Parazité vám berou zdraví, energii i mládí ... detoxikujte se!

  V tomto článku najdete informace o příčinách, projevech a náhledu řešení.

     Upozorňujeme, že publikované informace jsou závažného obsahu.

 

Ing. Hana Bláhová

    Paraziti v těle - asi by si to měl přečíst každý ....


MOHLI BYCHOM SE VYLÉČIT ZE VŠECH NEMOCÍ, KDYBYCHOM MY A HLAVNĚ DOKTOŘI CHTĚLI !!!

Zde   je článek  detoxikační terapeutky ing. Hany Bláhové:

 

          Vážení přátelé detoxikační medicíny,  sedm let pracuji jako detoxikační poradce v rámci metody  MUDr. Jonáše. Specializuji se na nervová onemocnění typu   roztroušená skleróza, parkinsonismus, epilepsie, deprese. Na  parazity  jsem přišla tak, že jsem si dělala sáhodlouhé tabulky se všemi možnými viry, bakteriemi, parazity a neživými zátěžemi, které jsem v těchto lidech našla, a snažila se najít společného  jmenovatele.
 
    Nakonec jsem eliminovala asi šest skupin patogenů, které měli  VŠICHNI   mí klienti. Postupně jsem je ale redukovala. Buď proto, že se   daly relativně snadno odstranit, ale na zdravotní stav mých  klientů to nemělo nijak zásadní vliv (Neisserie, myco-plazmata, chlamydie).

         Dalším podezřelým byla borrelie, která je většinou lékařů  považována za možného hlavního pachatele. Nedává mi ale smysl, proč by  borrelie, která je tak častá, že ji má v národě skoro každý (máme  ji   často vrozenou), spouštěla RS nebo depresi jen u někoho a desítky tisíc lidí byli zdrávi. Nesedělo to ani u virů (podezírá  EBV,  parazity   a  zoonózami. Hledala jsem takového mikroba nebo parazita, který  by nebyl vyloženě exotický, nicméně přesto ještě dosti  výlučný a byl společný lidem se stejnou diagnózou. Také by měl  být  relativně závažnější. A myslím, že jsem ho našla. Ale popořadě. Při  zaměření  pozornosti na parazity jsem dospěla k mnoha doslova šokujícím poznatkům,  které  nejsou běžné populaci známy.


  Zaprvé:

         nevěděla jsem, že larvy parazitů cestují po těle a jejich činnost   se tak neomezuje jen na střeva, jak jsem si dřív myslela.
 Také jsem žila v domnění, že žaludeční kyseliny všechno živé, co  bychom  případně spolkli, zahubí. Není to tak, larvy jsou velmi  odolné.
  Larvy a výjimečně i dospělí paraziti mohou putovat po  celém  těle  (i  do  mozku!),  klientů.


  Zadruhé:

        nastudovala jsem si, kteří parazité u nás žijí,  jak se  chovají, a testovala jsem podrobně širokou škálu všech běžných  parazitů ke VŠEM orgánům svých klientů, a nejenom těch nervově nemocných. Užasla  jsem, že  neexistuje člověk, který by  nějakého parazita neměl, včetně mne.


     Třetí šok

     pro mne byl, když jsem opakovaně měřila souvislost parazitární  zátěže s   AUTOIMUNITOU!
 Autoimunitní proces nemusí probíhat na všech tkáních, ale  i  izolovaně, např. jen v mozku, jen na štítné žláze apod. Naměřila jsem autoimunitu především v těch tkáních, kde byl  přítomen  parazit a tam kde nebyl, autoimunita neprobíhala, přestože ve tkáni ještě zůstávala např. borrelie, CMV, EBV a další patogeny, o  kterých víme,   že ji spouštějí. Zjistila jsem, že AUTOIMUNITA CESTUJE ZA  PARAZITEM, a jakmile jej z tkáně vypudíme, v tu chvíli se  autoimunita  "vypne".

      Předtím jsem se obávala, že tam, kde už je tento proces  jednou   nastartován, nepůjde tak snadno zastavit. V praxi se také  ukazuje,  že imunitní systém "nadřazuje" v pořadí důležitosti parazity.
  Pokud začneme odstraňovat nejprve je, tělo se mnohem ochotněji  vypořádává  s virovou a bakteriální zátěží.
 Obrátíme-li postup, jde to ztuha a trvá to dlouho. Je to dáno i  tím, že parazité jsou sami promořeni našimi viry a bakteriemi, a pokud si   necháme v těle "živý rezervoár", je detoxikace drobnějších zátěží   sisyfovská.

    Pochopila jsem, že přístroj Salvia vidí"skrz"  měkké  tkáně parazitů a odečítá i bakterie a viry uvnitř jejich  těl, a  proto jsem stále u sebe i u klientů měřila některé virové  a bakteriální zátěže, přestože jsme je předtím čistili třeba celé měsíce. Milé překvapení bylo, jak rychle se lidé začali uzdravovat, když jsme začali s odčervovací kůrou, především když jim   lékař předepsal antihelmintika. Zlepšovali se skokem, a já byla  zatím  zvyklá při detoxikaci na velmi pozvolné zlepšování. Nechci  vyvolat  dojem, že za všemi nemocemi světa se skrývají  pouze parazité,   ale mohli by se na některých diagnózách velmi výrazně PODÍLET.

  Proč hledat složitá vysvětlení tam, kde nejsou prověřena   jednoduchá. Zapojte zdravý selský rozum a přemýšlejte se mnou:

 Popíšu,  o jaké parazity jde, a zvýrazním, jaké nemoci se za nimi MOHOU  skrývat:

 

Tasemnice

vývojový cyklus svalovce

 

  ROUP DĚTSKÝ - ENTEROBIUS VERMIKULARIS - NEMATODA - oblí červi Velikost: až 1 cm Kde se může vyskytovat: kromě střeva v  játrech,  žlučníku, slinivce, urogenitálním traktu, podkoží, v  žilách
         Nakazíme se spolknutím vajíčka s živou larvou,  kontaminovanou  potravou, nečistýma rukama, nákaza se snadno šíří v dětských   kolektivech. Larvy i dospělci snadno pronikají stěnou  střeva do   břišní dutiny a krevního oběhu.Samička klade vajíčka  předevší v   noci, kolem análního otvoru. Snadná autoinfekce. Svědění ruší  spánek. HYPERAKTIVNÍ děti. BOLESTI BŘICHA, PRŮJMY. Mohou dále   způsobovat opakované ženské výtoky a záněty močového  měchýře.
  Dr..Michal Giboda říká: "Roupi mohou způsobit kromě   hnisavých výtoků i ženskou neplodnost, ucpou-li vejcovody."
  Existuje jen málo lidí, kteří by neměli roupy vůbec, a v  pohlavních   orgánech je nacházím velmi často. HEMOROIDY - pro roupa není  problém  dostat se do žíly kolem řitního otvoru. Během protiparazitární  kúry mi   vyboulila žílu na zápěstí oválná podlouhlá hrudka, zhruba  1cm  dlouhá. zmizela až po použití vibračního přístroje, nereagovala   na masáž. Další den se na jejím místě objevil svědivý  načervenalý   EKZÉM, velký jak pětikoruna. Proto připisuji: KARPÁLNÍ TUNEL.
          Do žil a tepen se samozřejmě dostanou i jiní parazité, snadné je to   například pro drobounká háďátka, běžně tam nacházím larvy  motolic,  toxocary. Tedy můžeme počítat s TROMBÓZAMI, EMBOLIEMI. Mám  dva velmi mladé lidi - 20 a 25 let, po prodělané embolii. U tak  mladých  lidí   se nedá snadno předpokládat přítomnost metabolických usazenin  v  cévách.
 Dále roupi často vlézají do žlučovodů a ucpávají je. Na ultrazvuku je pak tato zátěž vyhodnocena jako "drť". Větší parazité,  např.
  motolice, mohou ve žlučovodech imitovat žlučové kameny. KAUZA:
  Dáma středního věku s výraznými křečovými žilami na nohou. Oba  rodiče  křečové žíly. Po 14 dnech odčervování se žíly dramatickyzlepšily, přestože jsme začaly zažíváním... Doměřila jsem zvědavě zátěž v  žilách:
  roupi, motolice >

 

 

ŠKRKAVKA DĚTSKÁ - ASCARIS LUMBRICOIDES -   NEMATODA

- oblí červi ŠKRKAVKA PRASEČÍ - ASCARIS SUUM - záměna  hostitelů možná  Velikost: až 10-30 cm, často ale spíš  nedorůstají   maximální možné délky v závislosti na tom, kolik mají místa v orgánu,  kde   dospívají. Vajíčko škrkavky nejčastěji polkneme s kontaminovanou  potravou,  nedostatečně tepelně upraveným masem, na pískovišti, v  zemědělství,  zvláště tam, kde lidé hnojili lidskými výkaly, s neumytou  zeleninou.

