Kokosový olej pro krásné vlasy i pevné zdraví

Kokosový olej pro krásné vlasy i pevné zdraví

Kokosový olej se stal velmi uctívanou potravinou, která má velmi všestranné účinky na lidské zdraví.   

Jedinečná kombinace mastných kyselin obsažená v tomto bílém zázraku. Pokud jste stále nerozhodní, zda kokosový olej koupit, jistě si přečtěte náš článek.

18687-1_18687-1-kokosovy-olej-bio-450ml

 

Plíživé a zákeřné oslabení, kterým trpí většinou dospělí a starší lidé. Jedná se o stav, při kterém osoba ztrácí krátkodobou paměť, má poruchy vyjadřování a působí velmi zmateně. Každá Alzheimerova choroba u určité osoby postupuje rozdílný tempem, proto je doporučeno lidský mozek “trénovat”. Stejně jako trénování, může být prospěšný i kokosový olej.   

 

V kokosovém oleji v BIO kvalitě, je obsažená kyselina laurová, která tvoří přibližně 50% mastných kyselin. Při trávení této kyseliny laurové, se tvoří látka nazývána monolaurin, jež nám může pomoci zničit škodlivé patogeny v lidském těle.

18681-1_18681-1-kokosovy-olej-bio-4000ml

Snižuje pocit hladu

Tělo dokáže kokosový olej mnohem rychleji trávit, než ostatní běžné rafinované tuky a tím pádem poskytne i rychlejší energii. Nejen, že se tedy budete cítit lépe a naplnění energií, ale dokonce nebudete mít nutkání každou chvíli uždibovat kus dobrého dortíku, slané brambůrky a jiné.

Pokud potřebujete zhubnout, kokosový olej vám může být nápomocen.    

 

Lepší vstřebávání živin

 Každopádně mnohem důležitější bude, že každodenní pojídání kokosového oleje může pomoci absorbovat vitamíny a minerální látky v těle. Nejčastěji to jsou vitamíny rozpustné v tucích a těmi jsou : vitamín A, D, E, K a minerální látky, jako je hořčík zinek, vápník, železo a jiné. Tyto vitamíny a minerální látky jsou velmi důležité pro správné fungování těla a řádné zdraví člověka. 

coconut-4061946_1280

Pro krásné a hebké vlasy

Kokosový olej je také velmi účinným pomocníkem pro krásné vlasy - zvyšuje jejich lesk a chrání je před poškozením. Při vmasírování do pokožky hlavy, může působit lépe než mnohé minerální oleje. Navíc odstraňuje lupy a brání vypadávání vlasům.

Vsaďte na kokosový olej a mějte vaši hřívu zářivě lesklou, zdravou, bez lupů a vypadávání. 

Abyste zvýšili účinek a získali dřívější zlepšení, doporučujeme kokosový olej pro hlubší výživu vlasů. Několik lžic kokosového oleje rozehřejte na sporáku či v mikrovlnné troubě a poté naneste na vlhké vlasy umyté šamponem. Po nanesení jemně masírujte pokožku hlavy a nechejte působit. Doporučený čas pro působení je hodina až dvě. Po této době opět vlasy umyjte běžným způsobem.  

woman-2593366_1280

Obsahuje také důležité vitamíny

Kokosový olej je bezpochyby skvělou alternativou mnoha tuků. Velmi lahodně chutná, a také krásně voní. Ve vysoké kvalitě si uchová důležité vitamíny, jako jsou A, C, a E.