Doplněk z bylin pro posílení a podporu detoxikace

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 

Kúra pomáhá překonávat následky a urychluje rekonvalescenci po prodělané borelióze.

Dostupnost SKLADEM U DODAVATELE (70 ks)
Běžná cena 489 Kč
Ušetříte 19 Kč (–4 %)
Cena 388 Kč bez DPH
470 Kč    
Výrobce Naděje
Kategorie ZDRAVÍČKO
Záruka 1 rok
 

Škodlivé vlivy vnějších podnětů

Obsah: 175ml

 

Informace o produktu:

Kúra pomáhá překonávat následky a urychluje rekonvalescenci po prodělané borelióze.

 

Obsahuje jednotlivé lahvičky bylinných a pupenových výtažků:

T42 - topol

Odborná literatura uvádí tyto účinky: regeneruje úspěšně i hodně poškozená játra, ledviny, dále revmatismus, TBC. Působí protiskleroticky a protirakovinně. Řeší: akné, borelióza, detoxikace, hepatitida, cholesterol, játra, lupenka, mononukleóza, slinivka, nadýmání, obezita, trávení, únava, žloutenka, žlučník, žlučníkové kameny, energie.

P2 - bříza

Odborná literatura uvádí tyto účinky: stimuluje jaterní funkce, zlepšuje osteoporózu, ovlivňuje činnost slinivky a jater. Bere se jako přípravný prostředek k vnitřnímu užívání. Řeší: detoxikace, dna, ledviny, močový měchýř, nachlazení, osteoporóza, otoky, slinivka.

P9 - černý rybíz-borovice-vinná réva

zlepšuje zánětlivé stavy

Směs bylin pro zdravou funkci cévního systému, kostí, kloubního aparátu

Odborná literatura uvádí tyto účinky: zlepšuje angíny, křečové žíly, problémy kostí a kloubů, dny, působí antirevmaticky.

Řeší: artróza, artritida, bolesti zad, borelióza, klouby, kosti

 

P15 - jalovec

dborná literatura uvádí tyto účinky: regeneruje úspěšně i hodně poškozená játra, ledviny, dále revmatismus, TBC. Působí protiskleroticky a protirakovinně. Řeší: akné, borelióza, detoxikace, hepatitida, cholesterol, játra, lupenka, mononukleóza, slinivka, nadýmání, obezita, trávení, únava, žloutenka, žlučník, žlučníkové kameny, energie

 

Současně užívat tinktury topol a bříza, po využití tinktury břízy vezmete směs černý rybíz-borovice-vinná réva a pokračujete v užívání s topolem, pokud vám dojde tak bez něho. Po využití směsi černý rybíz-borovice-vinná réva vezmete nakonec jalovec a vše doužívat.

 

Topol - bylinný extrakt, který likviduje boreliózu, horečnatá onemocnění, revmatismus, ovlivňuje močové cesty a prostatu. Má desinfekční účinky.

Bříza - je přípravným drenážním prostředkem z pupenů k vlastnímu užívání. Obsahuje vitamíny a stopové prvky. Stimuluje také jaterní funkce a zlepšuje osteoporózu.

Jalovec - gemmoterapeutikum regenerující úspěšně i hodně poškozená játra, ledviny, působí protirakovinně a protiskleroticky. Zlepšuje stav při revmatismu a TBC.

Směs borovice-černý rybíz-vinná réva - odstraňuje kloubní, svalové a kostní problémy, dodává tělu stopové prvky a vitamíny, které jsou potřebné pro kostní tkáň. Působí antirevmaticky.

Způsob použití:
Každou lahvičku před kapáním vždy několikrát protřepeme. Do sklenky dáme vodu (cca jednu polévkovou lžíci) nakapeme předepsané množství kapek té které tinktury, přičemž můžeme smíchat dohromady dvě, tři až čtyři tinktury podle návodu uvedeného u každé konkrétní léčebné kúry. U jednotlivých kúr jsou uvedeny denní dávky. Výtažky užíváme buď třikrát denně (celkový předepsaný počet kapek na den tedy rozdělíme na tři dávky, např. denní dávku 90 kapek rozdělíme na 3 x 30 kapek), anebo užíváme výtažek dvakrát denně (denní dávku např. 90 kapek rozdělíme na 2 x 45 kapek).
Předepsaný počet kapek bychom měli dodržovat, ale drobná nepřesnost v počtu plus mínus 2 - 5 kapek léčbu neovlivní.
Před polknutím podržíme "roztok" chvilku v ústech, neboť sliznicí se dobře vstřebává.
Doporučuje se kapky užívat nejlépe cca půl hodiny před jídlem, anebo nejdříve hodinu po jídle.

Po ukončení léčebné kúry je vhodné ještě jednou ji zopakovat. Při vleklejších, déle a pomalu odeznívajících nemocích je nutno po druhé - opakované kúře učinit tříměsíční přestávku a teprve po uplynutí této doby zopakovat celý léčebný postup znovu.
Protože dávkování není u jednotlivých tinktur stejné a při kapání dochází k nepřesnostem, vyprazdňují se lahvičky s výtažky postupně. Pokračujte v užívání až do vybrání poslední zbylé lahvičky. Teprve pak je kúra ukončena.

Všechny kúry působí léčivě, preventivně i regenerují, a proto si jimi může i člověk, který se cítí zdravý, jen prospět.

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.