               Vajíčko projde do žaludku, kde se žaludečními kyselinami rozruší  jeho stěna a živá larva se dostane do tenkého střeva. Aktivně se   provrtá stěnou střeva a dostane se krevním oběhem nejdříve do  jater,   pak do srdce,plic, případně do mozku. V plicích provrtává plicní #  sklípky a dráždí ke kašli. Vykašlaná larva je znovu spolknuta a  tentokrát už se usadí v tenkém střevě, dospěje, páří se a  klade  vajíčka. Proto je lépe sputum nepolykat, ale vyplivovat, abychom  nevědomky neudržovali parazita v oběhu. Dospělá samice naklade  denně až 200 000 vajíček, ročně je to 50-60n miliónů. Škrkavky  mohou  ucpávat  žlučovody, tenké i tlusté střevo,vytvářejí ODULÉ BŘICHO, protože  napomáhají  zadržování vody ve tkáních. Otoky pasu, končetin, obličeje -  především  očních   víček, se připisují škrkavkám. Je třeba zvážit, zda některý typ   OBEZITY, která nereaguje na žádné diety, nemá souvislost s  parazity.
  Mohou způsobit PRUJMY, je-li jich relativně málo,ale i ZÁCPY,  pokud #  je jejich množství již tak velké, že střevo ucpou. Není ani  neobvyklé střídání průjmů se zácpou - tedy odvozuji, že  bychom  mohli   připsat DRÁŽDIVÝ TRAČNÍK. Dále PLYNATOST. Při masivních  infekcích  mohou,zvláště vnoci, ve spánku, škrkavky vylézat přes žaludek  hltanem do úst, Eustachovy trubice a dokonce do ucha. Mám  dva  klienty, kteří začnou bouřlivěříhat jen při slabém stisku žaludku.
 Mají velké množství škrkavek v žaludku i tenkém střevě, u muže  se   najdou i háďátka v jícnu, u ženy navíc tasemnice dětská v  žaludku   a tenkém střevě. Tedy: REFLUX, PÁLENÍ ŽÁHY, ŘÍHÁNÍ. Nevolnost   vedoucí až ke ZVRACENÍ - odtud odvozená BULIMIE: dva mladí lidé,   muž a žena, oba pravidelně zvrací, aby si ulevili od tlaků v  žaludku.
  Oba mají čtvero druhů parazitů v žaludku: škrkavky, roupy,  motolice   a měchovce muž, žena tasemnici dětskou místo roupů. Není  divu, že  se tělo instinktivně brání a snaží se vetřelců zbavit. V tenkém i   tlustém střevě se mohou nacházet až stovky škrkavek, které  svým objemem nafukují břicho. Byl popsán případ s 5 000  parazity ve   střevě. Škrkavka přijímá potravu ústním otvorem i celým povrchem těla. Obírá nás o živiny. Veterináři znají pojem  "škrkavkové břicho"
  u vyhublých štěňat s nafouklým břichem. Jistě Vás také napadnou  africké děti kost a kůže, ale s nafouklým bříškem - ano,  promořenost  obyvatel Afriky škrkavkami je 95 %. Z faktu, že se dělíme s parazity   o živiny, vyplývá i nedostatek minerálních látek, vitamínů,   bílkovin. Parazité, kteří sají krev, způsobují ANEMIE (měchovec,   tenkohlavec).Musíme ale počítat i s nevysvětlitelným náhlým   HUBNUTÍM. Škrkavku dětskou nacházím i v kloubech a v  kloubních   váčcích. Způsobuje otoky a záněty, její toxiny zvyšují  REVMATOIDNÍ   FAKTOR . Je to i moje osobní zkušenost, během odčervovací  kúry  mi   brali krev a našel se zvýšený počet bílých krvinek - to je v   pořádku, tělo se brání, ale také zvýšený revmatoidní faktor,  přestože jsem nikde zánět neměla a klouby mne nebolely.   

 

  Jedné klientce jsme delší dobu čistily z kloubů borrelie,  chlamydie,   herpetické viry, toxoplazmu a leptospiru s nepatrnými výsledky,  než mne napadlo podívat se na velképarazity. Měla škrkavku v  kloubních   váčcích a kolena jak konev. Do té doby jsem se domnívala, že se   do kloubů "nevejdou". Vejdou, ale spíše než přímo v kloubu se  usídlí v   kloubních váčcích, což jsou duté vazivové čočky kolem  kloubů,  které  brání tření mezi kloubem a svalem. Kolem každého kloubu je váčků  několik. Tam mají paraziti klid. Způsobují otoky kloubů  (někdy  má   tkáň kolem kloubů zvýšenou teplotu). A jejich toxiny,  které jsou  neurotoxické, zase deprese. Tím je vysvětlena záhadná věta  z   lékařského slovníku, že REVMATICKÁ ARTRITIDA je doprovázena   DEPRESEMI, nikdo neví proč. Škrkavky tu máme jako model, ale v  kloubech a kloubních váčcích se mohou vyskytovat larvy všech běžných   parazitů, možná tam i dospívají a kladou vajíčka. Dlouho  podezřívám  toxiny parazitů i jejich mechanické působení, že ovlivňují  nervový  systém, protože parazity i parazit. toxiny vyměřuji k  diagnózám typu   epilepsie, roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc a deprese.


      Zajásala jsem, když jsem objevila učebnici pro pediatry od   RNDr. Klimeše,který uvádí , že zrovna škrkavkový toxin může způsobit PARÉZY, KŘEČE, EPILEPTICKÉ STAVY a jiné nervové poruchy.
 Pro škrkavku jsou také typické otoky horních víček. Na tomto symptomu  se  shodují  i jiní autoři. Ale neobviňujme jen škrkavku. Každý parazit produkuje  nějaký toxin a jejich kombinací se potíže násobí. Nikdo totiž nemívá   parazita jediného. 

ŠKRKAVKA KOČIČÍ A PSÍ - TOXOCARACANIS A CATI   - NEMATODA 

 

(oblí červi). Velikost: až 8-12 cm, vajíčka 0,5 mm, larvy  několik mm Kde se může vyskytovat: všude.Larvy dlouhodobě putují tělem,  podobně jako škrkavka dětská. Proto se jí říká  larva migrans.
  Larvální toxokaróza má oční a útrobní formu. Přítomnost larev v  oku   vede k poruchám vidění a ke granulomatózním lézím na sítnici.
 Tyto léze mohou symptomaticky simulovat retinoblastom. Může dojít k   vážnému poškození oka. Slepota způsobená larvální toxokarózou je  nicméně vzácná,uvádí se 1 případ ročně. Závažnost viscerální formy   zcela odvisí od počtu spolknutých vajíček. Larva vypouští enzymy,  kterými si rozleptává tkáň před sebou a takto si uvolňuje cestu.
  Po průchodu larvy dochází k zajizvení tkáně. Migrace larvy je  doprovázena zvýšenou TEPLOTOU, zvětšením jater, astmatickým  kašlem. ASTMA se týká se i larev jiných parazitů, pokud se  dostanou do  plic. Larvy toxocary se často dostanou do mozku a byly zprvu mým   hlavním kandidátem na příčinu nervových onemocnění. Je to frekventovaná nákaza, plno klientů chová kočky nebo psy, ale  dítě  se   často nakazí na pískovišti, dospělí na zahrádce, vajíčka můžeme  polknout  s  neomytou zeleninou. Trus  VŠECH  štěňat je v prvních  měsících   infekční, ale i jejich moč a sliny. Vajíčka mohou být  přilepena  na   srsti. Postupným odčervováním se promořenost toxocarou u  dospělých   psů snižuje. Toxocara projde placentou feny, u koťa se  předpokládá   přenos sáním mateřského mléka. Domnívám se, že toxocara projde i   lidskou placentou, a nejen ona. Vajíčka venku jsou odolná, v  hlíně   nebo písku vydrží až dva roky. Vzhledem k tomu, že je to nákaza,  která se v nás nemnoží, při troše trpělivosti je možné se po  čase  toxocary zbavit. Majitelé zvířat musí své miláčky odčervovat souběžně se svou léčbou, aby nedocházelo k reinfekcím, a  dodržovat hygienu při kontaktu se zvířetem.

 

 HÁĎÁTKA STŘEVNÍ - SRONGYLOIDES STERCORALIS- NEMATODA 

 

  Velikost: 1-2 mm Kde se mohou vyskytovat: především na sliznici dvanácterníku a lačníku, jinak všude. Ještě ve střevě se líhnou larvy,  které   odcházejí stolicí ven. Mohou žít i bez hostitele v půdě několik  let,  při první příležitosti pronikají pokožkou dalšího hostitele  (práce na zahradě).

 Migrují plícemi, tracheou, hrtanem do trávicí trubice.
 Zde dospívají. Zdrojem nákazy může být i pes nebo kočka. Larvy  mohou   ve spodní části střeva pronikat střevní stěnou a migrovat dále tělem.
 Je to častá infekce. Na kůži způsobuje vyrážky, svědění, otoky.
 Při EKZÉMECH hledám v prvé řadě škrkavky a háďátka. V plicích  způsobují kašel, v zažívání průjmy a bolesti břicha. Pokud  jsou  již  háďátka rozesety po celém těle (játra, srdce, žlučník, plíce,   střevo, pohlavní orgány, oči), onemocnění má těžší průběh.

 Lidový   název je "nitěnky". Tyto parazity nacházím mimo jiné v zubních  váčcích, v dásních, míše, periferních nervech, hltanu,  podkoží,  v  cévách. Kvůli rozsevu drobných háďátek po těle je potřeba  vyšších  dávek benzi-midazolových přípravků /VERMOX, ZENTEL/

  MĚCHOVCI : NEMATODA/ ANCYLOSTOMA DUODENALE NECATOR AMERICANUS  Velikost>cca. 1 cm Kde se mohou vyskytovat: v tenkém střevě  dospělci, larvy  kdekoliv včetně mozku. Mají širokou ústní kapsuli, vybavenou  sklerotizovanými  zuby. Těmi červ poškozuje střevní stěnu a saje krev. V  tenkém  střevě dospělci kladou vajíčka, která odcházejí stolicí ven.
  Vylíhlé larvy mohou pronikat kůží při náhodném kontaktu s novým   hostitelem. Např. chůze naboso. V místě vstupu se vytvoří puchýřky,  bulky. Častější je ale přenos kontaminovanou potravou nebo  vodou.
 Dospělci poškozují střevní stěnu, objevuje se KREV ve stolici, ANEMIE v důsledku deficitu Fe, nedostatek proteinů, HUBNUTÍ, poruchy  krevního   oběhu. A tady jsme už u CROHNOVY choroby: u dvou lidí s  touto   diagnózou jsem měchovce v tenkém střevě naměřila. V jednom  případě   byla navíc přítomna škrkavka, motolice a roupi, ve druhém škrkavka dětská, psí, a tenkohlavec. V distální části tenkého  střeva  jsem vytestovala silnou infekci Helicobactera pylori, zatímco v žaludku   nebyla žádná a ve dvanácterníku nepatrná. To je neobvyklé, bývá tomu  naopak, infekce slábne od žaludku k lačníku. Proto gastroskopie  nepřinesla žádný výsledek.
          Motolice a měchovci svými zoubky a přísavkami poškozují střevní  stěnu, tkáně se brání zajizvením a kalusy. Tenkohlavec se  zavrtává  kolmo do střevní stěny, a i když jeho hlavním stanem je  tlusté  střevo, vyskytne se i v tenkém. Helicobactera zase způsobuje vředy.
 Máme možnost pomocí našeho počítačového programu testovat i  souvislosti. Z několika virů, bakterií a parazitů, které jsem  našla ve střevě, se k Crohnově chorobě vztahovali měchovci, motolice,   tenkohlavec a Helicobacter. O Crohnově nemoci víme, že je  to  AUTOIMUNITNÍ zánětlivé onemocnění, postihující především  tenké   střevo. Stěna střeva je ztluštělá, jsou tu vředy, píštěle,  abscesy,   průsvit střeva se zužuje. Průvodními projevy jsou P
RUJMY, BOLESTI   BŘICHA, PORUCHY TRÁVENÍ a VSTŘEBÁVÁNÍ. Dále zvýšená  TEPLOTA, BOLESTI  KLOUBU, ZÁNĚTY OKA!!! Má kolísavý průběh s obdobím klidu  a   aktivity! Co Vás při tom napadá? Píštěle mohou být ale také  způsobeny amoebou.

 

    

                                

Vlasovci

 

 CO JÍST PRO VYPUZENÍ PARAZITŮ:

 


      Jezte hodně čerstvého ČESNEKU. Česnek může zpomalit a zabít přes   60 druhů hub, nejsilnějších virů. Česnek má pověst nejvíce  zabíjejícího  parazity a  ovládá sekundární plísňové infekce, detoxikuje a jemně stimuluje  eliminaci   a má antioxidační vlastnosti- chrání před oxidací způsobenou toxiny   cizopasníka..


