Kouzelné bylinky: Dodávají energii i ulevují od kašle

“Kouzelné bylinky” - tak se bylinkám přezdívá už od nepaměti. Důvodem toho je, že od pradávna napomáhají ulevit od mnoha potíží. Znaly je naše prababičky a budou je znát i naše vnoučata. Od nejrůznějších problémů totiž ulevují, aniž by zruinovaly naši peněženku. Můžete je totiž pít v podobě čaje nebo energetického nápoje.

bylinky1

Kouzelné bylinky pro všechny

Jak již bylo nastíněno, bylinky už dlouhá léta patří do života řady lidí. Jsou snadno dostupné, dokonce si je řada lidí pěstuje i na své zahrádce, aby bylinky byly neustále po ruce. Zatímco původně se síla bylinek užívala jenom v lidovém léčitelství, posléze se kouzelné bylinky dostaly právoplatně do medicíny.

A nakonec si našly cestu i do kuchyně, kde začaly doplňovat nejrůznější pokrmy všech světových gastronomií. No umíte si představit cukroví nebo maso bez aroma bylinek?

Věděli jste, že bylinky vám pomohou také dodat potřebnou energii?

Erebos drink je kombinací bylinek a koření, které společně povzbuzují organismus. Jedná se o osvěžující a energii dodávající nápoj vyráběn louhováním bylin, který lze dnes zakoupit v mnoha příchutích.

183107_erebos-spicy-final2x

 

Kašel bývá nedílnou součástí nachlazení nebo lecjakého oslabení.

Odvodnění je problém, který může sužovat kdekoho. Souvisí totiž jak s nedostatkem pohybu, nebo s přemírou solení. Jelikož z důvodu zadržování vody v těle dochází ke zvýšení tělesné hmotnosti, lidé se ptají, jak s odvodněním zatočit.

Zatímco u pampelišky pomáhají její kořeny, kopřivu utrhněte celou a pár minut ji louhujte v horké vodě.

Žaludek umí člověka pořádně potrápit, o tom není pochyb ani sporu. Pokud patříte k lidem, kteří mají s trávicí soustavou velmi často potíže, určitě chcete znát způsob, jak si ulevit při oslabení. Odpovědí jsou, překvapivě, zase bylinky.

Účinky bylin v žádném případě nezaručujeme.