Z důvodu ochrany zdraví vás i dopravců jsme pozastavily možnost platby dobírkou, využijte dalších možností plateb. Děkujeme za pochopení.

ReSpimask® VK - Virus Killer - 10pack (ADULT)

 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 6
 

Obličejová maska ​​z nanovláken a respirátory obohacené o zrychlený oxid mědi, který aktivně ničí viry a bakterie. K dispozici pro před objednávky. Dodaní do 30 dnů od platby.

Dostupnost Na dotaz
Běžná cena 2 500 Kč
Ušetříte 125 Kč (–5 %)
Cena 1 963 Kč / ks bez DPH
2 375 Kč / ks
Kód produktu 91591V2
Značka Respilon
Kategorie Kompenzační pomůcky
Položka byla vyprodána...
 

Zrychlený oxid mědi jako zabiják patogenů

Masky z nanovláken RESPILON mohly doposud účinně zachytit koronaviry, ale byly primárně navrženy jako masky pro jedno použití. Tým RESPILON se proto zaměřil na rozšíření jejich účinnosti a na bezpečnější nakládání s použitými obličejovými maskami. Spolu s izraelskými experty tým vylepšil vlastnosti filtračního materiálu a v Turecku úspěšně sjednotil novou výrobní kapacitu - místní moderní výrobní linku. Výsledkem je, že společnost RESPILON představuje dva produkty s nebývalou úrovní revoluční ochrany:

 

  • Tato ochranná maska má RESPILON ® nanovláken filtr s 99,9% účinností filtrace pro viry a bakteriemi . Úroveň účinnosti filtrace byla potvrzena nezávislým testováním v americkém institutu Nelson Labs.
  • Bezprecedentní inovace v oblasti dýchacích ochranných pomůcek je obohacení filtru podle zrychleného oxidu mědi . Díky tomu ReSpimask VK nejen mechanicky zachycuje viry a bakterie, ale aktivně je také zabíjí .
  • Maska je první produkt tohoto typu, který lze nosit opakovaně a na delší dobu, maximálně 24 hodin . Díky deaktivaci virů nehrozí jejich další reprodukce ve filtru. Pokud tedy budete masku používat např. 3,5 hodiny denně, poskytne vám dostatečnou ochranu po celý týden.
  • Výrobky splňují požadavky na zdravotnické techniky typu IIR z normy EN 14683 . Obličejová maska ​​je k dispozici jak pro zdravotnická a vládní zařízení, tak i pro veřejnost.
  • ReSpimask VK se vyrábí jak pro dospělé, tak pro děti . Pro zajištění dokonalé tváře pro různé tvary a proporce tváří lidí má verze pro dospělé plastovou sponu, která slouží k nastavení elastického pruhu na zadní straně nositele. Maska se přizpůsobí tvaru obličeje osoby bez rizika, že by kolem masky pronikl vzduch. Tento design není nutný pro dětské velikosti kvůli menším proporcím obličeje dítěte.
  • Zrychlený oxid mědi dává nanovláknové obličejové masce přirozenou barvu podobnou pokožce , takže když ji člověk nosí na ulici, vytvoří spíše civilní než lékařský vzhled.

 

Kombinace dvou jedinečných vlastností - účinnosti filtrace patogenů a schopnosti je zabít - činí z ReSpimask VK ideální ochranné vybavení proti koronavirům způsobujícím onemocnění COVID-19.

Balení 10ks

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde