen. U mužů nebývají projevy tak významné, takže často ani nevědí, že touto infekcí trpí.

Plicní chlamýdie se přenáší tekutinami – slinami a napadají primárně horní cesty dýchací a plíce. Při dlouhodobém chronickém kašli vždy požádejte svého lékaře o krevní vyšetření na přítomnost plicních chlamýdií.

Vždy je velmi důležité určit typ bakterie, a to stěrem z nemocného místa nebo odběrem krve, a až po určení typu bakterie a její citlivosti na konkrétní antibiotikum nasadit vhodný lék.

Dlouhodobým nadměrným užíváním antibiotik jsme jako lidstvo bohužel dosáhli toho, že se vyvinulo velké množství nových mutací bakterií, které jsou již vůči antibiotikům rezistentní.

To je jeden z důvodů, proč přibývá osob s chronickými záněty v těle, kdy jim žádná léčba úplně nezabírá. Vždy jen sníží příznaky a ty se po nějaké době opět objeví, jak se bakterie znovu v organismu pomnoží.

Chlamýdie běžnými lékařskými postupy v podstatě nelze z organismu dostat. Po přeléčení antibiotiky se vždy nějaké malé množství „schová“ v hostitelské buňce a při poklesu imunity se opět pomnoží.

Pokud chcete v současné době úspěšně bojovat s chronickými bakteriálními infekcemi, je velmi důležité natolik podpořit svůj vlastní imunitní systém, aby tento boj zvládnul. V přírodě naštěstí stále existují rostliny, které to umí, ale je potřeba alespoň z počátku užívat poměrně velké dávky.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, JÁTRA a k tomu druh čaje podle problému (ŽENSKÝ, PRŮDUŠKY…). K tomu denně užívat tinkturu z pupenů OŘEŠÁK přírodní kapsle OCHRÁNCE  + ANTIPARAZITEN (při tomto onemocnění vyšší dávku).

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou: 

IMUNOfungin BIO

Udržující léčba po odeznění příznaků:

směs z pupenů IMUNITA a ANTIPARAZITEN

 

Nejprodávanější

53
363153363
Značky

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • clarkia Akce Tip 77
  Clarkia tinktura tří bylin 2x50 ml
  Tinktura složená s cílem širokého spektra záběru a zejména proti...

  Původně: 480 Kč
  Ušetříte: 120 Kč (–25 %)

  360 Kč
 • ledviny ženy SB-AEB2EABD
  Serafin Ledviny ženy - bylinný čaj sypaný, 50 g
  Kvalitní sypaný bylinný čaj sestavený podle originální receptury, chráněné...

  Původně: 65 Kč
  Ušetříte: 12 Kč (–18 %)

  53 Kč
 • chlamydil extra 2019 Akce PM179
  PM Chlamydil EXTRA 60tbl
  Má širší spektrum biologicky aktivních látek, které podporují čištění krve...

  Původně: 456 Kč
  Ušetříte: 94 Kč (–21 %)

  362 Kč
 • chlamydil 2019 Akce PM125
  PM Chlamydil 60tbl
  Účinné složky slouží jako antiseptická očistná kúra organizmu.

  Původně: 268 Kč
  Ušetříte: 55 Kč (–21 %)

  213 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde