10 tipů na vánoční dárek pro manžela i tatínka, se kterým zazáříte

Vybrat vánoční dárek pro manžela, tátu, bráchu… bývá fuška. Ženy většinou dobře ví, co chtějí, zatímco muži nechtějí „nic“. Proměňte nejasné přání v úsměv a nechte se inspirovat tipy od nás.

Muž-dárek 1

Inspirace na vánoční dárek pro manžela i tátu

  • Aby vám muž vašeho srdce (ať už je to manžel nebo tatínek) vydržel dlouho ve formě, jsou tu koloidní minerály, které obsahují kromě jiného i směs 72 stopových prvků.

  • Můžete se tvářit, že jste si toho ještě nevšimli, ale možná už i vašemu tatínkovi nebo manželovi začaly řídnout vlasy. Pokud je to teprve pár týdnů, nepropadejte panice. Nikdo. Pomoc by mohl bylinný extrakt Vlasy S, který při pravidelném používání slibuje rychlejší růst vlasů, jejich zesílení i zarůstání holých míst. Do půl roku je po starostech.

A když už budete v tom vybírání, prozkoumejte celou nabídku vlasové kosmetiky.

180761_pro-dva

  • Když už jsme nakousli sladké téma medu, v nabídce máme sadu pro skvělého chlapa s propolisem, který se postará nejen o jeho popraskané ruce, ale i pleť podrážděnou holením. Keramický pohár a medovina je už jen příjemným bonusem k tomu všemu hýčkání.

  • A co takhle knížku? Z naší nabídky knih o zdraví a pro zdraví duše i těla jistě vyberete nějakou, která se bude pod vánočním stromečkem vyjímat. Jsou tam i tituly (například o vědomém sexu), které si můžete přečíst společně :)

  • Chcete originální vánoční dárek pro manžela? Ke kosmetice mu můžete přibalit i přidanou hodnotu. Můžete mu například vybrat jeden z olejů vhodných k masáži a vlastnoručně vyrobit dárkový poukaz na vlastnoruční masáž.

  • Kdykoli může, popadne rybářský prut a prchá si vyčistit hlavu k vodě? Co si budeme povídat, občas je to relaxace pro obě strany. Ale ne, když si od rybníka přinese kromě kapra i chlapskou verzi rýmičky. Termoska s čajem je nejlepší přítel rybáře.

 

Kopie návrhu Kopie návrhu Kopie návrhu Stay confident. (1)

 

Přečtěte si také naše tipy na ideální dárek pro babičku a dědu.

A vánoční dárky budete mít vyřešené.