KLOUBY

Potíže s klouby mohou mít velké množství příčin. Podrobněji se o nich dočtete v kapitolách artróza, revmatismus nebo osteoporóza.

Obecně platí, že klouby souvisí s dysfunkcí dvou základních orgánů. Těmi jsou ledviny a žlučník. Hodně nám v tomto případě napoví průběh akupunkturních drah.

Dráha žlučníku probíhá v oblasti ramenloktů a kyčlí, a proto bolesti těchto kloubů velmi často souvisí s dysfunkcí žlučníku a jater.

Naproti tomu bolesti kolen jsou často způsobeny dysfunkcí ledvin.

Obecně platí, že pokud vás bolí klouby, vždy byste měli pomoci ledvinám odplavit odpadní soli a toxické látky z těla. Odlehčete stravu, snižte příjem soli, nepoužívejte pepř, omezte brambory, maso a alkohol.

Důležité je poradit se s odborníky na rehabilitaci a srovnat své držení těla, aby zbytečně nedocházelo k jednostrannému přetěžování některých kloubů.

Doporučujeme:

Střídavě po dni pít čaje KLOUBY a LEDVINY. K tomu denně užívat tinktury z pupenů BOROVICE . Dále doporučuji přírodní kapsle KLOUBY.

Čaje je možné nahradit čajovým koncentrátem KLOUBY A PÁTEŘ.

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Minerály ODKYSELENÍ, Omega 3.

 

Nejprodávanější

55
4215515542155
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 26 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde