Parazité vám berou zdraví, energii i mládí ... detoxikujte se!

  V tomto článku najdete informace o příčinách, projevech a náhledu řešení.

     Upozorňujeme, že publikované informace jsou závažného obsahu.


Jsem součástí přírody, tak jako všechna zvířata na této planetě. Všichni máme v sobě parazity. Všechny své domácí mazlíčky odčervujeme.

Mnoho zdravotních potíží způsobují paraziti v lidském těle. Myslíte na své domácí mazlíčky?  Myslete také na sebe!!!!

Je několik možností, jak se těchto nezvaných hostů zbavit.

Jednou z možností je přístroj Super Ravo Zapper a Plasmový generátor RPZ 14

 

Parazité vám berou zdraví, energii i mládí ... detoxikujte  se!

Motto :

,,V našem organismu probíhá zákeřná bitva bez pravidel, ne na život, ale na smrt. Vrazi nejsou jen nemilosrdní, jsou i chytří. Skvěle se přizpůsobili k boji. Nevedou otevřenou válku. Tiše a postupně podkopávají imunitní systém svého hostitele, aby ho později zcela ovládli. A kdo nad kým zvítězí - člověk, nebo jeho vnitřní nepřátelé - paraziti, ten zůstane naživu. “

 

 
Parazity máme v sobě všichni, ať se nám to líbí, nebo ne.
Nejčastěji se do našich těl dostanou s potravou, vzduchem - vdechnutím vajíček parazitů či prostým olíznutím prstů při otáčení stránky knihy.

Asi 85 – 95% populace má parazity, ať už jsou lidé zdraví nebo nemocní. Paraziti přispívají k mnoha nemocem, někdy jsou jejich jedinou příčinou, jindy jednou z mnoha.

Předpokládá se, že asi 50% rakovin, astmatu, atrtritidy a srdečních potíží pramení z parazitů.

Paraziti denně jedí a produkují odpad. Nejedí jen naše jídlo, ale mnozí jedí také lidské tkáně. Také mohou jíst proteinové schránky našich nervů.

Co můžete udělat

- myjte si ruce několikrát denně a obzvláště po návštěvě WC a pokud jsou okolo vás zvířata
- nikdy nenechávejte své zvířecí mazlíčky spát ve vaší posteli nebo aby vás olizovali, zejména na ústech, pokud se tak stane, pečlivě se umyjte
- dobře tepelně upravujte maso
- vařené jídlo nenechávejte do druhého dne, inkubační doba parazitů se zkracuje
- syrové ovoce a zeleninu dobře omývejte pod tekoucí vodou
- nikdy nedovolte, abyste měli zácpu; čím déle jsou fekálie v trávícím traktu, tím rychleji a lépe se paraziti vyvíjejí a rostou
- pravidelně odčervujte celou rodinu a domácí mazlíčky 2x ročně bylinnými přípravky obsahujícími byliny, které ničí vajíčka i všechna vývojová stádia parazitů

 

Ztracená dovednost odčervovat se

Před rokem 1930 bylo velmi běžné, že lidé brali ricinový olej, minerální olej nebo nějaký druh bylinkové tinktury, aby si z těla vyčistili parazity. Každé etnikum má v této praxi nějakou tradici. Dělalo se to každých 6 měsíců nebo jednou ročně na přelomu ročních období. Tak se lidé udržovali prosti parazitů. Lékaři v devatenáctém století dohlíželi na to, aby se lidé takto očišťovali každého půl roku nebo alespoň jednou ročně. Od toho vznikly pravidelné preventivní prohlídky po půl roce nebo po roce.

Pokud je člověk zdravý, tělo je schopné se vyrovnávat s odpadními produkty, které tito paraziti produkují a nezpůsobuje to v těle nemoc. Nicméně nemoc se takto může kdykoli spustit, pokud se tělo oslabí stresem, dietou nebo znečištěním ze životního prostředí a věcí denní potřeby.

Pouhé tři bylinky mohou v těle zabít až sto druhů parazitů. A to bez nějakých nepříjemných tělních projevů. Mezi tyto bylinky patří slupky ořešáku, pelyněk (zabíjí dospělé jedince) a hřebíček (ničí vajíčka). Musí se použít dohromady, aby se zabily všechna stádia vývoje parazitů.

 

 

Postupným zamořováním lidského těla získávají parzité na síle a stále více zatěžují v podstatě veškeré životní pochody a funkce. Naše tělo se neustále snaží udržet zdravotní rovnováhu, která je samzřejmě stálým atakem parzitů narušena. Pokud nedochází k zástavě množení těchto vetřelců, po určité době (roky) se tento stav projeví i fyzicky.
Návrat ke zdravotní rovnováze je v tuto chvíli již zdlouhavý a také poměrně finančně náročný. Někdy se dokonce ani s vypětím veškerých možných prostředků návrat ke zdraví nepodaří a postižený člověk umírá na různá onemocnění, na jejichž vzniku se paraziti zcela jistě podílejí. Do těchto nemocí spadá i tolik obávaná rakovina.
 
Věděli jste, že jedna třetina vaší únavy není vaše vlastní? To je pravda- to je únava z červů. Tyto věci jedí jako šílení a proto se rychle unaví uvnitř vás a tento toxický materiál rychle vstoupí do vaší  krve, lymfy a dokonce do vašeho mozku .Teď víte, proč se cítíte tak lenivý a unavený po celou dobu. Tyto toxiny mají nepříznivý účinek na vaši centrální nervovou soustavu. Jste často rozhození a vznětlivý ?? Vůbec není div proč.

 

Ano, vaření a pečení jídla zabíjí parazity. Ironií je, že vařené jídlo sice neobsahuje parazity ale je jídlem pro NĚ! To, co konzumujete udržuje parazity na živu. Oni také chtějí žít. Názorné ukázky na NastyParasites.com , kde jsou červy jako špagety vytahovány z lidí z převážně čínských nemocnic, kde lidé jedí jen vařenou zeleninu a rýži. Parazité jsou neustále vyživovány ve vašich orgánech a posílají zpět do vašeho systému toxické odpady.

 

Každý je má. Jsou na dveřních klikách, nákupních vozíkách,dom.zvířatech.....dokonce když si s někým potřesete rukou může do vás převést půl miliónu organismů (nejvíce se uchovávají za nehty).

Většina zdravotních problémů souvisí s cizopasníky.

Červy mohou uvolnit až MILION vajíček denně v závislosti na jejich tipu.

Oni jedí vaše jídlo a jedí VÁS!

Nepopírejte to dlouho, než bude pro vás příliš pozdě. Okrouhloústí mohou vyprodukovat až 300 000 vajec v jediném dni!! Jíte sushi? Jeden centimetr čtvereční syrového masa obsahuje 10.000 vajíček cizopasníků a larev. Ne všechny parazité jsou velcí červy, mnohé z nich jsou tak malé, že je nemůžete vidět. Tyto věci jsou všude uvnitř nás : v naší krvi, těsně pod naší kůží, v našich orgánech a totálně ucpávají naší zažívací soustavu, takže je těžké pro jídlo a naše fekálie projít skrze střeva.

Jé, a tato sranda začne být ještě zábavnější!!

Ano, červy jsou odporní, ale parazité , kterých byste se měli opravdu obávat jsou améby - jednobuněčné organismy, které se dostanou do vašeho mozku a orgánů.

Věděli jste, že motolice jaterní vede k RAKOVINĚ ? Obvykle ani nevíte, že je máte, dokud jich nemáte tolik, že je těžké potlačit příznaky.

Líbáte nebo dokonce chodíte spát s vašimi dom. mazlíčky?? Svědí vás zadek?? Máte rádi připečené? Jíte nebo jste v minulosti jedli sushi? Máte JE !!

Velmi často nejsou žádné symptomy. Ty mohou být až za několik let.....

 

ZNAKY, KTERÉ UKAZUJÍ, ŽE MÁTE PARAZITY

 

-strnulost, pocit vyčerpání po celou dobu (chronická únava)

 

-deprese, zapomnětlivost, nedostatek zaostření na věc(neschopnost důkladného soustředění), mlhavé myšlení

 

- Snížená chuť k jídlu

 

-silná touha po mastných jídlech a sladkostech, mnoho vypečených,křupavých věcí a pečiva,ovocných džusů a alkoholu

 

-konzumace více než normálně a přitom pocit hladu

 

-zažívací problémy a plyny,nadmutá břicha, zácpa nebo průjem

 

-syndrom dráždivého traktčníku (IBS)

 

-palčivý pocit v žaludku (pálení žáhy)

 

-chudokrevnost nebo nedostatek železa-červy způsobují ztrátu krve a tím chudokrevnost a nedostatek železa

 

-problémy s hubnutím nebo naopak neschopnost nabrat váhu

 

-bolesti svalů a artritida-stejně jako bolesti v zádech,ramenech a stehnech

 

-problémy s pletí jako kopřivka,loupání kůže,dermatitida s puchýřky, akné, vředy, boláky, ranky,záněty a otoky

 

-alergie bez zjevné příčiny

 

-svědění v uších,nosu a řiti

 

-časté bakteriální nebo virové infekce

 

-kvasinkové nákazy, které se vrací zpět

 

-krvácení dásní

 

-bolesti hlavy

 

-nervozita nebo úzkost,podráždění-odpadní látky od parazitů dráždí nervovou soustavu a to má za následek úzkost a nervozitu

 

-rychlý tep, srdeční bolest

 

-nespavost, vícenásobná probouzení během noci (zvláště mezi 2-3 hod.)

 

-skřípání zuby a slintání během spánku, neklid, tmavé kruhy pod očima

 

-transmandibularní syndrom čelisti (TMJ)

 

-narušený imunitní systém- parazité snižují imunitní systém (aby byly lépe nerozpoznatelní)

 

-stálé kašlání a nachlazení

 

-potravinové alergie, citlivost na potraviny, nesnášenlivost nebo přecitlivělost na znečištění( kouř, chemikálie, parfémy, atd..)

 

-nechutenství

 

-sexuální dysfunkce u mužů- menstruační problémy u žen

 

 

Zamoření parazity je mnohem větší problém, než si většina lidí uvědomuje.Kombinace sedavého životního stylu a špatné stravy způsobuje, že střeva stagnují a vzniká prostředí příhodné pro parazity.


Parazité vám vysávají energii a mohou být i zdrojem mnoha zdravotních obtíží- kožní vyrážky, chronického svědění a škrábání, trávicích potíží, kloubních problémů, páchnoucího dechu: navíc si dělají hnízda v tumorech.


Parazité jako první dostanou výživu z jídla a váš krevní oběh pak znečišťují svými odpadními materiály.

 

Tito otravní živočichové prospívají v kyselém prostředí a mají tendenci se v těle aktivovat za úplňku nebo když je nov.

 

Recepty z bylinných prostředků, jako je  Clarkia - tinktura tří bylin   a Tinktura Ořešák černý, jsou v našem e-shopu a dají se použít k odstranění parazitů.


Běžné věci lze k jejich odstranění využít také, třeba ricinový olej, fíky, semena tykve, čerstvý česnek nebo kajenský pepř. I zelená slupka vlašských ořechů je známá tím, že parazity a červy zabíjí. Po tisíce let platily vlašské ořechy za výjimečné jídlo, protože mají podobný tvar jako mozek i jako střeva. Výborným řešením je Aloe Vera Gel 

 

Zařazujte tyto potraviny pravidelně do svého jídelníčku a vaše tělo bude silné, parazité v zásaditém prostředí nepřežijí.

Při likvidaci parazitů se také osvědčila některá elektronická zařízení (Zapper apod.).

 

Když máte parazity, na emocionální úrovni to značí problém vymezení hranic: kdo vás zneužívá, odčerpává energii a jakým záležitostem se vyhýbáte?

 

Duchovně parazité souvisí s popíráním těla.

 

Pokud svému tělu nedůvěřujete nebo k němu máte odpor, uvolňujete místo různým nefyzickým bytostem, aby mohly vstoupit a obsadit to, co vy nechcete.

                 

           DIAGNOSTIKA         OBERON   p.KUBŮ 777 220 221  BORAČ u Tišnova   Okr. Brno Venkov 

NĚKTERÉ DRUHY PARAZITU A CO DĚLAJÍ

Nematodi(okrouhloústé) mohou vyprodukovat 300 000 vajec denně! Milióny lidí jsou jimi nakaženi. Horní abdominální nepoholí, astma, nespavost, zánět slepého střeva, zánět podbřišnice,vyrážky kvůli sekretům nebo odpadním látkám z červů. Způsobují zácpu ve vnitřních ústrojích, krvácení při pronikání střevní stěnou, abscesy v játrech, hemoragický zánět slinivky břišní, nechutenství a nedostatečnou absorbci strávených jídel. Dospělí jsou 15 palců dlouzí.

Měchovec- jeho larvy proniknou kůží. Když měchovci dosáhnou dospělosti, mohou podkopat hostitelovu sílu, vitalitu a celkovou duševní pohodu. Mladí červy použijí své zuby k prokousání se skrz střevní stěnu a živí se vaší krví. Symptomy jsou- nedostatek železa, bolesti břicha, nechutenství, nedostatek bílkovin, suchá kůže a vlasy, podrážděná kůže, otoky, nafouklé břicho, duševní otupělost a nakonec selhání srdce (ano,na měchovce můžete zemřít).

Roupy se nakazí jedno z pěti dětí. Symptomy jsou: svědění a dráždění řiti a pochvy, zažívací poruchy, nespavost, podráždění a nervozita. Červy ženského pohlaví vylézají řitním otvorem ven a kladou 15000 vajec denně. Vajíčka nesená vzduchem mohou přežít kdekoliv až dva dny. Celosvětově je nakaženo více jak 500 miliónů lidí roupy.

Bičíkovití infikují ročně několik set miliónů lidí!! Symptomy: krev ve stolici, bolest v podbřišku, ztráta hmotnosti, hemeroidy, zvedání žaludku a chudokrevnost. Krvácení se vyskytuje, když červy pronikají střevní stěnou a za tím následuje obvykle bakteriální infekce. Jsou dlouzí 1-2 palce.

Améby jsou mikroorganizmy které zamoří tenké a tlusté střevo. Oni uvolňují enzymy které způsobují vředy a abscesy kterými mohou vstoupit do krevního řečiště. Nakonec zasáhnou další orgány jako játra a mozek.

CANDIDA ALBICANS A TRICHOMONAS VAGINALIS jsou patogeny které žijí v pochvě a močové trubici žen a zduřeninách prostaty u mužů. U žen způsobují žlutavé výtoky doprovázené svěděním a pálením.

Tasemnice může být až 35 stop dlouhá a žije deset let uvnitř lidských střev. Některé tasemnice mohou naklást až 1 milión vajec denně.

Motolice, hlísti se nacházejí v moč. měchýři, krvi, játrech, plicích, ledvinách a střevech. Je nakaženo nejméně 300miliónů lidí. Mohou způsobit hrozné nemoci gastrointestinálního traktu, moč. měchýře, jater a zničí krvinky. Velikost je od 1 až 2,5 centimetrů .

 

Spirochety jsou velmi malé organismy ve tvaru spirály, které se rozmnožují v krvi a lymfatickém systému. Je mnoho druhů-Spirochety, Saprospira, Cristispira, Treponema a mnohé další...Hostiteli a přepravci jsou vši, štěnice, blechy, vodule a letící hmyz, kteří přenáší Spirochety na lidi. Jsou zodpovědné za opakující se horečky, infekční žloutenku, Lymskou nemoc, boláky, vředy, Vincentovu angínu a Wylesovo onemocnění.

 

Příčiny nerozpoznaných diagnóz - VIDEO

 

Někteří parazité mají schopnost ošálit tělo aby si myslelo, že jsou jeho normální součástí tkáně nebo orgánu a imunitní systém tohoto vetřelce nevypudí. Tito cizí vetřelci jsou v našich tělech a dělají tyto věci: "Oni mohou nadělat z vašich orgánů ementál!!" Nákaza červy způsobuje perflorace ve střevech, oběhovém systému, plicích, játrech nebo v celém těle.

Olupují vás o vaše životní Vitaminy a minerály a aminokyseliny které potřebují k trávení.

Lidé se stanou chudokrevní a jsou po jídle ospalí. Toxické odpady z parazitů otráví naše těla. Snižují imunitní systém, který vede k další degeneraci, únavě a nemocem. Oni ničí buňky rychleji, než se zregenerují.

 

Cokoliv, co máte rádi mají oni také. Cokoliv vy nemáte rádi, oni také to nemají rádi. Takto vás klamou a díky tomu přežívají.

 

Zbavte se stresu ve vašem životě a pracujte na vašich vztazích atd.. Kyselé tělo ze stresu krmí vaše parazity!!!!!!!!!!

 

POMOC!! JAK SE JICH ZBAVIT?

 

Jednoduše : zkuste je zabít ihned do posledního ze dvou důvodů:

1) Žijí ve více stupních, když zabijete dospělé nemusíte zabít všechny vajíčka ve vašem těle. Tito parazité mají velkou schopnost přežití.

2) Uvažujte o parazitech jako o sběračích odpadků. Jejich práce je sníst vaše odpadky(z odpadového jídla). Jestliže je zabijete, vaše odpadky ve vašem těle se budou hromadit do té doby, než zemřete na přílišnou toxicitu!!

 

Takže hlavní krok je:

VYČISŤETE VAŠE TĚLO, což odstraní jejich zásobárnu potravin. Přestaňte jíst všechno moderní zpracované jídlo!! Vlastně je nejlepší přestat jíst vůbec a konzumovat jeden měsíc jen šťávy spolu s klistýrem a vyčistit všechen sajrajt z vašich útrob. Jakmile to uděláte, parazité nastartují chutě a vy se začnete dožadovat tohoto špatného jídla!!!!!!!!!!!!!! Ale nedejte jim ho!!!! Vyhladovte ty PREVÍTY!!!!!! Buď VY nebo ONI!!!!!! Pak když jste čistí, oni jsou oslabení, nastává čas, kdy máte udeřit vší silou bylinami a vytlouct je, aby opustili vaše tělo. Vy ho musíte vytvořit tak čisté a neposkvrněné, takže oni nemají nic k jídlu a pak se vaše parazity zaplavené tělo pomocí bylin zbaví všech těchto potvůrek!! Můžete být unavení a vypadat jako špageta. Pak také musíte ve fázi dvě udeřit do larev a vajec.

Není to jednoduchá věc a trvá to měsíce a vy pak musíte změnit životní styl.

Neexistuje jedna věc, která zabije všechny parazity. 

Dělejte si také mnoho šťáv z okurky které obsahují enzym erepsina, který stravuje proteiny a rozežírá tesemnice...a pamatujte, pijte hodně vody a dělejte hodně klistýrů aby se odplavili.

Parazité jsou všude. Nemůžete se jim vyhnout. Jsou na všech površích a dokonce ve vzduchu. Jedinná obrana je udržet si zásadité vnitřní prostředí a být dobře okysličení se silným imunitním systémem a čistým zažívacím ústrojím. Jestliže je vaše krev kyselá, pěstujete si parazity. Hlen je perfektní živná půda pro parazity a bakterie.

 

Co způsobuje hlen?? Překyselené tělo.

Co způsobuje překyselené tělo? Zpracovaná a vařená moderní jídla, chleby, sýry, alkohol, mléko, mléčné výrobky, stres a cokoliv, co se přirozeně nenalézá v přírodě. Hlenem si tělo delikátně chrání tkáně které jsou spálené jedami a vaším moderním životním stylem který vaše tělo překyseluje. Teplý lepkavý hlen je perfektní živná půda pro parazity. Takže buďte čistí!!!!"

 

Co jíst pro vypuzení parazitů:

 

Jezte hodně čerstvého ČESNEKU. Česnek může zpomalit a zabít přes 60 druhů hub a dvacet typů bakterií, stejně jako spoustu nejsilnějších virů. Česnek má pověst nejvíce zabíjejícího paraziry a ovládá sekundární plísňové infekce, detoxikuje a jemně stimuluje eliminaci a má antioxidační vlastnosti- chrání před oxidací způsobenou toxiny cizopasníka. Složky, které pomocí česneku zabíjí parazitní kmity jsou allicino a ajoene. Tyto sloučeniny mohou zabíjet "améby", včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce.

Allicin není přítomný v česneku v jeho přirozeném stavu. Když je česnek nakrájený nebo poškozený, enzym alliinasa působí na alliin a přetransformuje ho na allicin, činnou složku zabíjející parazity. Proto česnek používejte rozmačkaný nebo z něj vytlačte šťávu.

Hodně OKUREK:

- ty obsahují enzymy které zabíjí tasemnice.

Papaya

- je plná enzymů, jež rozpouštějí protejny.Stejně silné jsou zrnka pepře, semínka papáyy.

Vodní meloun

-(se semínky) semena obsahují silné antiparazitické látky

Hřebíček

-obsahuje eugeno-nejmocnější dezinfekci. Obsahují též karyofylen, který je silným antimikrobiálním činidlem. Tyto složky projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity i jejich larvy a vajíčka. Hřebíček též účinně zabíjí malárii, tuberkulózu, choleru, svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek(candidy). Ničí rovněž všechny druhy tyčinkovitých mikroorganismů, stafylokoků a streptokoků.

Syrová dýňová semínka

- zabíjí vajíčka, obsahují přírodní tuk který je toxický pro vajíčka parazitů.

Curcurbitin v semenech tykví prokázal svou schopnost ochromit červy a vypudit je střevní stěnou. Čínští vědci používali semena tykve proti akutní schistosomóze a zamoření tasemnicemi. Semena dýně obsahují mnoho vzorců proti parazitům, ale jen pár semínek nestačí. Je zapotřebí sníst aspoň půl hrnku a důkladně rozžvýkat. Rozsekejte je v kávomlýnku a přidávejte je do salátů, smoothies, polévek atd....

Muškátový oříšek

-také obsahuje eugenol, silného zabijáka larev a vajec parazitů.

Kurkuma

- silně antirakovinná,protizánětlivá, hojící a vypuzující červy.

Cayenský pepř(paprika)

- ničí houby a parazity. Zvyšuje cirkulaci a zdraví. Zvyšuje účinnost jiných bylin.

Zázvor

- zvyšuje oběh a pomáhá při zažívacích problémech, také dobrý pro uvolnění plynů a při zvedání žaludku, což může být přidružený pocit při odstraňování parazitů.

 

Další věci, které pomáhají zbavit se parazitů:

-ostré papriky

-cibule

-mnoho zelených jablek (ne kupovaná jablečná šťáva,kde je cukr). Pektin pomáhá odstraňovat červy.

-divoká kořeněná zelenina jako např.zelená hořčice

-fenyklové semínko

-olej z oregana

-extrakt z olivových listů

-extrakt z grapefruitových semínek

-aloe Vera

-koloidní stříbro

-tymián

-Kočičí dráp

-myrha(čechřice vonná)

-hořký meloun je účinný proti roupům

 

! Půst -při kterém se jí jen syrový ananas po týdnu pomůže s tasemnicí. !

Je dobré při vymýtání červů brát probiotika,

jelikož byliny s parazity vytlučou všechno včetně dobrých bakterií.

Také jíst více vlákniny, která pomůže vyčistit a odplavit mrtvé parazity.

 

Myjte své ruce a za nehty každý den.

Konzumujte hodně enzymů obsahující velké množství proteasy, která stravuje proteiny a parazity, bakterie a viry jsou též proteiny.

Neberte je jen když máte vředy a jiné krvácení v zažívacím traktu.

 

Byliny jež opravdu ničí parazity:

 

Páry by se měli odparazitovat společně, jinak se vzájemně infikují.

 

Zelené šlupky z ořešáku černého

-ničí různé druhy parazitů. Sušené zelené slupky z Ořešáku černého obsahují tanin, který je organickým jódem stejně jako juglandin. Vyhání různé typy červů, včetně parazitů kteří způsobují podráždění kůže jako druh plísně. Okysličuje krev, což též pomáhá zničit parazity. Je velmi účinný proti tasemnicím, roupům, Candidě bílé a malárii. Redukuje hladinu krevního cukru a pomáhá tělu zbavit se toxinů.

 

Graviola Bark

-velmi silné antiparazitikum, někteří lidé viděli v toaletě červy již po jednom dni užití. Zabíjí též efektivně zhoubné buňky u dvanácti druhů rakovin včetně tlustého střeva, prsu,prostaty,plic a slinivky...Je 10.000 krát účinnější než Adriamycin(běžná chemoterapie). Ale bez zabíjení zdravých buněk jak se děje u chemoterapie.

 

Quassim

-původní strom na Jamajce, používaný proti okrouhloústým červům a jako odhmyzovač. Pomáhá i při zažívacích poruchách,parazitům a vším.

 

Ořešák

-čistí od parazitů,ořešák popelavý,původem ze severovýchodu USA se používal též jako projímadlo a pro vylučování parazitů. Podporuje zdravou funkci jater. Používá se spíše pro vypuzení než zabití červů.

 

Pelyněk

-hořká bylina má silnou schopnost usmrtit parazity. Je jednou z nejvíce silných bylin při likvidaci parazitů. Je efektivní proti nematodům(okrouhloústým), měchovcům, bičíkovitým a roupům. Thujone a isothujone je ničí. Též santonin je nápomocen. Pelyněk je druhou nejvíce hořkou bylinou a pomáhá při malárii. Také obsahuje sekviterpen lakton, který funguje podobně jako peroxid, oslabí membrány parazitů a proto je tak efektivní.

Pomáhá také vytvořit žluč, která postupně pomáhá játrům a žlučníku.

 

Olej z jádra semínek Oregána

-obsahuje berberin, substanci známou pro svojí sílu zničit formy bakterií,virů, hub a parazitů.

 

Křemelina, infuzoriová hlinka

- vysušuje cizopasníky,prochází přes kůži žijících dospělců (aniž by ublížila lidem) a vysuší cokoliv tekutého(vysušuje je zevnitř). Může být užívána lidmi i dom. zvířaty. Když ji rozprášíte na podlahu, odežene to mravence a štěnice.

 

Olivové listy

- ovoce oliv bude pokrm a listy lék. Jsou antibakteriální, fungicidní, antivirové, mikrobiální a antiparazitické.

 

Rebarbora

-pomáhá vypudit parazity, vejce i larvy. Rebarbora není tak návyková jako jiná projímadla a je velmi silná, dokonce už v malém dávkování.

 

Hřebíček

-obsahuje eugenol, který má největší sílu v rostlinné říši zabít všechny choroboplodné zárodky. Také obsahuje karyofylen, což je silný antimikrobiální činitel. Tyto složky projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity,larvy a vejce. Zabíjí malárii, tuberkulózu, choleru, svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek. Také ničí všechny druhy tyčinkovitých organismů, stafylokoků a streptokoků.

 

Dýňová semínka

-zabije vejce, obsahuje přírodní tuk který je toxický pro jejich vajíčka. Curcurbitin má schopnost ochromit červy a vypudit je střevní stěnou.

 

Semínka z červených malin

-rozdrcená jsou jením z nejmocnějších antioxidantů známých jako Ellagitannin(kys. ellagová). Úspěšně léčí rakovinu a ničí parazity. Je antibakteriální, fungicidní, protivirový, snižuje cholesterol a chrání naše DNA. Tento materiál je velmi drahý a je těžké se k němu dostat a má cenu každá molekula.

 

Aloe Vera 

- bylina nesmrtelnosti,obsahuje konešjivé gely které pomáhají dobré peristaltice. Má antobakteriální a fungicidní schopnost. Také ničí bakterie silněji než jakákoliv jiná rostlina.

 

Papain

-je protein zažívacích enzymů a spolupracuje s bylinami . Bude pomáhat při obnovení vnitřního systému a vytvoří ho nehostinným pro parazity. Je dobré ho brát 30 min před tím, než budete jíst něco, co zabíjí červy.

 

Kočičí dráp

-je to bylina často užívaná kvůli žaludečním vředům, zánětu žaludku, ekzémům, zimnici a jaterních nemocech. Je dobrý imunitní stimulátor. Oxindol alkaloid posiluje imunitní systém a zlepšuje oběh a snižuje krevní tlak. Léčí rakovinu a HIV s porozuhodným úspěchem.

 

Kozí roh(jestřabina lékařská)

-divoký lusk užívaný ve středověku na dýmějový mor. Navozuje pocení k tomu aby upravil horečku a infekce od parazitických červů a uštknutí. Balancuje hladinu krevního cukru, vyrovnává ženské hormony.Působí jak na lidi tak na zvířata.

 

Česnek

- může zpomalit a zabít přes šedesát druhů hub, dvycet druhů bakterií a také některé z nejsilnějších virů. Zabíjí parazity, kontroluje sekundární plísňové infekce, má antioxidační vlastnosti,chrání před oxidací způsobenou cizopasníky. Činná složka allicino a ajoene ničí parazity. Mohou zničit améby, včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce. Je nutné česnek rozmačkat nebo nakrájet.

 

Africký Cayenn

-tato paprika ničí při kontaktu houbové i formované parazity.


 

 

 
 
Zpět

Ing. Hana Bláhová

    Paraziti v těle - asi by si to měl přečíst každý ....


MOHLI BYCHOM SE VYLÉČIT ZE VŠECH NEMOCÍ, KDYBYCHOM MY A HLAVNĚ DOKTOŘI CHTĚLI !!!

Zde   je článek  detoxikační terapeutky ing. Hany Bláhové:

 

          Vážení přátelé detoxikační medicíny,  sedm let pracuji jako detoxikační poradce v rámci metody  MUDr. Jonáše. Specializuji se na nervová onemocnění typu   roztroušená skleróza, parkinsonismus, epilepsie, deprese. Na  parazity  jsem přišla tak, že jsem si dělala sáhodlouhé tabulky se všemi možnými viry, bakteriemi, parazity a neživými zátěžemi, které jsem v těchto lidech našla, a snažila se najít společného  jmenovatele.
 
    Nakonec jsem eliminovala asi šest skupin patogenů, které měli  VŠICHNI   mí klienti. Postupně jsem je ale redukovala. Buď proto, že se   daly relativně snadno odstranit, ale na zdravotní stav mých  klientů to nemělo nijak zásadní vliv (Neisserie, myco-plazmata, chlamydie).

         Dalším podezřelým byla borrelie, která je většinou lékařů  považována za možného hlavního pachatele. Nedává mi ale smysl, proč by  borrelie, která je tak častá, že ji má v národě skoro každý (máme  ji   často vrozenou), spouštěla RS nebo depresi jen u někoho a desítky tisíc lidí byli zdrávi. Nesedělo to ani u virů (podezírá  EBV,  parazity   a  zoonózami. Hledala jsem takového mikroba nebo parazita, který  by nebyl vyloženě exotický, nicméně přesto ještě dosti  výlučný a byl společný lidem se stejnou diagnózou. Také by měl  být  relativně závažnější. A myslím, že jsem ho našla. Ale popořadě. Při  zaměření  pozornosti na parazity jsem dospěla k mnoha doslova šokujícím poznatkům,  které  nejsou běžné populaci známy.


  Zaprvé:

         nevěděla jsem, že larvy parazitů cestují po těle a jejich činnost   se tak neomezuje jen na střeva, jak jsem si dřív myslela.
 Také jsem žila v domnění, že žaludeční kyseliny všechno živé, co  bychom  případně spolkli, zahubí. Není to tak, larvy jsou velmi  odolné.
  Larvy a výjimečně i dospělí paraziti mohou putovat po  celém  těle  (i  do  mozku!),  klientů.


  Zadruhé:

        nastudovala jsem si, kteří parazité u nás žijí,  jak se  chovají, a testovala jsem podrobně širokou škálu všech běžných  parazitů ke VŠEM orgánům svých klientů, a nejenom těch nervově nemocných. Užasla  jsem, že  neexistuje člověk, který by  nějakého parazita neměl, včetně mne.


     Třetí šok

     pro mne byl, když jsem opakovaně měřila souvislost parazitární  zátěže s   AUTOIMUNITOU!
 Autoimunitní proces nemusí probíhat na všech tkáních, ale  i  izolovaně, např. jen v mozku, jen na štítné žláze apod. Naměřila jsem autoimunitu především v těch tkáních, kde byl  přítomen  parazit a tam kde nebyl, autoimunita neprobíhala, přestože ve tkáni ještě zůstávala např. borrelie, CMV, EBV a další patogeny, o  kterých víme,   že ji spouštějí. Zjistila jsem, že AUTOIMUNITA CESTUJE ZA  PARAZITEM, a jakmile jej z tkáně vypudíme, v tu chvíli se  autoimunita  "vypne".

      Předtím jsem se obávala, že tam, kde už je tento proces  jednou   nastartován, nepůjde tak snadno zastavit. V praxi se také  ukazuje,  že imunitní systém "nadřazuje" v pořadí důležitosti parazity.
  Pokud začneme odstraňovat nejprve je, tělo se mnohem ochotněji  vypořádává  s virovou a bakteriální zátěží.
 Obrátíme-li postup, jde to ztuha a trvá to dlouho. Je to dáno i  tím, že parazité jsou sami promořeni našimi viry a bakteriemi, a pokud si   necháme v těle "živý rezervoár", je detoxikace drobnějších zátěží   sisyfovská.

    Pochopila jsem, že přístroj Salvia vidí"skrz"  měkké  tkáně parazitů a odečítá i bakterie a viry uvnitř jejich  těl, a  proto jsem stále u sebe i u klientů měřila některé virové  a bakteriální zátěže, přestože jsme je předtím čistili třeba celé měsíce. Milé překvapení bylo, jak rychle se lidé začali uzdravovat, když jsme začali s odčervovací kůrou, především když jim   lékař předepsal antihelmintika. Zlepšovali se skokem, a já byla  zatím  zvyklá při detoxikaci na velmi pozvolné zlepšování. Nechci  vyvolat  dojem, že za všemi nemocemi světa se skrývají  pouze parazité,   ale mohli by se na některých diagnózách velmi výrazně PODÍLET.

  Proč hledat složitá vysvětlení tam, kde nejsou prověřena   jednoduchá. Zapojte zdravý selský rozum a přemýšlejte se mnou:

 Popíšu,  o jaké parazity jde, a zvýrazním, jaké nemoci se za nimi MOHOU  skrývat:

 

Tasemnice

vývojový cyklus svalovce

 

  ROUP DĚTSKÝ - ENTEROBIUS VERMIKULARIS - NEMATODA - oblí červi Velikost: až 1 cm Kde se může vyskytovat: kromě střeva v  játrech,  žlučníku, slinivce, urogenitálním traktu, podkoží, v  žilách
         Nakazíme se spolknutím vajíčka s živou larvou,  kontaminovanou  potravou, nečistýma rukama, nákaza se snadno šíří v dětských   kolektivech. Larvy i dospělci snadno pronikají stěnou  střeva do   břišní dutiny a krevního oběhu.Samička klade vajíčka  předevší v   noci, kolem análního otvoru. Snadná autoinfekce. Svědění ruší  spánek. HYPERAKTIVNÍ děti. BOLESTI BŘICHA, PRŮJMY. Mohou dále   způsobovat opakované ženské výtoky a záněty močového  měchýře.
  Dr..Michal Giboda říká: "Roupi mohou způsobit kromě   hnisavých výtoků i ženskou neplodnost, ucpou-li vejcovody."
  Existuje jen málo lidí, kteří by neměli roupy vůbec, a v  pohlavních   orgánech je nacházím velmi často. HEMOROIDY - pro roupa není  problém  dostat se do žíly kolem řitního otvoru. Během protiparazitární  kúry mi   vyboulila žílu na zápěstí oválná podlouhlá hrudka, zhruba  1cm  dlouhá. zmizela až po použití vibračního přístroje, nereagovala   na masáž. Další den se na jejím místě objevil svědivý  načervenalý   EKZÉM, velký jak pětikoruna. Proto připisuji: KARPÁLNÍ TUNEL.
          Do žil a tepen se samozřejmě dostanou i jiní parazité, snadné je to   například pro drobounká háďátka, běžně tam nacházím larvy  motolic,  toxocary. Tedy můžeme počítat s TROMBÓZAMI, EMBOLIEMI. Mám  dva velmi mladé lidi - 20 a 25 let, po prodělané embolii. U tak  mladých  lidí   se nedá snadno předpokládat přítomnost metabolických usazenin  v  cévách.
 Dále roupi často vlézají do žlučovodů a ucpávají je. Na ultrazvuku je pak tato zátěž vyhodnocena jako "drť". Větší parazité,  např.
  motolice, mohou ve žlučovodech imitovat žlučové kameny. KAUZA:
  Dáma středního věku s výraznými křečovými žilami na nohou. Oba  rodiče  křečové žíly. Po 14 dnech odčervování se žíly dramatickyzlepšily, přestože jsme začaly zažíváním... Doměřila jsem zvědavě zátěž v  žilách:
  roupi, motolice >

 

 

ŠKRKAVKA DĚTSKÁ - ASCARIS LUMBRICOIDES -   NEMATODA

- oblí červi ŠKRKAVKA PRASEČÍ - ASCARIS SUUM - záměna  hostitelů možná  Velikost: až 10-30 cm, často ale spíš  nedorůstají   maximální možné délky v závislosti na tom, kolik mají místa v orgánu,  kde   dospívají. Vajíčko škrkavky nejčastěji polkneme s kontaminovanou  potravou,  nedostatečně tepelně upraveným masem, na pískovišti, v  zemědělství,  zvláště tam, kde lidé hnojili lidskými výkaly, s neumytou  zeleninou.

               Vajíčko projde do žaludku, kde se žaludečními kyselinami rozruší  jeho stěna a živá larva se dostane do tenkého střeva. Aktivně se   provrtá stěnou střeva a dostane se krevním oběhem nejdříve do  jater,   pak do srdce,plic, případně do mozku. V plicích provrtává plicní #  sklípky a dráždí ke kašli. Vykašlaná larva je znovu spolknuta a  tentokrát už se usadí v tenkém střevě, dospěje, páří se a  klade  vajíčka. Proto je lépe sputum nepolykat, ale vyplivovat, abychom  nevědomky neudržovali parazita v oběhu. Dospělá samice naklade  denně až 200 000 vajíček, ročně je to 50-60n miliónů. Škrkavky  mohou  ucpávat  žlučovody, tenké i tlusté střevo,vytvářejí ODULÉ BŘICHO, protože  napomáhají  zadržování vody ve tkáních. Otoky pasu, končetin, obličeje -  především  očních   víček, se připisují škrkavkám. Je třeba zvážit, zda některý typ   OBEZITY, která nereaguje na žádné diety, nemá souvislost s  parazity.
  Mohou způsobit PRUJMY, je-li jich relativně málo,ale i ZÁCPY,  pokud #  je jejich množství již tak velké, že střevo ucpou. Není ani  neobvyklé střídání průjmů se zácpou - tedy odvozuji, že  bychom  mohli   připsat DRÁŽDIVÝ TRAČNÍK. Dále PLYNATOST. Při masivních  infekcích  mohou,zvláště vnoci, ve spánku, škrkavky vylézat přes žaludek  hltanem do úst, Eustachovy trubice a dokonce do ucha. Mám  dva  klienty, kteří začnou bouřlivěříhat jen při slabém stisku žaludku.
 Mají velké množství škrkavek v žaludku i tenkém střevě, u muže  se   najdou i háďátka v jícnu, u ženy navíc tasemnice dětská v  žaludku   a tenkém střevě. Tedy: REFLUX, PÁLENÍ ŽÁHY, ŘÍHÁNÍ. Nevolnost   vedoucí až ke ZVRACENÍ - odtud odvozená BULIMIE: dva mladí lidé,   muž a žena, oba pravidelně zvrací, aby si ulevili od tlaků v  žaludku.
  Oba mají čtvero druhů parazitů v žaludku: škrkavky, roupy,  motolice   a měchovce muž, žena tasemnici dětskou místo roupů. Není  divu, že  se tělo instinktivně brání a snaží se vetřelců zbavit. V tenkém i   tlustém střevě se mohou nacházet až stovky škrkavek, které  svým objemem nafukují břicho. Byl popsán případ s 5 000  parazity ve   střevě. Škrkavka přijímá potravu ústním otvorem i celým povrchem těla. Obírá nás o živiny. Veterináři znají pojem  "škrkavkové břicho"
  u vyhublých štěňat s nafouklým břichem. Jistě Vás také napadnou  africké děti kost a kůže, ale s nafouklým bříškem - ano,  promořenost  obyvatel Afriky škrkavkami je 95 %. Z faktu, že se dělíme s parazity   o živiny, vyplývá i nedostatek minerálních látek, vitamínů,   bílkovin. Parazité, kteří sají krev, způsobují ANEMIE (měchovec,   tenkohlavec).Musíme ale počítat i s nevysvětlitelným náhlým   HUBNUTÍM. Škrkavku dětskou nacházím i v kloubech a v  kloubních   váčcích. Způsobuje otoky a záněty, její toxiny zvyšují  REVMATOIDNÍ   FAKTOR . Je to i moje osobní zkušenost, během odčervovací  kúry  mi   brali krev a našel se zvýšený počet bílých krvinek - to je v   pořádku, tělo se brání, ale také zvýšený revmatoidní faktor,  přestože jsem nikde zánět neměla a klouby mne nebolely.   

 

  Jedné klientce jsme delší dobu čistily z kloubů borrelie,  chlamydie,   herpetické viry, toxoplazmu a leptospiru s nepatrnými výsledky,  než mne napadlo podívat se na velképarazity. Měla škrkavku v  kloubních   váčcích a kolena jak konev. Do té doby jsem se domnívala, že se   do kloubů "nevejdou". Vejdou, ale spíše než přímo v kloubu se  usídlí v   kloubních váčcích, což jsou duté vazivové čočky kolem  kloubů,  které  brání tření mezi kloubem a svalem. Kolem každého kloubu je váčků  několik. Tam mají paraziti klid. Způsobují otoky kloubů  (někdy  má   tkáň kolem kloubů zvýšenou teplotu). A jejich toxiny,  které jsou  neurotoxické, zase deprese. Tím je vysvětlena záhadná věta  z   lékařského slovníku, že REVMATICKÁ ARTRITIDA je doprovázena   DEPRESEMI, nikdo neví proč. Škrkavky tu máme jako model, ale v  kloubech a kloubních váčcích se mohou vyskytovat larvy všech běžných   parazitů, možná tam i dospívají a kladou vajíčka. Dlouho  podezřívám  toxiny parazitů i jejich mechanické působení, že ovlivňují  nervový  systém, protože parazity i parazit. toxiny vyměřuji k  diagnózám typu   epilepsie, roztroušená skleróza, Parkinsonova nemoc a deprese.


      Zajásala jsem, když jsem objevila učebnici pro pediatry od   RNDr. Klimeše,který uvádí , že zrovna škrkavkový toxin může způsobit PARÉZY, KŘEČE, EPILEPTICKÉ STAVY a jiné nervové poruchy.
 Pro škrkavku jsou také typické otoky horních víček. Na tomto symptomu  se  shodují  i jiní autoři. Ale neobviňujme jen škrkavku. Každý parazit produkuje  nějaký toxin a jejich kombinací se potíže násobí. Nikdo totiž nemívá   parazita jediného. 

ŠKRKAVKA KOČIČÍ A PSÍ - TOXOCARACANIS A CATI   - NEMATODA 

 

(oblí červi). Velikost: až 8-12 cm, vajíčka 0,5 mm, larvy  několik mm Kde se může vyskytovat: všude.Larvy dlouhodobě putují tělem,  podobně jako škrkavka dětská. Proto se jí říká  larva migrans.
  Larvální toxokaróza má oční a útrobní formu. Přítomnost larev v  oku   vede k poruchám vidění a ke granulomatózním lézím na sítnici.
 Tyto léze mohou symptomaticky simulovat retinoblastom. Může dojít k   vážnému poškození oka. Slepota způsobená larvální toxokarózou je  nicméně vzácná,uvádí se 1 případ ročně. Závažnost viscerální formy   zcela odvisí od počtu spolknutých vajíček. Larva vypouští enzymy,  kterými si rozleptává tkáň před sebou a takto si uvolňuje cestu.
  Po průchodu larvy dochází k zajizvení tkáně. Migrace larvy je  doprovázena zvýšenou TEPLOTOU, zvětšením jater, astmatickým  kašlem. ASTMA se týká se i larev jiných parazitů, pokud se  dostanou do  plic. Larvy toxocary se často dostanou do mozku a byly zprvu mým   hlavním kandidátem na příčinu nervových onemocnění. Je to frekventovaná nákaza, plno klientů chová kočky nebo psy, ale  dítě  se   často nakazí na pískovišti, dospělí na zahrádce, vajíčka můžeme  polknout  s  neomytou zeleninou. Trus  VŠECH  štěňat je v prvních  měsících   infekční, ale i jejich moč a sliny. Vajíčka mohou být  přilepena  na   srsti. Postupným odčervováním se promořenost toxocarou u  dospělých   psů snižuje. Toxocara projde placentou feny, u koťa se  předpokládá   přenos sáním mateřského mléka. Domnívám se, že toxocara projde i   lidskou placentou, a nejen ona. Vajíčka venku jsou odolná, v  hlíně   nebo písku vydrží až dva roky. Vzhledem k tomu, že je to nákaza,  která se v nás nemnoží, při troše trpělivosti je možné se po  čase  toxocary zbavit. Majitelé zvířat musí své miláčky odčervovat souběžně se svou léčbou, aby nedocházelo k reinfekcím, a  dodržovat hygienu při kontaktu se zvířetem.

 

 HÁĎÁTKA STŘEVNÍ - SRONGYLOIDES STERCORALIS- NEMATODA 

 

  Velikost: 1-2 mm Kde se mohou vyskytovat: především na sliznici dvanácterníku a lačníku, jinak všude. Ještě ve střevě se líhnou larvy,  které   odcházejí stolicí ven. Mohou žít i bez hostitele v půdě několik  let,  při první příležitosti pronikají pokožkou dalšího hostitele  (práce na zahradě).

 Migrují plícemi, tracheou, hrtanem do trávicí trubice.
 Zde dospívají. Zdrojem nákazy může být i pes nebo kočka. Larvy  mohou   ve spodní části střeva pronikat střevní stěnou a migrovat dále tělem.
 Je to častá infekce. Na kůži způsobuje vyrážky, svědění, otoky.
 Při EKZÉMECH hledám v prvé řadě škrkavky a háďátka. V plicích  způsobují kašel, v zažívání průjmy a bolesti břicha. Pokud  jsou  již  háďátka rozesety po celém těle (játra, srdce, žlučník, plíce,   střevo, pohlavní orgány, oči), onemocnění má těžší průběh.

 Lidový   název je "nitěnky". Tyto parazity nacházím mimo jiné v zubních  váčcích, v dásních, míše, periferních nervech, hltanu,  podkoží,  v  cévách. Kvůli rozsevu drobných háďátek po těle je potřeba  vyšších  dávek benzi-midazolových přípravků /VERMOX, ZENTEL/

  MĚCHOVCI : NEMATODA/ ANCYLOSTOMA DUODENALE NECATOR AMERICANUS  Velikost>cca. 1 cm Kde se mohou vyskytovat: v tenkém střevě  dospělci, larvy  kdekoliv včetně mozku. Mají širokou ústní kapsuli, vybavenou  sklerotizovanými  zuby. Těmi červ poškozuje střevní stěnu a saje krev. V  tenkém  střevě dospělci kladou vajíčka, která odcházejí stolicí ven.
  Vylíhlé larvy mohou pronikat kůží při náhodném kontaktu s novým   hostitelem. Např. chůze naboso. V místě vstupu se vytvoří puchýřky,  bulky. Častější je ale přenos kontaminovanou potravou nebo  vodou.
 Dospělci poškozují střevní stěnu, objevuje se KREV ve stolici, ANEMIE v důsledku deficitu Fe, nedostatek proteinů, HUBNUTÍ, poruchy  krevního   oběhu. A tady jsme už u CROHNOVY choroby: u dvou lidí s  touto   diagnózou jsem měchovce v tenkém střevě naměřila. V jednom  případě   byla navíc přítomna škrkavka, motolice a roupi, ve druhém škrkavka dětská, psí, a tenkohlavec. V distální části tenkého  střeva  jsem vytestovala silnou infekci Helicobactera pylori, zatímco v žaludku   nebyla žádná a ve dvanácterníku nepatrná. To je neobvyklé, bývá tomu  naopak, infekce slábne od žaludku k lačníku. Proto gastroskopie  nepřinesla žádný výsledek.
          Motolice a měchovci svými zoubky a přísavkami poškozují střevní  stěnu, tkáně se brání zajizvením a kalusy. Tenkohlavec se  zavrtává  kolmo do střevní stěny, a i když jeho hlavním stanem je  tlusté  střevo, vyskytne se i v tenkém. Helicobactera zase způsobuje vředy.
 Máme možnost pomocí našeho počítačového programu testovat i  souvislosti. Z několika virů, bakterií a parazitů, které jsem  našla ve střevě, se k Crohnově chorobě vztahovali měchovci, motolice,   tenkohlavec a Helicobacter. O Crohnově nemoci víme, že je  to  AUTOIMUNITNÍ zánětlivé onemocnění, postihující především  tenké   střevo. Stěna střeva je ztluštělá, jsou tu vředy, píštěle,  abscesy,   průsvit střeva se zužuje. Průvodními projevy jsou P
RUJMY, BOLESTI   BŘICHA, PORUCHY TRÁVENÍ a VSTŘEBÁVÁNÍ. Dále zvýšená  TEPLOTA, BOLESTI  KLOUBU, ZÁNĚTY OKA!!! Má kolísavý průběh s obdobím klidu  a   aktivity! Co Vás při tom napadá? Píštěle mohou být ale také  způsobeny amoebou.

 

    

                                

Vlasovci

 

 CO JÍST PRO VYPUZENÍ PARAZITŮ:

 


      Jezte hodně čerstvého ČESNEKU. Česnek může zpomalit a zabít přes   60 druhů hub, nejsilnějších virů. Česnek má pověst nejvíce  zabíjejícího  parazity a  ovládá sekundární plísňové infekce, detoxikuje a jemně stimuluje  eliminaci   a má antioxidační vlastnosti- chrání před oxidací způsobenou toxiny   cizopasníka..


Složky, které pomocí česneku zabíjí parazitní  kmity   jsou allicino a ajoene. Tyto sloučeniny mohou zabíjet  "améby",  včetně jednobuněčných variant, stejně jako roupy a měchovce.
  Allicin není přítomný v česneku v jeho přirozeném stavu.Když je  česnek nakrájený nebo poškozený, enzym alliinasa působí na alliin  a přetransformuje ho na allicin, činnou složku zabíjející  parazity.
  Proto česnek používejte rozmačkaný nebo z něj vytlačte šťávu.

 Hodně OKUREK: ty obsahují enzymy, které zabíjí   tasemnice. Papaya- je plná enzymů, jež rozpouštějí protejny.

 Stejně silná jsou zrnka pepře, semínka papáyi. Vodní meloun se semínky, semena  obsahují  silné   antiparazitické látky.

  Hřebíček-
obsahuje eugeno-nejmocnější dezinfekci. Obsahují též  karyofylen, který je silným antimikrobiálním činidlem. Tyto  složky  projdou krevním řečištěm a zabíjejí parazity i jejich larvy a   vajíčka. Hřebíček též účinně zabíjí malárii, tuberkulózu,  choleru,    svrab a jiné parazity, viry, bakterie a houby, včetně kvasinek  (candidy).
 Ničí rovněž všechny druhy tyčinkovitých mikroorganismů,   stafylokoků a streptokoků.
Syrová dýňová semínka zabíjí vajíčka,  

obsahují přírodní tuk který je toxický pro vajíčka  parazitů.
  Curcurbitin v semenech tykví prokázal svou schopnost ochromit  červy  a vypudit je střevní stěnou. Čínští vědci používali semena tykve protiakutní schistosomóze a zamoření tasemnicemi. Semena dýně   obsahují mnoho vzorců proti parazitům, ale jen pár semínek nestačí.

 Je zapotřebí sníst aspoň půl hrnku a důkladně rozžvýkat.

 Rozsekejte
  je v kávomlýnku a přidávejte je do salátů, smoothies, polévek  atd...

  Muškátový oříšek-také obsahuje eugenol, silného zabijáka larev a  vajec  parazitů.

  Kurkuma - silně antirakovinná, protizánětlivá, hojící a vypuzujícíčervy.

  Cayenský pepř (chilli paprika) - ničí houby a parazity. Zvyšuje cirkulaci  a  zdraví.

 Zvyšuje účinnost jiných bylin.

  Zázvor -   zvyšuje oběh a pomáhá při zažívacích problémech, také  dobrý  pro uvolnění plynů a při zvedání žaludku, což může být přidružený  pocit při odstraňování parazitů.
   Další věci, které pomáhají zbavit se parazitů: - ostré papriky -   cibule - mnoho zelených jablek (ne kupovaná jablečná šťáva, kde  je cukr).


Upozornění:
Různé druhy parazitů, jejich larvy a vajíčka reagují  na   jiné vypuzení!!! Je nutné udržovat zásadité prostředí v těle,  jelikož jinak se parazité neustále usazují a množí!!!  Denně   spolkneme tisíce či desetitisíce vajíček pouze vdechováním!!!
  Jsou absolutně všude...

 

POZNÁMKA: Druhá polovina článku (Co jíst pro vypuzení parazitů) je překopírovaná část překladu z knihy Markuse Rothkranze: HEALYOURSELF 101 (převzato z překladu www.jajsem.com), což autorka článku neuvedla!

 

Autor článku: ing. Hana Bláhová

ZDROJ druhé poloviny článku:  Markus Rothkranz: HEALYOURSELF 101 (překlad použit z www.jajsem.com)

...................................................................................................................

Kde je pravda?

Dost bylo lží!

Základním poznatkem Dr. Clarkové, která ve svých knihách popsala zapping a další skvělé metody léčby nemocí, je poznatek, že lidé jsou často napadeni parazity. Tyto poznatky potvrzuje také velké množství detoxikačních poradců v ČR i SR. Ne ale všichni. Jistí poradci stále poslouchají své "vůdce" kteří jim podsouvají ničím neověřené a nesmyslné myšlenky, které v praxi nefungují.

Oficiální místa se k výskytu parazitů u lidí v ČR a SR nevyjadřují nebo s jistou hysterií poukazují na šarlatánstí a placebo efekty.

Jaká je tedy skutečnost? Je vůbec možné, aby v dnešní době byli tzv. civilizovaní lidé napadeni parazity?

Udělejte si názor sami.