Spinování vody

Spinování vody

Spinování vody: efektivní a inovativní metoda na vylepšení zdraví vody

Nejideálnější na vylepšení čehokoliv bývají návody, které jsou velmi jednoduché. Nová metoda na posílení celkové kondice, zdraví nebo dokonce léčbu nemocí se jeví jako velmi nadějná. Na informačním kanálu youtube se objevilo video na téma Nová léčba rakoviny a více. To je téma, které nestálo na žebříčku mých priorit příliš vysoko. Neumím přesně popsat, čím mě tak upoutalo, ale obsah klipu mi okamžitě učaroval. Naprosto podle mého gusta – jednoduché, inovativní a efektivní. Je třeba podělit se o to i s nejširším okruhem čtenářů. Vyzkoušením této metody nikdo nic neztratí – pouze získá.

Američan David L. Kaas byl před 3 lety velmi nemocný. Selhávaly mu ledviny, až mu nakonec jednu museli vzít. Měl výduť na mozkové tepně, trpěl těžkou nadváhou (180 kg) a mnoho dalších potíží. Dnes je zdravý muž s normální váhou. Říká, že během nemoci mu Bůh/Stvořitel vnuknul způsob, jak se nejlépe dát dohromady, a že si tuto metodu nemá nechávat pro sebe a má jí šířit dále.

Nejdříve se pokusím stručně popsat princip, což se pouhým teoretikům samozřejmě bude zdát nedostatečné. To není důležité. Hlavně, že spinování funguje.

Lidský organismus je tvořen ze 70-80% vodou. Z tohoto důvodu je velmi důležité, jak voda v organismu cykluje. Kolem každé molekuly vody v lidském těle obíhá elektron, jehož kruhová dráha má tvar polokruhu 180 stupňů směřovanou na jih. Všechny tekutiny, které do sebe dostáváme, prošly kovovým potrubím. To zapříčinilo, že elektrony jejich molekul jsou nasměrovány na sever. Tento obrácený směr cyklování molekul se objevuje například u hmyzu, nebo koček. V momentě, kdy konzumujeme tuto „nesprávně nasměrovanou vodu, znamená to, že rušíme svůj cyklus obnovy buněk, který trvá sedm let. Způsobuje to rychlé opotřebování organismu a s ním spojené nemoci.

Pokud se rozhodneme veškeré tekutiny, které požijeme, „spinovat do jižních krajin“, znamená to, že náš tělesný systém dostane přesně to, co potřebuje, aby jeho obnova na buněčné bázi probíhala tak, jak má. Po určité době se zbavíme všech neduhů včetně těch nejtěžších, spokojíme se s menšími porcemi jídla, ratší dobou spánku. Budeme vypadat a cítit se mnohem mladší.

David Kaas říká, že poté, co začal „spinovat“ tekutiny, zbavil se postupně a za relativně krátkou dobu svých nemocí. Svou těžkou nadváhu zlikvidoval bez kruté diety a namáhavého cvičení. Začaly mu opět růst vlasy a dokonce měly opět svou původní barvu. On i jeho přátelé, které se svou metodou seznámil, jsou opět aktivní a užívají si život plnými doušky. Je autorem knihy Farmer Physics a také několika videí, kde sděluje podstatu metody. Chcete-li mu položit otázku, můžete mu napsat do komentářů na youtube.

Jak docílit „nasměrování“ vody k jihu“? Pomocí jednoduchého gesta drženým po dobu 30 sekund. Můžete si ho prohlédnout výše na obrázku. Podrobněji je popsáno na videu pod článkem. Podle všeho je lhostejné, ve které pozici se která ruka nachází.

Převapí vás, jak spinovaná voda chutná při pití hladí naše útroby. Údajně má spinování velmi dobrý vliv na víno - bohužel zatím nevyzkoušeno. Lze spinovat i potraviny – hlavně ty, které mají vysoký obsah vody.m vody. Maminkám se doporučuje spinovat pití pro své děti.

Já už dva dny „přesměrovávám“ veškeré pití i polévku. Výsledky jsou až zarážející. Tekutiny se zdají být velmi chutné a hladké. Trávení je lepší, po namáhavém dnu se dostavuje menší únava. Váš spánek bude hluboký a vy se budete cítit plni života. Je to logické vyústění spinovacího procesu. Dosud tělo investovalo velké množství energie pouze na správné nasměrování vody na správný směr molekulárního rotování…

Bude – li vše nadále fungovat tak, jak tvrdí a ukazuje David Kaas, jedná se o opravdovou revoluci v léčbě…

Neznám všechny detaily, vím jen to, co je ve videích. Knihu Farmářská fyzika, kde jsou detaily, jsem zatím nečetl, ale možná se tak jednou stane.

převzato z orgonet.cz a redakčně upraveno

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde