Paraziti v našem těle

Paraziti v našem těle

Lidský organismus je i přes nesmírný vědecký a výzkumný pokrok stále ještě neprobádanou krajinou, kde je pořád co objevovat. Disponuje mnoha pozoruhodnými vlastnostmi. Smyslové vnímání, neomezené hranice myšlení, schopnost vybičovat se k maximálnímu výkonu v ten pravý čas. Nejvíce zázračná je schopnost seberegenerace a obnovy. Je až zarážející, z čeho všeho se tělo dovede uzdravit.

Teoreticky by to mělo znamenat, že by žádná nemoc neměla mít šanci uchytit se v žádném organismu. Existuje ale něco, co zázračnou schopnost regenerace těla blokuje. Usadí se to v těle a oslabuje veškerou imunitu. A to je jako pozvánka pro nemoci. Tím něčím jsou paraziti. Usazují se v lidském těla a vytváří si své „hospodářské centrály“. Jak zasáhnou do svého okolí, naruší jeho rovnováhu a to je nejspolehlivější spouštěč pro chorobu. Díky své schopnosti rychle a nenápadně se pohybovat, se mohou usadit v jakémkoliv orgánu a začít se množit.

Nejznámější příčiny oslabení:

Chlamydie způsobují neplodnost, poruchy trávení, cukrovku, nemoci jater, infarkty, onemocnění jater.

Plísně jsou příčinou mnoha chorob, včetně nárůstu novotvarů.

Škrkavky způsobují nemoci střev, žlučníku a plic.

Roupi jsou paraziti způsobující střevní potíže.

Toxoplazmy jsou bakterie velmi negativně působící na lidské zárodky. Jsou příčinou tělesných vad, mentální zaostalosti a nejrůznějších vrozených vad.

Téměř každý člověk má v sobě tyto nebo podobné parazity. Bezprostřední oslabení hrozní těm, kteří si svou nesprávnou životosprávou oslabují imunitu a dávají tím prostor bateriím, virům a hlístům, aby mohli rozvinout svou činnost. Každý člověk si tak vlastně sám způsobuje nejrůznější problémy.

Kde se berou paraziti

Například bičenky poševní si velmi libují v plodové vodě těhotných žen, takže si je novorozený človíček přinese na svět už při porodu. Z tohoto důvodu přichází děti na svět s mnoha vývojovými vadami, oslabením cév nebo nádorovými oslabeními.

Na vzniku oslabení způsobených parazity má velký vliv i cestování, nedůvěryhodné zdroje vody nebo potraviny nejasného původu. Ideálním zdrojem nejrůznějších parazitů, jako jsou hlísti, roupi nebo tasemnice, je špatně tepelně upravené maso. Parazité se usazují ve svalech, tam se rozvíjí, a pak putují přes nervovou soustavu, aby se mohli usadit například v tenkém střevě.

Mnohdy se paraziti objeví v momentě, kdy člověk podstupuje očistnou kůru. Je možné pozorovat, jak se jeho tělo zbavuje množství nejrůznějších parazitů, aniž by věděl, že vůbec nějaké má. Jejich vývin probíhá pomalu a bez příznaků. Je to forma obranného reflexu. Je nutné být opatrný, aby si jich hostitel nevšiml a nezačal s jejich likvidací.

Mají obdivuhodnou schopnost usadit se v těch nejoslabenějších orgánech, kde vyvolávají nejrůznější nemoci a zabírají stále více prostoru. Takto vznikají nádory. A nejen ty. Při ucpávání cév roste riziko mrtvice, náhlé mozkové a cévní příhody, arterioskleróza nebo dokonce AIDS (u lidí s oslabenou imunitou).

Přistupujte ke svému tělu zodpovědně a učte se mu naslouchat. Pokud dovedete správně přečíst informace, které vám předává, riziko, že se objeví nějaké problémy, bude minimální.

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde