Spinování vody

Spinování vody

Američan David L. Kaas byl před 3 lety velmi nemocný. Selhávaly mu ledviny, až mu nakonec jednu museli vzít. Měl výduť na mozkové tepně, trpěl těžkou nadváhou (180 kg) a mnoho dalších potíží. Dnes je zdravý muž s normální váhou. Říká, že během nemoci mu Bůh/Stvořitel vnuknul způsob, jak se nejlépe dát dohromady, a že si tuto metodu nemá nechávat pro sebe a má jí šířit dále.

Lidský organismus je tvořen ze 70-80% vodou. Z tohoto důvodu je velmi důležité, jak voda v organismu cykluje. Kolem každé molekuly vody v lidském těle obíhá elektron, jehož kruhová dráha má tvar polokruhu 180 stupňů směřovanou na jih. Všechny tekutiny, které do sebe dostáváme, prošly kovovým potrubím. To zapříčinilo, že elektrony jejich molekul jsou nasměrovány na sever. Tento obrácený směr cyklování molekul se objevuje například u hmyzu, nebo koček. V momentě, kdy konzumujeme tuto „nesprávně nasměrovanou vodu, znamená to, že rušíme svůj cyklus obnovy buněk, který trvá sedm let. Způsobuje to rychlé opotřebování organismu a s ním spojené nemoci.

Pokud se rozhodneme veškeré tekutiny, které požijeme, „spinovat do jižních krajin“, znamená to, že náš tělesný systém dostane přesně to, co potřebuje, aby jeho obnova na buněčné bázi probíhala tak, jak má. Po určité době se zbavíme všech neduhů včetně těch nejtěžších, spokojíme se s menšími porcemi jídla, kratší dobou spánku. Budeme vypadat a cítit se mnohem mladší.

David Kaas říká, že poté, co začal „spinovat“ tekutiny, zbavil se postupně a za relativně krátkou dobu svých nemocí. Svou těžkou nadváhu zlikvidoval bez kruté diety a namáhavého cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dokonce měly opět svou původní barvu. On i jeho přátelé, které se svou metodou seznámil, jsou opět aktivní a užívají si život plnými doušky. Je autorem knihy Farmer Physics a také několika videí, kde sděluje podstatu metody. Chcete-li mu položit otázku, můžete mu napsat do komentářů na youtube.

Jak docílit „nasměrování“ vody k jihu“? Pomocí jednoduchého gesta drženým po dobu 30 sekund. Můžete si ho prohlédnout výše na obrázku. Podrobněji je popsáno na videu pod článkem. Podle všeho je lhostejné, ve které pozici se která ruka nachází.

Překvapí vás, jak spinovaná voda chutná při pití hladí naše útroby. Údajně má spinování velmi dobrý vliv na víno - bohužel zatím nevyzkoušeno. Lze spinovat i potraviny – hlavně ty, které mají vysoký obsah vody.

Výsledky jsou až zarážející. Tekutiny se zdají být velmi chutné a hladké. Trávení je lepší, po namáhavém dnu se dostavuje menší únava. Dosud tělo investovalo velké množství energie pouze na správné nasměrování vody na správný směr molekulárního rotování…

Bude – li vše nadále fungovat tak, jak tvrdí a ukazuje David Kaas, jedná se o opravdovou revoluci v léčbě…

převzato z orgonet.cz a redakčně upraveno