Mořská sůl a zažívací soda

Možská sůl a zažívací soda – nejlepší přírodní léky na radioaktivitu, ozáření a rakovinu

 

 

 

 

Pokud jste byli vystaveni jakékoli formě ozáření, ať už pro účely lékařského vyšetření (fluoroskopie, mamograf, či jiné rentgenové vyšetření) nebo v rámci radioterapie, pokud si děláte starosti kvůli nadměrnému vystavení účinkům záření nebo otravě radiací (např. když žijete blízko jaderné elektrárny, pracujete s radiologickým diagnostickým zařízením, v provozu na zpracování atomové energie, těžbu uranu nebo zpracování urania či plutonia) nebo pokud jste byli vystaveni radioaktivním částicím nebo vyšším dávkám ionizovaného záření z jiného zdroje, jako je například ochuzený uran, testování atomových zbraní, časté lety ve vysokých nadmořských výškách, jaderná nehoda (jaderný spad z japonských atomových elektráren) a podobně, je zde několik doporučených léčivých prostředků a tipů, jak svému tělu přirozeně pomoci, aby se zbavilo škodlivých radioaktivních částic (např. stroncia nebo radioaktivního jódu), jak detoxikovat tělo od jejich škodlivých vedlejších produktů, jako jsou volné radikály a jak se vypořádat s radiačními popáleninami.

Pokud podstupujete jakékoliv radioaktivní ošetření, lékem pro vás je makrobiotika. Ta je velice účinná při léčbě nemoci z ozáření a rakovině.

Pokud máte diagnostikovanou rakovinu a chcete přežít, vyhněte se absolutně veškeré radiační léčbě. Pacienty s diagnostikovanou rakovinou ve skutečnosti zabíjí radiační léčba. Ozáření spustí vodopád volných radikálů, které nadělají v těle spoušť. Volné radikály poškozují DNA, bílkoviny a tuky. Bylo prokázáno, že poškození způsobené volnými radikály patří v případě onemocnění rakovinou k hlavním viníkům. To znamená, že lidé neumírají na rakovinu, ale na otravu radiací. Opakované vystavení radiaci ve formě takzvaného léčení zcela zdolá imunitní systém těla. Rakovina nezpůsobuje u pacientů vypadání vlasů; za to může výhradně radiační léčba. Rakovina nezpůsobuje ani ztrátu váhy; to způsobuje radiační léčba, protože vám sebere chuť k jídlu. Rakovina nemůže za to, že pacienti slábnou a je jim špatně; to radiační léčba otráví tělo a způsobí, že jsou pacienti slabí a je jim zle.

Michio a Aveline Kushi ve své knize Makrobiotická strava říkají: „V době svrhnutí atomové bomby na Nagasaki v roce 1945 byl doktor Tatsuichiro Akizuki ředitelem interního oddělení v nemocnici Sv. Františka v Nagasaki. Většina pacientů v nemocnici, která se nacházela asi 1,5 km od centra výbuchu, prvotní účinky bomby přežila, ale brzy se u nich začaly objevovat příznaky onemocnění z ozáření, způsobené uvolněnou radioaktivitou. Dr. Akizuki svým zaměstnancům a pacientům naordinoval přísně makrobiotickou stravu, tj. rýži natural, miso polévku a polévku se sojovou omáčkou tamari, wakame a jiné mořské řasy, dýni Hokkaido a mořskou sůl, a zakázal konzumaci cukru a sladkostí. Tak zachránil všechny lidi ve své nemocnici, zatímco mnozí z ostatních přeživších ve městě zemřeli na nemoc z ozáření.“

Pokud jste to nepostřehli, tajemství k přežití všech forem ozáření je v mořské soli. Pokud si děláte starosti kvůli spadu z jaderných nehod japonských atomových elektráren nebo pokud jste byli ozářeni rentgenem (v nemocnici nebo při letištní prohlídce) nebo vám léčí rakovinu radiační léčbou, dělejte si koupele z mořské soli (ne z jodizované kuchyňské soli) a to vám pomůže vytáhnout radiaci z těla.

Pokud vám byla diagnostikována rakovina ústní dutiny nebo hrdla a byli jste vystaveni smrtícímu radiačnímu ošetření, můžete radiaci neutralizovat kloktáním zažívací sody rozpuštěné ve vodě.

Zažívací soda je v odstraňování radiačního zamoření natolik účinná, že ji výzkumník Don York v Národní laboratoři v Los Alamos v Novém Mexiku používá k čištění půdy kontaminované uranem. Soda bicarbona se váže s uranem a tak ho oddělí od zeminy. Doposud York odstranil celých 92% uranu ze vzorků kontaminované půdy. Ještě nejste přesvědčeni? Třeba pomůže, když se dozvíte, že armáda Spojených států doporučuje používat zažívací sodu na ochranu ledvin před poškozením způsobeným radiací.

Radiace je velice toxická. Vystavení účinkům radiace v jakémkoliv množství je pro tělo škodlivé. Vystavování rentgenovým paprskům v nemocnicích a na letištích a takzvaná léčby rakoviny ozařováním jsou nejnebezpečnější zdroje otravy radiací. Rentgenové paprsky a radiační léčba rakoviny mají daleko větší smrtící sílu než radioaktivní spad, protože ozáření je koncentrované a časté.

Abyste radioaktivní jedy dostali z těla, koupejte se ve vodě, ve které rozpustíte půl hrnku mořské soli a půl hrnku zažívací sody. Zůstaňte v koupeli alespoň 20 až 30 minut, a to každý den po dobu tří týdnů nebo každý druhý den po dobu šesti týdnů. Anebo si zajeďte na dovolenou do Karibiku nebo Jižního Pacifiku a koupejte se v oceánu každý den po tři týdny. Proč Karibik a Jižní Pacifik? Protože je tam vyšší koncentrace mořské soli. Které místo na světě je nejlepší pro léčbu radiace? Mrtvé moře. To má obsah soli čtyřikrát vyšší než většina světových oceánů. Mořská sůl vám vytáhne radiaci z těla.

Nemůžete si dovolit jet k Mrtvému moři a vyléčit se z otravy radiací způsobené spadem z jaderných elektráren, rentgenem nebo radiační léčbou rakoviny? Malá špetka kvalitní mořské soli rozpuštěné v několika sklenicích destilované vody denně vám dodá všechny minerály a stopové prvky, které potřebujete, abyste se zbavili radiace a zůstali zdraví.

Nesnesete mořskou sůl? Aminokyselina cystein také chrání proti ničivým účinkům radiace a to tím, že likviduje volné radikály vniklé z ionizujícího záření. Cystein, spolu s metioninem, cystinem a jejich deriváty, patří mezi sirné aminokyseliny, protože tyto aminokyseliny obsahují kromě uhlíku, vodíku, dusíku a kyslíku i síru.