Paraziti v našem těle

Paraziti v našem těle

Lidský organismus je i přes nesmírný vědecký a výzkumný pokrok stále ještě neprobádanou krajinou, kde je pořád co objevovat. Disponuje mnoha pozoruhodnými vlastnostmi. Smyslové vnímání, neomezené hranice myšlení, schopnost vybičovat se k maximálnímu výkonu v ten pravý čas. Nejvíce zázračná je schopnost seberegenerace a obnovy. Je až zarážející, z čeho všeho se tělo dovede uzdravit.

Teoreticky by to mělo znamenat, že by žádná nemoc neměla mít šanci uchytit se v žádném organismu. Existuje ale něco, co zázračnou schopnost regenerace těla blokuje. Usadí se to v těle a oslabuje veškerou imunitu. A to je jako pozvánka pro nemoci. Tím něčím jsou paraziti. Usazují se v lidském těla a vytváří si své „hospodářské centrály“. Jak zasáhnou do svého okolí, naruší jeho rovnováhu a to je nejspolehlivější spouštěč pro chorobu. Díky své schopnosti rychle a nenápadně se pohybovat, se mohou usadit v jakémkoliv orgánu a začít se množit.

Nejznámější příčiny oslabení:

Chlamydie způsobují neplodnost, poruchy trávení, cukrovku, nemoci jater, infarkty, onemocnění jater.

Plísně jsou příčinou mnoha chorob, včetně nárůstu novotvarů.

Škrkavky způsobují nemoci střev, žlučníku a plic.

Roupi jsou paraziti způsobující střevní potíže.

Toxoplazmy jsou bakterie velmi negativně působící na lidské zárodky. Jsou příčinou tělesných vad, mentální zaostalosti a nejrůznějších vrozených vad.

Téměř každý člověk má v sobě tyto nebo podobné parazity. Bezprostřední oslabení hrozní těm, kteří si svou nesprávnou životosprávou oslabují imunitu a dávají tím prostor bateriím, virům a hlístům, aby mohli rozvinout svou činnost. Každý člověk si tak vlastně sám způsobuje nejrůznější problémy.

Kde se berou paraziti

Například bičenky poševní si velmi libují v plodové vodě těhotných žen, takže si je novorozený človíček přinese na svět už při porodu. Z tohoto důvodu přichází děti na svět s mnoha vývojovými vadami, oslabením cév nebo nádorovými oslabeními.

Na vzniku oslabení způsobených parazity má velký vliv i cestování, nedůvěryhodné zdroje vody nebo potraviny nejasného původu. Ideálním zdrojem nejrůznějších parazitů, jako jsou hlísti, roupi nebo tasemnice, je špatně tepelně upravené maso. Parazité se usazují ve svalech, tam se rozvíjí, a pak putují přes nervovou soustavu, aby se mohli usadit například v tenkém střevě.

Mnohdy se paraziti objeví v momentě, kdy člověk podstupuje očistnou kůru. Je možné pozorovat, jak se jeho tělo zbavuje množství nejrůznějších parazitů, aniž by věděl, že vůbec nějaké má. Jejich vývin probíhá pomalu a bez příznaků. Je to forma obranného reflexu. Je nutné být opatrný, aby si jich hostitel nevšiml a nezačal s jejich likvidací.

Mají obdivuhodnou schopnost usadit se v těch nejoslabenějších orgánech, kde vyvolávají nejrůznější nemoci a zabírají stále více prostoru. Takto vznikají nádory. A nejen ty. Při ucpávání cév roste riziko mrtvice, náhlé mozkové a cévní příhody, arterioskleróza nebo dokonce AIDS (u lidí s oslabenou imunitou).

Přistupujte ke svému tělu zodpovědně a učte se mu naslouchat. Pokud dovedete správně přečíst informace, které vám předává, riziko, že se objeví nějaké problémy, bude minimální.