PROSTATA

Je přídatná mužská pohlavní žláza, jejíž sekret je součástí ejakulátu a zvyšuje životaschopnost spermií.

Prostata zdravého muže je velká asi jako vlašský ořech a je umístěna pod močovým měchýřem a jako prstenec obkružuje močovou trubici.

Prostata je velmi citlivá na množství zinku v těle. Pokud je ho v těle nedostatek, může docházet k narušení její funkce.

Při narození je prostata malinká, v pubertě naroste do velikosti kaštanu a tak zůstane až do období kolem padesáti let, kdy se vlivem hormonálních změn může začít zvětšovat.

Zvětšení se projevuje obtížemi při močení, a to buď nucením k častému močení, anebo ztíženým, neúplným či pomalým močením.

Pro zmírnění těchto obtíží je velmi vhodné užívat přírodní léčbu – byliny, které dodávají organismu přírodní mužské pohlavní hormony a tím pozastavují proces zbytňování prostaty.

Potíže s prostatou však nebývají jen tohoto druhu, v posledních letech se začíná velmi často u mladých mužů objevovat chronický zánět prostaty, který může mít v konečném důsledku vliv i na plodnost.

Chronické záněty bývají většinou bakteriálního původu a souvisí s celkově sníženou imunitou, stresem, který působí na imunitní systém. Dále neléčenými alergiemi, které napadají imunitní systém, nadměrným užíváním antibiotik či jiných léků a pohlavní promiskuitou.

Doporučujeme:

Při zbytnění prostaty:

Bylinný čaj PROSTATIN a k tomu tinkturu z pupenů KOTVIČNÍK a tinkturu z bylin VRBOVKA. Dále doporučuji užívat minerály ODKYSELENÍ s přirozeným obsahem zinku.

Při zánětu prostaty:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, LEDVINY muži a PROSTATIN. K tomu denně užívat tinkturu z pupenů LICHOŘEŘIŠNICE a kapsle OCHRÁNCE.

Při candidóza, plísně:

Střídavě po dni pít čaje IMUNITA, LEDVINY muži a PROSTATIN. K tomu denně užívat kapsle OCHRÁNCE + koncentrát IMUNOfungin BIO

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

přírodní kapsle Vilcacora

 

 

Nejprodávanější

53
4215515342155
Značky
 

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 15 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde