CHOLESTEROL

Cholesterol je látka, která pomáhá tělu zpracovávat tuky, potřebujeme ji k tvorbě hormonů, ale i vitamínu D. Cholesterol tvoří přirozenou součást buněk lidského těla a je pro život nezbytný, jelikož plní řadu významných funkcí.

Představuje základ všech buněčných membrán, je hojně zastoupen v nervovém systémumozkumyelinových obalech nervů, nacházíme jej v játrech i ledvinách.

Tvoří stavební kámen pro syntézu pohlavních a nadledvinových hormonů. Striktní snižování hladiny cholesterolu může u žen vést k neplodnosti.

Celková hladina cholesterolu v krvi by měla být na hodnotě 5 mmol/l, zvýšené riziko se uvádí u celkové hladiny 5,1 – 6,5 mmol/l. Cholesterol se dělí na tzv. hodný HDL a špatný LDL. I jejich poměr v celkové hladině cholesterolu je důležitý.

Vysoká hladina cholesterolu může způsobovat kardiovaskulární onemocnění.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje CHOLESTERIN a JÁTRA. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů MEDVĚDÍ ČESNEK. Při mírně zvýšené hladině cholesterolu je možné užívat pouze směs z pupenů CHOLESTERIN. Ve všech případech přidejte přírodní kapsle Kelp. Při léčbě je vždy důležitá úprava stravy. 

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Omega 3

 

Nejprodávanější

65
4215516542155
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 19 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde