Neera detox kůra

Detoxikační program   NEERA DETOX

 

Dietu vyvinul před více než 50 lety zkušený havajský naturopat Stanley Burroughs.

Od té doby se stala velmi populární v mnoha zemích světa

 

 • Neera je speciální palmový a javorový sirup, vyvinutý pro detoxikační a posilující kúru, která stimuluje pročišťovací proces našeho těla a zároveň uspokojuje náš pocit hladu nahrazením pevné potravy čistým, přírodním a výživným nápojem.

 

Proč se potřebujeme pročistit....

 

 • Lidské tělo má zázračnou schopnost vyléčit a očistit samo sebe.
 • Bohužel, v dnešním světě je většina toho, co konzumujeme, pro tělo zbytečné, ne-li přímo škodlivé – nasycené tuky, nadmíra bílkovin, různé konzervační látky a chemické přísady.
 • Řada chemikálií a toxinů se také nachází přímo v našem přirozeném prostředí, odkud se do našeho těla dostávají dýcháním, pokožkou či zažívacím ústrojím.
 • Tento toxický náklad může ohrozit naše zdraví.
 • Přírodní kúra neera® účinně pomáhá tělu zbavit se těchro toxických látek.
 • Vedlejším, ale vítaným účinkem NEERA kůry je přirozeně snížení nadváhy.
 • NEERA Detox kúra je prověřený léčebný program, který obnovuje tělu jeho optimální zdraví.
 • Obsahuje pouze přírodní složky, žádné umělé přídavky, barviva ani konzervanty.
 • NEERA Detox kúra je naprosto bezpečná, pokud se provádí podle návodu.


 

Základem je vynechání veškeré pevné stravy

 

Místo ní konzumujeme pouze:

 • Nápoj NEERA
 • Čistou vodu
 • Slabé bylinkové čaje a slanou vodu.
 • Během kúry pijeme nápoj neera® – směs vody, čerstvě vymačkané citrónové šťávy, kayenského pepře a Madal Bal Přírodního stromového sirupu:


• Madal Bal Přírodní stromový sirup je pečlivě vyvážená směs nejčistší mízy jihoasijské palmy arenga

  a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+.

 Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno stravitelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů.

Složení minerálů

Prvek mg / kg (prvek / sirup)
Železo (Fe) 12,1
Mangan (Mn) 18,9
Zinek (Zn) 49,5
Hořčík (Mg) 144,0
Vápník (Ca) 358,0
Sodík (Na) 457,0
Draslík (K) 3963,0

 

• Citrónová šťáva je po tisíciletí používaná pro své léčebné účinky.

  Kyselost šťávy má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen.

  Citrónová šťáva je také zdrojem velkého množství antioxidantů a vitamínu C.

• Kayenský pepř je významný metabolizant.

  Zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy.

• Čistá voda je samozřejmě nejdůležitější přísadou.

  Voda dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny.Příprava nápoje Neera (2 litry nápoje):


K přípravě Nápoje Neera na celý den potřebujete:

 • 1,5 dl čerstvě vymačkané citrónové šťávy (3-4 citróny)
 • 1,5 dl Madal Bal Přírodního stromového sirupu
 • cca 1/2 kávové lžičky kayenského pepře
 • (nebo méně - podle chuti)
 • 1,7 l čisté vody
 • Smíchejte citrónovou šťávu, Přírodní stromový sirup a kayenský pepř např. ve skleněném džbánku a přidejte vlažnou vodu (pokud chcete, můžete použít studenou, nebo naopak v zimě teplou).
 • Používejte čerstvé citróny (nejlépe Bio), ne koncentrovanou citrónovou šťávu!!!

Nápoj si můžete též namíchat do 1,5 litrové lahve od balené vody (pokud máte skleněnou lahev, je to lepší):

 • 112 ml Neera sirupu
 • špetka kayenského pepře podle chuti (ale nevynechávejte)
 • 112 ml citrónové šťávy
 • dolijte lahev plnou čisté vody

A k tomu si ještě namíchejte jednu půllitrovou sklenici čerstvého Nápoje Neera - tuto dávku můžete rovněž použít místo jedné denní porce jídla:

 • 38 ml Neera sirupu
 • špetka kayenského pepře
 • 38 ml citrónové šťávy
 • dolijte vodou do 0,5 l

 

Jde o pečlivě vyváženou směs několika druhů palmových sirupů a nejkvalitnějšího kanadského javorového sirupu stupně C+. Javorový sirup dodává během kúry energii ve formě snadno vstřebatelných cukrů a palmový sirup zajišťuje bohatý přísun minerálů. Sirup se doplňuje čerstvě vymačkanou citronovou šťávou. Její kyselost má alkalizační efekt na tělo a pomáhá mu rozložit tuky a hlen a navíc je zdrojem množství antioxidantů a vitamínu C. Do směsi patří ještě kajenský pepř - významný metabolizant, jenž zrychluje tělní oběh a pomáhá tak čistícím účinkům citrónové šťávy. Voda, se kterou se směs míchá, dopraví ostatní složky nápoje do celého těla, dopřává organismu "vnitřní koupel" a odplavuje veškeré uvolněné odpadní látky a toxiny. Nápoj stimuluje očišťovací proces našeho těla, upokojuje pocit hladu a dodává tělu energii bez toho, aby zatěžoval trávicí trakt. Kromě odstraňování nahromaděných toxinů a obnovení chemické rovnováhy v těle pomáhá kúra efektivně spalovat tuky. Navíc omezuje touhu po jídle a závislosti na pochutinách, což činí z hubnutí ještě přirozenější a příjemnější proces. Většina lidí, kteří se vydrželi postit po dobu 7 až 10 dnů, uvádí snížení váhy o 3-5 kg! Protože příčinou snížení tělesné váhy není ztráta vody, ale především odbourání nadbytečných tukových zásob, jen velmi malá část váhy se po skončení diety vrátí. Máte-li starost, že více dní v kuse jen o tekuté stravě nevydržíte, můžete vyzkoušet i kratší varianty, jako např. jeden den detoxikační kúry v týdnu nebo i nahrazením jednoho jídla denně.

 

Jak začít

Než se pustíme do samotné Neera detox kúry:

Jeden až dva týdny před začátkem Neera kúry je důležité upravit jídelníček tak, abyste předešli příliš silným detoxikačním příznakům jako je silná bolest hlavy, svalů, zvracení, velká slabost. To znamená uvést organismus alespoň do základní rovnováhy:

 • jíst pravidelně třikrát denně, maximálně zařadit zrniny, zeleninu, ovoce a co nejméně jíst mléčné výrobky, maso a pečivo.

Dva dny před začátkem jíme jen lehké jídlo bez masa, vajec nebo jiných bílkovin, naopak zařadíme co nejvíce zeleniny a zrnin, nejlépe rýži.

Nejsnazší je začít kúru na noc, dejte si místo večeře (džusu) první sklenici (cca 5 dcl) Nápoje Neera. 

V průběhu kúry

Ráno je velmi vhodné si zacvičit. Namíchejte si 1,5l Nápoje Neera do lahve na celý den. Večer si ještě namíchejte jednu půllitrovou sklenici čerstvého Nápoje Neera a dejte si čaj Psyllium.

Druhý den ráno se pokuste vypít nalačno sklenku teplé slané vody (lžička mořské soli do 250 ml teplé vody). Pokud to nezvládnete, netrapte se tím. Pak pokračujte stejně jako první den.

Po několika dnech - cca 4-6 dní - můžete přestat pít čaj Senna nebo vlákninu. Pokud užíváte Triphalu, pokračujte v užívání po celou dobu kúry. Slanou vodu doporučujeme pít celou dobu, kromě čištění tlustého střeva Vám také vyváží sladkou chuť Nápoje Neera. Můžete si představit, že pijete horkou polévku.

Během kúry je důležité pročistit též trávicí trakt, hlavně střeva. Když přestaneme jíst, přestanou se střeva hýbat a nahromaděné zbytky v nich mohou zůstávat. Proto je nutné podpořit vyloučení těchto zbytků.

Psyllium je přírodní látka získaná ze semene indického jitrocele. S vodou nabobtnává a zvětšuje svůj objem. Vzniklý gel působí příznivě na trávicí trakt, zlepšuje vyprazdňování, chrání sliznice střev a žaludku. Vyvolává pocit nasycení, takže je vhodný během Neera kúry.

JAZYK - UKAZATEL PROČIŠTĚNÍ

Proces čištění může být sledován na zbarvení jazyka. Zpočátku bude jazyk růžový. Během několika prvních dní se objeví povlak, který bude nejprve bělavý a poté až žlutavý, to jak se toxiny uvolňují z těla. Po třetím až čtvrtém dni se začne tento povlak pomalu ztrácet.

Čistěte tento povlak kartáčkem, lžičkou, nebo si ve specializovaných prodejnách můžete zakoupit speciální nástroj na čištění jazyka. Má výhodu v tom, že vám jazyk vyčistí dokonale a přitom jej neodře. Pokud jste úplně vyčištění, jazyk opět získá růžovou barvu.

Většinou stačí jedna desetidenní kúra, ale ne vždy. Pokud povlak zůstává i po skončení Neera detox kúry  je radno ji znovu opakovat za jeden nebo dva měsíce. Napodruhé by měl povlak zmizet rychleji.

 

PRŮVODNÍ PROJEVY DETOXIKACE

V průběhu kúry se objeví některé přirozené symptomy. Během několika prvních dnů se toxiny a odpadní látky z organismu uvolňují do krevního oběhu, předtím než je tělo vyloučí. To může působit určité nepohodlí v podobě bolesti hlavy, okamžiků malátnosti, mírné únavy a slabosti. V počátečních fázích kúry se také mohou přechodně zhoršit případná chronická onemocnění kůže, neboť právě pokožkou z těla odchází řada toxinů. Také pot může začít nezvykle silně z tohoto důvodu zapáchat.

Berte tyto příznaky jako pozitivní známku toho, že Neera detox kúry funguje. Nevzdávejte se! Kritická doba nastává obvykle okolo třetího až čtvrtého dne. Tou dobou se tělo přizpůsobí tekuté dietě a také většina nepříjemných příznaků provázejících odplavováním toxinů by měla mizet. Během prvních dnů buďte připraveni dopřát si větší odpočinek.

Pokud si myslíte, že váš organismus je zatížený velkým množstvím škodlivin, může být vhodné začít s kúrou před víkendem.

Pokud se objeví zapáchající dech, můžete použít slabý mátový čaj na jeho eliminaci.

...ZAČNETE SE CÍTIT DOBŘE

Okolo pátého dne máte za sebou úspěšně polovinu úkolu. Od této chvíle bude tělo díky vyloučení toxinů zdravější a zdravější. To je pravděpodobně také doba, kdy se začnete cítit skutečně dobře – budete mít jasnou mysl, pocit lehkosti a energie. Můžete si všimnout, že vám stačí méně spánku a vaše tělo získává novou sílu a vitalitu.

Jakékoli kožní poruchy, které se možná objevily či zhoršily během prvních dnů, nyní začínají ustupovat, a stejně tak jazyk začíná postupně získávat svou přirozenou růžovou barvu. Myslete na to, že kůže – náš největší orgán – hraje v procesu vylučování významnou roli. Pokožkou se zbavujeme velkého množství škodlivin. Na konci Neera detox kúry  bude vaše kůže čistší a zdravější, než kdykoli dříve.

Zakončení kúry

Váš trávicí systém má za sebou mnohadenní odpočinek, k běžnému jídlu je tedy potřeba vracet se opatrně a pozvolna.

Obvyklou chybou je začít jíst příliš mnoho a příliš brzy.

Návrat k normálnímu režimu si rozložte do tří dnů:

 • První den po skončení kúry zůstaňte jen u šťáv, ideálně z kořenové zeleniny.

 • Druhý den ráno začněte opět šťávou a k obědu si dejte zeleninovou polévku, nejlépe rozmixovanou.

 • S lehkými zeleninovými polévkami pokračujte i během třetího dne, kdy můžete přidat i zeleninu syrovou nebo dušenou v páře. Na zahuštění můžete přidat těstoviny případně různé zrniny či rýži.

 • V průběhu prvních tří dnů po kúře nejezte žádné maso, ryby, vejce, pečivo, mléčné produkty ani sladkosti a snažte se vyhnout sladkým limonádám, čaji a kávě. Začnete-li příliš brzy, vaše zažívací ústrojí se může vzbouřit.

 • Od čtvrtého dne můžete jíst, cokoli chcete, avšak všeho s mírou.

Pokud jste prošli kratší verzí kúry (3 dny), měli byste být schopni vrátit se k běžné stravě během jednoho dne.

Vždy však naslouchejte svému tělu.

Pravděpodobně si také všimnete, že vaše chuťové pohárky jsou po celkové očistě citlivější, a Vy si tak dokážete mnohem víc užít chuť šťáv, polévek a zeleniny.

Vaše tělo si nyní obnovilo přirozený cit pro zdravou a vyváženou výživu – využijte síly své vůle, kterou jste si disciplínou diety posílili a nevracejte ke svým starým zlozvykům ve stravování a životosprávě!Délka kúry:
 

 • Tradiční, doporučovaná délka detoxikačního programu neera® je deset dnů.
 • Pro řadu lidí je však představa desetidenní kúry příliš obtížná.
 • Proto doporučujeme vybrat si z šesti verzí:


5 dnů

 • Základní verze diety. Jedno balení Madal Bal sirupu (1000 ml) vydrží v průměru 5 dnů.

10 dnů

 • Standardní verze, doporučovaná tvůrci diety, ponechává tělo v očistném režimu delší dobu a přináší optimální účinek.

15 dnů

 • Prodloužená verze vhodná pro každého, kdo chce hlubší pročištění a maximální výsledek.

Jednou týdně

 • Výborná volba, chcete-li svému trávicímu ústrojí dopřát jednou týdně odpočinek.
 • Vyberte si kterýkoli den v týdnu a v tento den pijte pouze nápoj Neera.
 • Vyzkoušejte tento systém šest týdnů nebo i více.
 • Z dlouhodobého pohledu je to velmi efektivní režim jak pro očištění, tak i pro dosažení optimální váhy.

Relax

 •  Nápojem Neera nahraďte jedno jídlo denně.
 •  Tento způsob prodlouží přirozenou dobu na očistu – noc, kdy jsou ledviny a játra nejaktivnější.
 •  Budete-li to provádět celý měsíc, dosáhnete značného pročištění a obvykle také středně velkého snížení váhy.

Neera Master Program

 • Ideální detoxikační program, kombinující verzi „Jednou týdně“ s dvojím opakováním 10denní kúry za rok.
 • Lidé, kteří kůru provádějí pravidelně a po delší dobu, pociťují zázračný účinek na své fyzické, mentální i duchovní zdraví.


 

 • 1 + 0,5 litru Madal Bal přírodního stromového sirupu, 20g kayenského pepře a leták s podrobným popisem kúry

 

 • Složení živin - Složka na 100 g

  energie 264 kcal
  bílkoviny 1,1 g
  uhlohydráty 64,9 g
  tuky 0,0


 

Neera aktivátor je speciálně připravený český bylinný extrakt. Extrakt je určen pro použití pouze s produktem Neera .

Přimíchání Neera Aktivátoru do Neera sirupu pomáhá výrazně zlepšit stav střevního traktu, jater, sleziny a slinivky.

Díky tomu je tělo daleko lépe a efektivněji schopno se detoxikovat. S použitím Neera aktivátoru má Neera silnější antioxidační účinky.

Extrakt je vyroben macerováním, luhováním a varem několika různých bylin po různou dobu a v různém množství a sledu.

Použití:

Nalijete celou lahvičku do 1 litrové plechovky se sirupem Neera a následně připravíte Neera Nápoj dle obvyklého postupu.

Složení:

Chanca piedra nať, meduňka nať, ostropestřec, mariánský plod, řepík nať, voda z lázeňského pramene, lékařský líh.

Upozornění:

Uvedené texty nejsou zdravotními tvrzeními ve smyslu právní úpravy, ale výsledky alternativního vědeckého výzkumu na poli energie a také praktické zkušenosti zákazníků. 

 

Obsah balení :

 • 1,5l přírodního stromového sirupu Neera
 • 20g kayenského pepře
 • leták s podrobným popisem kúry
 • Neera Aktivátor 30ml

........................................................................................................................................................

 

 

Velmi dobré je při kúře používat i vlákninu Psyllium, která navozuje pocit plnosti a velmi účinně čistí střeva.

 

Po skončení Neera kúry doporučujeme užívání NOPAL 100% přírodní nápoj v prášku ze sušených kaktusových fíků.

 

                                                                            

 


O výrobě sirupu: 

 • Tento jedinečný sirup byl vyroben ve Švýcarsku z čistého kanadského javorového sirupu 
 • stupně C+ a několika druhů palmových sirupů z Jihovýchodní Asie.
 • Trvalo 5 let a tisíce testů než byla vytvořena směs dokonale odpovídající potřebám NEERA Detox kúry.

 

 • Klíčovou složkou Madal Bal stromového sirupu je bohatý podíl esenciálních minerálů.
 • Javorový sirup je bohatý na hořčík a zinek, dva prvky, které v palmovém sirupu nejsou téměř vůbec zastoupeny.
 •  Palmový sirup naopak obsahuje velké množství draslíku a vápníku, dva prvky nezbytné pro správné fungování buněk, a proto důležité při pročišťování.
 •  Jsou-li tyto dva sirupy smíchány ve správném poměru, vznikne unikátní Madal Bal přírodní stromový sirup, jehož složení je téměř dokonale vyvážené pro lidský organismus.

 

 • Pro výrobu Madal Bal přírodního stromového sirupu použita pouze míza ze stromů rostoucích v přírodním prostředí bez chemikálií.
 • Proces sběru a výroby je náročný a nekompromisní.

 

 • Javorové stromy musí být alespoň 40 let staré, než jsou naříznuty.
 • Jeden konkrétní druh javoru (v angličtině Bird´s Eye Maple) z asi 75 druhů, které v Kanadě rostou,
 • produkuje mízu jen v období 4-6 týdnů během března a dubna.
 • V té době jsou lesy pokryty ještě silnou vrstvou sněhu, a tak je sběr mízy studeným a drsným úkolem.
 •  Každé ráno je míza sbírána do věder pověšených na stromě.
 • Je přenesena do budovy, kde je zahřívána nad dřevěným ohněm tak dlouho, dokud nezhoustne do konzistence sirupu.
 • Míza je zahřívána a koncentrována proto, aby se zabránilo zkažení sirupu.
 • Na 1l sirupu je třeba 40 - 50 l sladké mízy.
 • To je množství, které jeden strom vyprodukuje za jeden rok.
 • Madal Bal přírodní stromový sirup je složen jen z tmavého javorové sirupu typu C+, který je nejméně upravený a nejbohatší na esenciální minerály.

 

 • Získávání palmového sirupu je neméně náročné, vzhledem k tomu, že každý den se musí trochu naříznout kvetoucí stonky stromu.
 •  Míza je pak sbírána ze stonků. Tento choulostivý, pracný úkol efektivně shromažďuje tu nejsilnější životní energii rostliny, mízu, která by se jinak změnila v ovoce stromu (např. kokosy).
 • Tato míza je pak zahřívána nad otevřeným ohněm a tím jemně zahušťována, aby se zabránilo fermentaci.

 

 • Madal Bal přírodní stromový sirup obsahuje mízu z několika druhů palem jihovýchodní Asie:
 • kokosové palmy, palmy arenga, palmy kitul z deštných pralesů, palmy nipah z bažin a mokřadů a palmy palmyra ze severní Srí Lanky.
 • Madal Bal používá jen palmový sirup získaný na malých rodinných farmách technikami naučenými a sledovanými mezinárodními pomocníky.
 • Tento intenzivní způsob produkce je určitě mnohem dražší než pěstování na velkých plantážích, zajišťuje však organický sirup nejvyšší kvality a pomáhá místní společnosti v rozvoji podporou rodinných podniků.
 • Kůra není vhodná pro lidi trpící anorexií či poruchami metabolismu.
 • Trpíte-li jakýmikoli vážnějším onemocněním nebo jste na pochybách, poraďte se o vhodnosti diety se svým lékařem.

 

........................................................................................................................................................

 

 

NEERA DETOX
 
 

Ohlasy na Neera detox kúru

 

Ještě jednou Vám musím opět sdělit, že jsem velice spokojená s Vašimi produkty, po dlouhé době to je něco, co je opravdu chutné, dobré a navíc opravdu to má ty slibované účinky, které člověk očekává od celé kúry. To je v dnešní době, velice vzácné a vyjímečné, bohužel.

—Gabriela

Úspěšně jsem absolvovala 7 denní kúru, poctivě i s následným pozvolným přechodem na běžnou stravu. Průběh byl přesně tak, jak je popsáno. První dny velké bolesti hlavy, únava, nedostatek energie. Od čtvrtého dne se vše začalo lepšit. Nyní mám neuvěřitelně energie, stačí mi méně spát, nebolí mě hlava. Úbytek váhy 3,5kg. 

—Zuzana


Jsem opravdu velice spokojena s Vašimi produkty, nápoj mi i chutná, kombinace citronu a nápoje je skvělá, osvěžující. Pocit hladu také není, jen občas člověka přepadnou chutě, ale to je myslím normální a dá se to vydržet, řeším to občas malým prohřeškem ve formě melounu.

—Věra


Po pětidenní kůře úbytek 4kg, manžel 5kg. Jednu kúru mám pro kamaráda, druhou pro sebe na užívání jednou týdně. Funguje to, je to super. 

—Zdenka


Jsem ze sebe úplně nadšená, problémy, které jsme měla s lymfou, byly po první kůře téměř pryč a migrénu jsem neměla od té doby ani jednu  díky 

—Gabriela


Dobrý den,

píši Vám svoji zkušenost 2. týden po kúře.

Na kúru jsem se psychicky připravoval skoro rok, co jsem se o ni začal zajímat. Pojal jsme ji jako možnost a restart změnit svůj dosavadní styl životosprávy, o kterém jsem věděl, že není ideální. Jsem poměrně zaměstananý manager, který dost cestuje a tak jsem hledal vhodný termín. Podařilo se v březnu a využil jsem rovnou období po úplňku to jsem měl povědomí o jisté pozitivní lunární konstalaci..

Během kúry jsem se cítil dobře, hlad jsem pociťoval zřídka a dal se zvládnout kontinuálním pitným režimem cca 3-4 litry vody ke dvou litrům neera nápoje. Dále jsem kombinoval občas psyllium ráno a sennu večer (chlorellu jsem měl asi jen 2x a vypustil po kozultaci s Vámi). Čas od času mátový nebo heřmánkový čaj. Vyloučil jsem squash, ale ne procházky a výlet s rodinou na kolech.

S energií a náladou v práci nebyl sebemenší problém zvládl jsem i jednu dvoudenní služební cestu autem + obchodní jednání. I po práci pohoda.

Závěr kúry jsem udělal přesně podle návodu a jíst jsem začal pozvolna opravdu až po 14 dnech. Úbytek váhy z cca 86 kg na 80kg. To je vedlejší efekt očisty. U takto nastartovaného/restartovaného metabolismu jsem začal snídat např musli s jogurtem nebo ovesnou kaši, malá svačinka. Střídmý standardní oběd. Skoro každý den nějaký pohyb.

Nyní 2 týdny po kůře jsem na 78kg! To je k mé výšce 178cm a 34 letům obstojný výsledek. V lednu po služební cestě v Asii jsem měl čistých 88 kg. Věřím, že váhu a kondici budu držet a tuk dále pálit Že je to hlvaně tuk vím z výsledků měření vodivosti těla na kvaltni váze. Zlepšil se poměr svalů, vody a tuku.

Na kúru se díky mému odhodlání dali: 

 • Moje manželka 10 dní výsledek OK.
 • Dále kolega v práci držel zároveň se mnou 10 dní- spokojenost
 • 2 kolegyně v práci obě 10 dní - spokojenost
 • 2 naši přátelé již kúru mají a chystají se každý na 5 dní
 • Švagrová brzy objedná 10 dní
 • Známá asi také objedná nevím ještě kolik dní.

—Zbyněk, 5.4.2012


Absolvovala jsem 10denní Neera kúru, ukončila jsem ji 23.11. a od soboty 28.11. jsem se vrátila na běžnou stravu. Bohužel jazyk jsem stírala po celou dobu, takže, jak jsem se dočetla na Vašich stránkách, by bylo vhodné kúru zopakovat. Objednávám si proto další sirup... Po celou dobu jsem se cítila dobře a jak uvádějí Vaši zákazníci, některý den jsem se cítila více unavená, asi jeden den mě bolela hlava. 

Podle oblečení jsem také ubrala na váze. Celkově se cítím mnohem lépe, jako už dlouho ne. Nejlepší je, jak je kúra jednoduchá, nemusí se přemýšlet nad složením stravy a nelze tedy udělat chybu. Hlad jsem vůbec neměla. Neuměla jsem si představit, že do sebe během jednoho dne dostanu takové množství tekutin, ale byla jsem překvapená, některé dny jsem ke 2 l nápoje vypila i další 4 l vody. Také jsem měla obavu z  účinků čaje z listů senny, ale neuvědomila jsem si, že jelikož byla střeva vpodstatě prázdná, tak se žádné bolestivé křeče nedostavily.

—Andrea, Plzeň


Vždy jsem se obávala, že nevydržím nejíst, neboť vím, jak mi jídlo vždy zlepšuje náladu. Prostě jsem si nemyslela, že to bez jídla vydržím déle jak 24 hodin. Překvapivě však nebyly pocity hladu při Neera Detox kúře žádným problémem. Než jsem kúru začala, trápila mě nadváha, únava, cítila jsem se ochablá a rozbolavělá. A kupodivu čtvrtý den kúry jsem se cítila opravdu skvěle. Zhubla jsem asi 3 kila za 4 dny. Můj manžel poznamenal, že má pleť září, že vypadám projasněně. Rozhodně jsem se uvnitř cítila klidná a odpočinutá a bezesporu jsem měla dost energie na spalování... Každý den jsem pracovala na počítači a střídala jsem vždy sklenici nápoje Neera se sklenicí filtrované vody. Kolem poledne jsem si oblékla šortky a větrovku a šla jsem si zaběhnout 5 km se psem. Pak jsem si promasírovala celé tělo od hlavy až k patě lufou s následnou relaxační horkou koupelí. Pak jsem si pustila meditační hudbu, natáhla se na postel a na hodinku si zdřímla. Teď, když vím, že pro mě Neera Detox kúra funguje, že nápoj Neera je vcelku osvěžující a jednoduchý na každodenní přípravu, chystám se na 10denní kúru, abych zjistila účinky delšího detoxikačního období. Největší přínosem této zkušenosti je, že to DOKÁŽU. Že Neera Detox kúra nemusí být skličujícím zážitkem.

—Catherine P. Rollins, Ředitelka, Natural-Progesteron-Advisory-Network.com


Trpím silným akné, a má pleť se hodně vylepšila! Po každé detoxikaci už se objeví méně a méně. Po první sedmidenní kúře se moje váha snížila na 85 kg. V minulosti jsem zkoušel mnoho různých diet i cvičení, abych zmenšil své velké břicho, ale nic nepomáhalo. Byl jsem tak šťastný, že jsem kúru po týdnu opakoval a pak ještě jednou po měsíci. Značně jsem zhubl a už dlouho jsem necítil tolik energie jako tehdy. Teď si dávám pozor, co jím, žádné mastnoty. Dalším pozitivním účinkem bylo, že mi přestaly vypadávat vlasy – po kúře už nebyla třeba žádná výživa pro vlasy! A ještě je skvělé, že znovu nepřibírám na váze!

Údaje před Neera Detox kúrou: 18. srpna 2004:

 • výška: 173 cm
 • váha: 90 kg
 • obvod pasu: 104 cm
 • BMI: 30,1%
Údaje po 8 měsících a po třech Neera Detox kúrách:
 • váha: 79 kg
 • obvod pasu: 97 cm
 • BMI: 26%

—Rick Toh, Singapur


Nejúžasnější postní kúra, kterou jsem kdy vyzkoušela. Sedmidenní kúru jsem dělala s obrovskou lehkostí. Dopřát svému tělu očistu a dovolenou vnitřním orgánům doporučuji všem, kdo fandí zdravému životnímu stylu.

—Marie Albrechtová, masérka


Poprvé jsem držel Neera Detox kúru ze zvědavosti, abych ji vyzkoušel, protože mi to doporučili kamarádi. Držel jsem ji 7 dní. Po prvních třech dnech byl zvlášť příjemný pocit úplného pročištění trávicího traktu díky projímavému čaji a slané vodě. První tři dny jsem pociťoval chvílemi hlad, ale další dny zmizel. Ke konci – 6-7 den – jsem na jazyku cítil nepříjemnou pachuť, která ovšem byla známkou toho, že se toxiny vylučují z těla ven i touto cestou. Smysly se zostřily i vnímání jemnými energetickými nervy bylo mnohem zřetelnější. Tímto způsobem jsem měl více vnitřní energie, i když navenek jsem nemohl tolik sportovat jako vždy, výkonnost se mi během kúry snížila. Uvnitř sebe jsem cítil mnohem větší klid, mysl se nezabývala vařením a trávením. Také jsem měl spoustu času navíc, který jinak strávím zajišťováním a jedením jídla. Po nějaké době jsem držel jednu kratší, asi pětidenní kúru. Pak jsem musel podstoupit několik operací v krátkém časovém intervalu, kde jsem samozřejmě dostal vysokou dávku chemických léčiv (léky proti bolesti, anestetika atd.). Chtěl jsem se pak řádně vyčistit, takže jsem držel další sedmidenní kúru s tím, že jsem navíc den předtím pil jenom ovocné šťávy. Pocit pročištění byl pak opravdu příjemný, i když následky takové chemické zátěže by se asi projevily až za mnoho let. Po skončení kúry se mi ani nechce začínat znovu jíst. Po kúře je člověk velmi vnímavý k tomu, co jí, takže je schopný přesně poznat, co mu dělá dobře a co ne, a u každého je to jiné. Díky tomu jsem si pro sebe vytvořil zdravý, vyvážený jídelniček. Jím hodně ovoce a zeleniny a vybírám si jen kvalitní potraviny.

—Payodhi Strmiska


Se sirupem jsem měla 7denní kúru. Příznaky mě neminuly, ale opravdu stojí za to vše překonat. Po kúře jsem se cítila lépe jak po fyzické, tak psychické stránce „novým člověkem“. V práci stojím 8-12 hodin na nohou; po 
celém dni jsem se kolikrát nemohla ohnout – od mládí mám skoliozu. Po pití sirupu nemám sebemenší problém. Nemám žádné bolesti, mohu se ohnout dlaněma na zem. Pokožka se mi viditelně změnila, kůže je hebší, čistší. Lépe se mi sportuje, cítím se zdravější cítím více energie v sobě. I při menstruaci jsem neměla žádné bolesti. Po zdravotní stránce se mi také celkově ulevilo, co přesně sirup napravil nevím, ale cítím se velice dobře. Po psychické stránce se cítím mnohem vyrovnanější, méně uspěchaná, šťastná, spokojená.

—Spokojená zákaznice

 
 

Martina Bechyňová

Blondieverse.jpg Česká módní blogerka Martina Bechyňová, jejíž blonďatý vesmír se točí nejen kolem kvalitních fotografií a chytlavých článků s velkou porcí nadhledu, se také svěřila s vlastní zkušeností s Neera Detox kúrou:

Tento článek byl docela žádaný, a tak věřím, že bude pro spoustu z vás užitečný. Jak možná víte, nedávno jsem absolvovala detoxikační kúru Neera. Mé důvody k takovému kroku byly jednoduché - už dlouho jsem si připadala vyšťavená, nafouklá, bez energie, navíc jsem špatně spala a zhoršila se mi pleť. Dozvěděla jsem se o ní, když jsem jednou na chatě tlachala s Davidovo prarodiči - řekli mi známém, který zkusil Neera detox a byl naprosto nadšený. Začala jsem si vyhledávat informace, sledovat recenze na Youtube a číst si zkušenosti ostatních lidí. Většina z nich byla kladná, a tak jsem se rozhodla otestovat, jestli je to opravdu takový zázrak... Pokračování zde...

 

Tereza Kostková

tereza-kostkova.jpg Rozhovor s herečkou a moderátorkou Terezou Kostkovou v časopise Marianne, únor 2014:

...Co vám zabírá, když potřebujete rychle shodit pár kilo?

Jdu dříve spát a zintenzivním aerobní cvičení na úkor toho posilovacího. Když ale potřebuji opravdu rychle "splasknout", sáhnu po pitné detoxikační kúře Neera detox, ta funguje skvěle. Nikdy klasicky nehladovím, ale nahradím pitnou kúrou třeba jedno jídlo denně, nejlépe to večerní. A hned se ručička na váze rychleji pohne.

 

Gabriela Filippi

Herečka, moderátorka a tvůrce Léčivého divadla Gabriela Filippi vypráví o svých zkušenostech s půsty:

Gabriela.jpg Očistné půsty patří k józe, ale nejsou podmínkou. Upřímně: zpočátku bylo mojí motivací hubnutí. V kadeřnictví jsem zaslechla, jak si ženy povídají o hubnoucím přípravku Neera detox, a tak jsem to šla vyzkoušet. S ním je možné se bez problémů postit i 21 dnů, já zkoušela patnáct. Tělo v této době získává energii z javorovo- palmového sirupu, takže se nikdo nemusí bát, že zkolabuje. 

První dny mě bolela hlava, pak mě honila mlsná všeho druhu, ale asi po pěti dnech začala změna. Začalo mě to bavit, protože jsem přestala bojovat. Měla jsem hodně energie a spala minimálně, protože se tělo nevysilovalo zpracováváním potravy. Bylo mi lehce a krásně a zažívala jsem euforii. Pak nastal okamžik, kdy mi bylo líto vrátit se zase k jídlu, protože jemněhmotný svět se při půstu otevírá daleko snáz a smysly jsou bystřejší. 

Důležité je vracet se ke stravě opatrně, aby si člověk zbytečně neublížil. Zatím ale ještě nejsem takový borec jako Henri Monfort, který se živí pouze pránou, a tak někdy klidně zajdu i do cukrárny.

 

Simona Krainová

Simona.jpg

Ve věku, kdy si modelky už dávno užívají zaslouženého „důchodu“, je Simona Krainová (40) na vrcholu. Jak se udržuje ve formě? Má nějaké tajné tipy na krásu a štíhlou postavu? A proč si pochvaluje mateřství na prahu čtyřicítky? Přečtěte si rozhovor se Simonou Krainovou na iGlancu.

Za svou kariéru přišla modelka na různé triky, jak rozproudit metabolismus a vyčistit tělo. „Jednou do roka praktikuju detoxikační kúru. Člověk musí nějakou dobu popíjet speciální směs z mízy jihoasijské palmy a kanadského javorového sirupu, kajenského pepře a dalších přísad," říká Simona. Přečtěte si článek Jiřího Čeladníka na Super.cz.

 

Detox podle Venduly Svobodové

Vendula.jpg

Pročišťující kúru za pomoci neera nektaru zná kdekdo. Pravidelně si tímto způsobem dává dohromady své tělo po porodu Simona Krainová a pije ho také Vendula Svobodová. Redaktorka Andrea Ježková se do desetidenní očisty pustila též a podělí se s vámi o své dojmy. Celý článek najdete zde.

 

Olga Šafaříková

Osobní příběh tvořivé ženy, která se v současnosti stala tváří produktu Neera Detox:

oli_bila.jpg Bylo mi pětatřicet, u nohou, na rukou, za krkem dvě malé děti, které chtějí vše hned okamžitě tady a teď, muž věčně na cestách, babičky daleko a na telefonu stejně vytížené kamarádky jako jsem já sama. Probdělé noci nad nemocnými dětmi, kolotoč každodenních povinnosti, většina nás maminek to velmi dobře zná. Najednou to přišlo. Angína, únava a tělo vyčerpané stresem, napadeno dětskými bacily a viry, jež přináší zimní období, tělo vypovědělo službu. Vysoké horečky donutily mne ulehnout na lůžko a přišla hned dvoje silná antibiotika za sebou.