Složky, které pomocí česneku zabíjí parazitní  kmity   jsou allicino a ajoene. Tyto sloučeniny mohou zabíjet  "améby",  včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce.
  Allicin není přítomný v česneku v jeho přirozeném stavu.Když je  česnek nakrájený nebo poškozený, enzym alliinasa působí na alliin  a přetransformuje ho na allicin, činnou složku zabíjející  parazity.
  Proto česnek používejte rozmačkaný nebo z něj vytlačte šťávu.

 Hodně OKUREK: ty obsahují enzymy, které zabíjí   tasemnice. Papaya- je plná enzymů, jež rozpouštějí protejny.

 Stejně silná jsou zrnka pepře, semínka papáyi. Vodní meloun se semínky, semena  obsahují  silné   antiparazitické látky.

  Hřebíček-
obsahuje eugeno-nejmocnější dezinfekci. Obsahují též  karyofylen, který je silným antimikrobiálním činidlem. Tyto  složky  projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity i jejich larvy a   vajíčka. Hřebíček též účinně zabíjí malárii, tuberkulózu,  choleru,    svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek  (candidy).
 Ničí rovněž všechny druhy tyčinkovitých mikroorganismů,   stafylokoků a streptokoků.
Syrová dýňová semínka zabíjí vajíčka,  

obsahují přírodní tuk který je toxický pro vajíčka  parazitů.
  Curcurbitin v semenech tykví prokázal svou schopnost ochromit  červy  a vypudit je střevní stěnou. Čínští vědci používali semena tykve protiakutní schistosomóze a zamoření tasemnicemi. Semena dýně   obsahují mnoho vzorců proti parazitům, ale jen pár semínek nestačí.

 Je zapotřebí sníst aspoň půl hrnku a důkladně rozžvýkat.

 Rozsekejte
  je v kávomlýnku a přidávejte je do salátů, smoothies, polévek  atd...

  Muškátový oříšek-také obsahuje eugenol, silného zabijáka larev a  vajec  parazitů.

  Kurkuma - silně antirakovinná, protizánětlivá, hojící a vypuzujícíčervy.

  Cayenský pepř (chilli paprika) - ničí houby a parazity. Zvyšuje cirkulaci  a  zdraví.

 Zvyšuje účinnost jiných bylin.

  Zázvor -   zvyšuje oběh a pomáhá při zažívacích problémech, také  dobrý  pro uvolnění plynů a při zvedání žaludku, což může být přidružený  pocit při odstraňování parazitů.
   Další věci, které pomáhají zbavit se parazitů: - ostré papriky -   cibule - mnoho zelených jablek (ne kupovaná jablečná šťáva, kde  je cukr).


Upozornění:
Různé druhy parazitů, jejich larvy a vajíčka reagují  na   jiné vypuzení!!! Je nutné udržovat zásadité prostředí v těle,  jelikož jinak se parazité neustále usazují a množí!!!  Denně   spolkneme tisíce či desetitisíce vajíček pouze vdechováním!!!
  Jsou absolutně všude...

 

POZNÁMKA: Druhá polovina článku (Co jíst pro vypuzení parazitů) je překopírovaná část překladu z knihy Markuse Rothkranze: HEALYOURSELF 101 (převzato z překladu www.jajsem.com), což autorka článku neuvedla!

 

Autor článku: ing. Hana Bláhová

ZDROJ druhé poloviny článku:  Markus Rothkranz: HEALYOURSELF 101 (překlad použit z www.jajsem.com)

...................................................................................................................

Kde je pravda?

Dost bylo lží!

Základním poznatkem Dr. Clarkové, která ve svých knihách popsala zapping a další skvělé metody léčby nemocí, je poznatek, že lidé jsou často napadeni parazity. Tyto poznatky potvrzuje také velké množství detoxikačních poradců v ČR i SR. Ne ale všichni. Jistí poradci stále poslouchají své "vůdce" kteří jim podsouvají ničím neověřené a nesmyslné myšlenky, které v praxi nefungují.

Oficiální místa se k výskytu parazitů u lidí v ČR a SR nevyjadřují nebo s jistou hysterií poukazují na šarlatánstí a placebo efekty.

Jaká je tedy skutečnost? Je vůbec možné, aby v dnešní době byli tzv. civilizovaní lidé napadeni parazity?

Udělejte si názor sami.