Nejmenší digitální sluchadlo STARKEY MUSE

 
  • 1 z 3
 

Hledáte miniaturní digitální sluchadlo bez předpisu, které Vám bude diskrétně pomáhat lépe slyšet, ale o kterém budete vědět jen Vy, protože je v uchu neviditelné? Digitální sluchadlo bez předpisu MUSE od renomovaného výrobce sluchadel STARKEY je novinkou na českém trhu a přesně tím, co hledáte. Ideální sluchadlo pro zesílení hovoru v rušném prostředí, sluchadlo na poslech televize, na jednání.

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 17 500 Kč
Ušetříte 4 500 Kč (–26 %)
Cena 11 304 Kč bez DPH
13 000 Kč / ks
Kód produktu 181166
Značka SOUND POWER
Kategorie Slyšet víc
Záruka 2 roky
Položka byla vyprodána...
 

Miniaturní digitální sluchadlo bez lékařského předpisu STARKEY MUSE je vysoce kvalitní osobní zesilovač zvuku, který je diskrétně uložen v ušním kanálu a tedy Vašemu okolí neviditelný.

Toto sluchadlo si ovládá uživatel a umožňuje přepínání mezi jednotlivými programy podle prostředí a poslechové situace.

Digitální sluchadlo bez předpisu STARKEY MUSE je ideální jako první sluchadlo pro uživatele, kteří zatím sluchadlo nepoužívali nebo používat nechtějí.

Poslech se sluchadlem MUSE je natolik komfortní, příjemný a dostatečně zesílený, že bude vyhovovat většině uživatelů se střední ztrátou sluchu.

Pokud začínáte mít potíže slyšet, co vám druzí říkají anebo přestáváte slyšet některé běžné zvuky, které jste dříve slyšeli, možná přišel čas přemýšlet o nošení naslouchátka.

Proč se většina pacientů neodhodlá k používání sluchadla?

- Stydí se za vzhled sluchadla, nechtějí být v práci, v rodině, ve společnosti viděni se sluchadlem.

- Vysoké doplatky za sluchadlo, které nevyhovuje perfektně potřebám nedoslýchavé osoby.

STARKEY MUSE

- Je sluchadlo neviditelné, tak miniaturní, že se celé schová ve zvukovodu , takže nikdo jiný než budete vědět, že sluchadlo máte.

- Velmi jednoduchá manipulace, velmi snadné nasazení, vyndavání z ucha i přepínání mezi programy.

- Digitální sluchadlo AMP je připravené na používání po jednom sezení, kde se sluchadlo důkladně vyzkouší v různých poslechových situacích a nastaví dle potřeb uživatele v showroomu Sound Power v Petrské 24, Praha 1. 

- Nejmenší sluchadlo na trhu, díky dokonalému upevnění sluchadla v ušním kanálu využívá přirozené akustiky ucha a poskytuje perfektní kvalitu poslechu.

- Sluchadlo, které nepíská.

Podrobné technické specifikace rádi zašleme na vyžádání.

 

MÁM ZÁJEM O SLUCHADLO STARKEY MUSE, JAKÝ JE POSTUP PRO JEHO ZÍSKÁNÍ?

  • Objednání termínu: na emailu aloefrajman@seznam.cz, termín Vám ten samý den potvrdíme, pondělí-pátek 10-17 hod.
  • Individuální nastavení sluchadla: probíhá na showroomu Slyšet Víc, Petrská 24, Praha 1 a skládá se ze sluchového testu, který změří vaši schopnost detekovat zvuky různých frekvencí a výšek a následného přizpůsobení sluchadla na míru. Přizpůsobení sluchadla se provádí pomocí počítačové techniky založené na výsledku sluchového testu a na Vašich komentářích, dojmech a pocitech během testování sluchadla v různých poslechových situacích.
  • Celý proces nastavení sluchadla je bezbolestný, krátký a jeho cílem je najít perfektní řešení pro Vás. Čím více informací budeme mít, tím kvalitnější bude výsledné řešení.
  • Pokud se pro koupi sluchadla rozhodnete, naučíme Vás, jak se sluchadlem zacházet, jak o něj pečovat, aby byla zaručena maximální výkonnost a jak sluchadlo ovládat magnetickou tyčinkou a přizpůsobit v různých prostředích. Také Vám vysvětlíme vkládání a vyjímání sluchadla z uší a jeho čištění a odvlhčování.
  • Následné úpravy jsou v ceně sluchadla: nové sluchadlo testujte ve Vašem obvyklém prostředí a pokud se najde situace, kde ještě nastavení není perfektní, objednáte se na úpravu nastavení sluchadla. 

Podobné produkty

Hmotnost 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde