Sluníčko ti prospěje  Země zdraví posiluje  Meditace tě uklidňuje 

DNA

Dna je metabolické onemocnění, které způsobuje velmi bolestivý typ artritidy. Souvisí se zvýšenou hladinou kyseliny močové v tělních tkáních. Kyselina močová je výsledný produkt metabolismu látek zvaných puriny.

Postižený organismus neprodukuje dostatečné množství trávicího enzymu urikáza, který oxiduje velmi těžce rozpustnou kyselinu močovou na rozpustnou látku, která je z těla vylučována ledvinami.

V důsledku této anomálie dochází k hromadění kyseliny močové v krvi a ve tkáních, kde nakonec krystalizuje.

Vytvořené jehličkové urátové krystalky pak pronikají do málo prokrvených tkání – zejména kloubů – a jako skutečné jehly se do nich zabodávají. Nejčastěji se dna projevuje úpornými bolestmi kloubu palce u nohy, ale může se projevit u kteréhokoli kloubu.

Dna je označována jako „nemoc králů“. Jelikož v posledních letech žije většina populace v hojnosti „jako králové“, výskyt tohoto onemocnění je čím dál častější.

Souvisí se sníženou funkcí ledvin a jejich přetížením zejména převahou kyselinotvorných potravin - bílkoviny, alkoholsůl, rafinovaný cukr, potravinářská dochucovadla a zvýrazňovače chuti, ale i léky.  Velkou roli hraje také syndrom zvýšené propustnosti střev.

Doporučujeme:

Akutní fáze:

Střídavě po dni pít čaje Ledviny a Re-Dna Tyto čaje neustále obden střídat. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů TUŽEBNÍKU a přírodní kapsle KLOUBY.  

Důležitou součástí léčby je celková úprava stravovacích návyků.

Následná léčba

Po zvládnutí akutní fáze onemocnění dlouhodobě pít čaj ODKYSELENÍ ORGANISMU v kombinaci s tinkturou z pupenů VŘES a ZLATOBÝL. K tomu minerály ODKYSELENÍ.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Aloe C+, Omega 3

 

Nejprodávanější

286
17340128617340
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 11 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde