O příčinách nepochopitelných nemocí

Organismus člověka má pozoruhodnou vlastnost - neustále v něm probíhá sebeobnova a regenerace.


Zdálo by se tedy, že žádná nemoc nemá šanci. Ve skutečnosti nemoci vznikají , a to v případech, jestliže životním silám organismu něco brání, aby likvidovaly choroboplodné zárodky a o obnovovaly poničené tkáně.

Co je to "něco" ? Ve většině případů to jsou - parazité.
Uvedu příklad: byla jednou jedna divoká step, kterou rozorali a pak zaseli, tudíž se proměnila v kultivované hospodářské pole. Aby pole nezarostlo a znovu se neproměnilo v divokou step, člověk musí na procesu neustále pracovat a vynakládat úsilí.

Podobným způsobem parazité v lidském organismu vytvářejí svá "hospodářská pole" a stále je udržují, a právě to je příčinou , že se spustí to či ono  onemocnění. Parazité se zabydlují ve všech tkáních lidského organismu, lehce se jimi pohybují, a tak vyvolávají nebezpečné nemoci v jakémkoliv orgánu.

 

Ve světle těchto nových poznatků jsou nám jasné mnohé příčiny řady takzvaných nevyléčitelných nemocí:

Toxoplazmy způsobují tělesné vady a zohavení, vrozené nemoci u dětí a mentální zaostalost.

Bičenky jsou původci nemocí urinogenitální soustavy, střev, úst, krve, cév a způsobují rakovinu.

Chlamydie jsou příčinou neplodnosti, poruch trávení, poruch funkčnosti slinivky břišní včetně diabetes mellitus, nemocí jater a infarktů.

Plísně mají na svědomí velké množství nemocí a také se při nich tvoří a rostou novotvary.

Lamblie zasahují játra a vyvolávají různé jaterní choroby.

Škrkavky způsobují nemoci plic, žlučníku a střev.

Roupi vyvolávají celou řadu střevních nemocí.

Fascioloza je příčinou alergií, neprůchodnosti žlučovodů a chronické hepatitidy.

Fasciolopsidoza podněcuje formování a rozvoj různých onkologických nemocí.

Podobně se chovají i ostatní parazité , cizopasníci v lidském organismu.

 

Každý člověk má vždy nějaké parazity, ať už jde o mikroby, viry nebo hlísty.

Ovšem zdaleka ne každý kvůli nim onemocní, to hrozí pouze těm,kteří si nevhodnými emocemi, životním stylem, zvyky a stravováním znečistili organismus a oslabili si obranyschopnost.

Člověk si sám ve svém organismu vytváří podmínky pro nemoc: zvyšuje se u něho celková míra intoxikace a snižuje se imunita, takže parazité, kteří se až dosud v tichosti a mírumilovnosti skrývali v hostitelově těle, nyní začnou vystrkovat růžky, zdárně rostou a svou životní činností mu škodí, vyvolávají řadu různorodých nemocí, a v nejhorším případě mu mohou způsobit dokonce i smrt.
Podle všeobecně uznávaných statistických údajů umírá nejvíce lidí na nemoci srdce a cév, na druhém místě jsou onkologické nemoci a na třetím místě pak mozkové příhody - mrtvice. Parazitozy nacházíme "až" na čtvrtém místě.

Pokud bychom však odhlédli od statistik, podívali na věc z hlediska příčiny a následku a hledali důvod vzniku prvních tří kategorií chorob, zjistili bychom, že nemoci srdce a cév, nádory a mrtvice představují jen konečný článek řetězce.

Výzkum krve pacientů se srdečními cévními chorobami prokázal, že jejich organismy trvale hostí bičenky, houby, plísně, a další mikroparazity, kteří jim požírají červené krvinky, zavrtávají se jim do cév, narušují je a vytvářejí nebezpečné krevní sraženiny - tromby. Odsud pramení infarkty, mozkové mrtvice a další srdeční a cévní choroby.

V pojivých tkáních způsobují např. kloubní problémy, artritidy.

 

Stádia vývoje parazitozy

První stádium

Absence kultury a neznalost.  V tomto stádiu se vytváří podmínky pro takový životní styl, při kterém se obranné síly organismu maximálně oslabí. Organismus se promění ve skládku ekotoxínů a odpadních produktů.

Druhé stádium

Parazité pronikají do oslabeného a intoxikovaného organismu. Skryté stádium.

Třetí stádium

Základem každého onemocnění je zánět. Pokud vyloučíme mechanické a chemické poškození organismu, na prvním místě je poškození způsobené parazity, jíž vyvolávají záněty. Akutní stádium.

Čtvrté stádium

Obranné síly organismu se aktivují a zapojují do procesu. Životní síly jsou vynakládány na boj se zápalem. Ovšem parazité nikam neodcházejí, nýbrž zůstávají v těle, a proto je zánět trvalý a stává se součástí života hostitele. Nemoc přechází do chronické formy. Jakmile se rovnováha, které "drží nemoc na uzdě" , naruší, zdravotní stav se prudce zhorší. V tomto stádiu člověk ztrácí životní sílu, je vyčerpaný, předčasně stárne, jeho život se znehodnocuje, zaplňuje chronickými nemocemi a zkracuje.

Z toho vyplývá, že každý člověk by měl po celý život z preventivních důvodů pravidelně vykonávat očistu organismu a průběžně se zbavovat parazitů.

 

Jak člověk chytí parazity

Mikroparazité jsou příčinou různých vrozených  a dědičných nemocí. Bičenky poševní žijí v plodové vodě těhotných žen, takže se v nich nenarozené dítě doslova koupe.. Pronikají mu do tělíčka ústy, konečníkem, plícemi, očima i kůží.

Děti se nakazí už před narozením v matčině lůně anebo při porodu a nemůžeme se divit, že některá novorozeňata přicházejí na svět s vrozenými srdečními vadami , cévními nemocemi,nemocemi ledvin, a dokonce i nádory a AIDS!!!

Novorozeňata se nakazí parazity při narození , čímž trpí všechny orgány - oči, nos, ústa a hráz, následky jsou viditelné i na kůži.Trvale se nákaza usadí už ve věku pěti až osmi měsíců dítěte, vyčerpává slinivku břišní a někdy způsobuje diabetes mellitus, nádorová onemocnění a další nemoci.

Případy parazitálních nemocí narůstají a podíl na tom má rozvoj turistiky a cestovního ruchu, znečištění vody a potravy a nadměrné užívání chemikálií i antibiotik.

Hlísti, hlístice a velké množství měňavek (ty tvoří sliz) jsou mezi lidmi rozšířeny mnohem více , než připouští oficiální statistika a tradiční medicína.
U některých mastných výrobků, zejména u vepřového masa, byla zjištěna velká koncentrace parazitů - anglická slanina, šunka, párky, klobásy a další. Příliš nezaostává ani hovězí, drůbeží a skopové maso a ryby. Základem je dostačující tepelná úprava.

To jsou smutná fakta  a určitě to nepřinese pražádnou radost moderní společnosti, zvyklé konzumovat velké množství masa, masných výrobků a rybích produktů. Proto se nemůžeme divit, že se ve vyspělých zemích, jako je USA a Evropě vyskytuje víc parazitních onemocnění než například v Africe.

Člověk snadno chytí červy z vepřového masa, vždyť stačí nesprávně tepelně připravený kousek, špatně uzenou šunku nebo klobásu...Larvy se usazují ve svalech, kde se také rozvíjí a odsud se šíří centrální nervovou soustavou do dalších tkání a orgánů až se nakonec přisají na horní tenké střevo.

Tasemnice dlouhočlené jsou pro člověka nebezpečné, protože jejich agresivní larvy pronikají do svalových tkání, do očí, do srdce a do mozku!!!
Často se stává, že z hladovějícího člověka po dlouhé očistné kůře vycházejí dlouhé chuchvalce parazitů a on se diví, jak vůbec něco takového žilo v jeho vnitřnostech a proč o tom nevěděli?
Odpověď je velmi jednoduchá: parazit se snaží žít tiše a nepozorovaně tak, aby ho hostitel nepostřehl!!!

Parazité jsou chytří a dobře vědí, že když si jich jejich "chlebodárce"všimne,určitě proti nim něco podnikne a bude je chtít vypudit!!!
Samozřejmě si nemůžeme myslet, že mají rozum jako inteligentní bytost, ale jsou chytří alespoň v jedné věci - v umění přežít a rozmnožovat se, což je cílem každého pozemského tvora.

Na kvalitu tělesných sil a míru nečistot mají největší vliv naše emoce - životní pole, způsob života, zvyky, stravování, věk, klima a takzvaní démoni čili energetičtí parazité.

Parazité se rozmnožují v krvi nebo cévách, vyvolávají různé nemoci a napadají intoxikované a opotřebované orgány, jež si podmaňují a tvoří v nich - tumory.

Ucpávají cévy a způsobují proděravění jejich stěn, čímž vytvářejí podhoubí pro mozkovou mrtvici. Tudíž můžeme konstatovat, že srdeční a cévní nemoci, rakovina, AIDS, cukrovka, skleróza, náhlé cévní příhody a další takzvané civilizační choroby vyvolávají parazité usazení v organismu.

 

První obranná síla člověka - vědomí

Vědomí pracuje se smyslovými orgány, pamětí a rozumem. Bez vědomí by nemohly probíhat žádné životní procesy.

Co znamená, když je vědomí nesprávně orientované a jak může člověku uškodit? Stane-li se to, pak na místo toho, aby vhodně řídilo životní procesy, přináší různá neštěstí: nejprve skrytě a potom i otevřeně.