Doplněk z bylin pro podporu kloubního a pohybového aparátu

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu, dodat kostem i ostatním tkáním chybějící prvky, hlavně prvky stopové a vitaminy potřebné pro kvalitu kostní tkáně.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Běžná cena 489 Kč
Ušetříte 189 Kč (–39 %)
Cena 248 Kč bez DPH
300 Kč    
Výrobce Naděje
Kategorie ZDRAVÍČKO
Záruka 2 roky
 

Klouby, záda K21A

Obsah: 175ml

 

Informace o produktu:

Cílem této kúry je posílit pohyblivost pohybového aparátu, dodat kostem i ostatním tkáním chybějící prvky, hlavně prvky stopové a vitaminy potřebné pro kvalitu kostní tkáně. 

 

Kúra obsahuje jednotlivé lahvičky bylinných a pupenových výtažků:

T42 - topol

Odborná literatura uvádí tyto účinky: regeneruje úspěšně i hodně poškozená játra, ledviny, dále revmatismus, TBC. Působí protiskleroticky a protirakovinně.

Řeší: akné, borelióza, detoxikace, hepatitida, cholesterol, játra, lupenka, mononukleóza, slinivka, nadýmání, obezita, trávení, únava, žloutenka, žlučník, žlučníkové kameny, energie.

 

T47 - židovská třešeň

zlepšení látkové výměny

Pomáhá udržovat zdravý stav a funkci kloubů, působí proti vzniku močových kamenů

Odborná literatura uvádí tyto účinky: antirevmatikum, zlepšuje látkovou výměnu.

Dále řeší : dna, močové kameny, akné, artróza, artritida, bércové vředy, detoxikace, klouby, ledvinové kameny, ledviny, močový měchýř.

P2 - bříza

Odborná literatura uvádí tyto účinky: stimuluje jaterní funkce, zlepšuje osteoporózu, ovlivňuje činnost slinivky a jater. Bere se jako přípravný prostředek k vnitřnímu užívání.

Řeší: detoxikace, dna, ledviny, močový měchýř, nachlazení, osteoporóza, otoky, slinivka.

 

P9 - černý rybíz-borovice-vinná réva

zlepšuje zánětlivé stavy

Směs bylin pro zdravou funkci cévního systému, kostí, kloubního aparátu

Odborná literatura uvádí tyto účinky: zlepšuje angíny, křečové žíly, problémy kostí a kloubů, dny, působí antirevmaticky.

Řeší: artróza, artritida, bolesti zad, borelióza, klouby, kosti

 

P6 - buk 

Odborná literatura uvádí tyto účinky: podpůrný prostředek při nedostatečné činnosti ledvin, při otocích kloubů, jejich revmatických zánětech , močovém písku, při novotvorbě různých výrůstků.

Dále řeší, akné, artróza, artritida, ateroskleróza, bércové vředy, dna, ledvinové kameny, žlučníkové kameny.

 

Současně užívat topol, židovská třešeň, bříza, po využití břízy vezmete černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem a židovskou třešní, pokud vám dojdou tak bez nich. Po využití lahvičky černého rybízu-borovice-vinné révy vezmete nakonec buk a vše doužívat.

 

Topol - odstraňuje horečnatá onemocnění, revmatismus, boreliózu. Zlepšuje stav močových cest a prostaty, působí jako desinfekce. Extrakt také posiluje organismus po prodělaných těžkých infekčních onemocněních.

Židovská třešeň - je to vynikající antirevmatikum, odstraňuje dnu, zlepšuje také látkovou výměnu, vyplavuje soli z kloubů, likviduje močové kameny.

Bříza - čistí tělo, dodává tělu chybějící stopové prvky a vitamíny, připravuje tělo na působení cíleným gemmoterapeutikem, kterým je v tomto případě dub.

Směs borovice-černý rybíz-vinná réva - odstraňuje kloubní, svalové a kostní problémy, dodává tělu stopové prvky a vitamíny, které jsou potřebné pro kostní tkáň. Působí anti-revmaticky.

Buk - podpůrný prostředek při nedostatečné činnosti ledvin, při otocích kloubů, jejich revmatických zánětech, močovém písku, při novotvorbě různých výrustků.

 

Způsob použití:
Každou lahvičku před kapáním vždy několikrát protřepeme. Do sklenky dáme vodu (cca jednu polévkovou lžíci) nakapeme předepsané množství kapek té které tinktury, přičemž můžeme smíchat dohromady dvě, tři až čtyři tinktury podle návodu uvedeného u každé konkrétní léčebné kúry. U jednotlivých kúr jsou uvedeny denní dávky. Výtažky užíváme buď třikrát denně (celkový předepsaný počet kapek na den tedy rozdělíme na tři dávky, např. denní dávku 90 kapek rozdělíme na 3 x 30 kapek), anebo užíváme výtažek dvakrát denně (denní dávku např. 90 kapek rozdělíme na 2 x 45 kapek).
Předepsaný počet kapek bychom měli dodržovat, ale drobná nepřesnost v počtu plus mínus 2 - 5 kapek léčbu neovlivní.
Před polknutím podržíme "roztok" chvilku v ústech, neboť sliznicí se dobře vstřebává.
Doporučuje se kapky užívat nejlépe cca půl hodiny před jídlem, anebo nejdříve hodinu po jídle.
Po ukončení léčebné kúry je vhodné ještě jednou ji zopakovat. Při vleklejších, déle a pomalu odeznívajících nemocích je nutno po druhé - opakované kúře učinit tříměsíční přestávku a teprve po uplynutí této doby zopakovat celý léčebný postup znovu.
Protože dávkování není u jednotlivých tinktur stejné a při kapání dochází k nepřesnostem, vyprazdňují se lahvičky s výtažky postupně. Pokračujte v užívání až do vybrání poslední zbylé lahvičky. Teprve pak je kúra ukončena.
Všechny kúry působí léčivě, preventivně i regenerují, a proto si jimi může i člověk, který se cítí zdravý, jen prospět.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.