Mějte zářící úsměv s produkty Herbadent

Dbáte o zdraví svoje i svých blízkých? Pak jste tu správně. V našem sortimentu naleznete přírodní doplňky stravy, masti i kosmetiku, které udělají dobře vašemu tělu i duši. Díky našim produktům budete plni pozitivní energie i životního elánu. Bylinky pomáhají předcházet nemocem a mají mnoho téměř zázračných účinků na pleť, zažívání i duševní zdraví. Tušili jste ale, že mohou výrazně zlepšit i stav vašeho chrupu?

Na bylinné produkty určené k péči o chrup je odborníkem značka Herbadent. My produkty určené k péči o chrup nenabízíme, proto vám doporučujeme tuto značku s více než stoletou tradicí. Zkuste například ústní vodu na přírodní bázi a sami poznáte rozdíl oproti běžným produktům plných chemie.

Životnost zubních kartáčků je omezená, s jejich opotřebováním klesá jejich účinnost a čištění se tak stává náročnějším. K většině zubních past značky Herbadent dostanete nový kvalitní zubní kartáček, se kterým bude čištění zubů opět hračka. Tím ušetříte práci svému zubaři a sobě zbytečné starosti s bolavými zuby i peníze za nové plomby.

Afty, záněty dásní a paradontóza nejsou sice zrovna smrtelné choroby, ale i tak dokáží člověku znepříjemnit den. Naštěstí nemusíte sahat po drastických drijácích farmaceutických korporací, existuje alternativa. Přírodní lék na paradontózu je šetrný a na pultech lékáren je již 45 let, což svědčí o jeho účinnosti.

Krom prostředků k ústní hygieně ale firma Herbadent nabízí také řadu produktů k chvílím relaxace. Jedná se především o speciální medicinální sladová vína, která pomáhají trávení a jsou tak vítaným doplňkem stravy například při rekonvalescenci po užívání antibiotik.

Přírodní produkty Herbadent si můžete zakoupit jak on-line v pohodlí domova či kanceláře, tak osobně v kamenné prodejně v Praze.

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde