Zase jsem měl pravdu

MUDr. Jan Miklánek :

   Nesměl jsem o tom psát, protože by to vzbudilo paniku mezi českým i slovenským lidem !
    Betalactoglobulin - nacházející se v kravském mléce - se s kofeinem navazuje na sloučeninu, která DRÁŽDÍ sliznici tlustého střeva a napomáhá ke vzniku - RAKOVINY v této lokalitě!!!   Proto jsme jedni nejvíce postiženi na světě RAKOVINOU - tlustého střeva a konečníku .

NEPIJTE TO KAFE S MLÉKEM !

Pošlete - řekněte to tedy všem známým, na kterých vám záleží!

Silně varující lékařské a biologické vysvětlení PROČ ??

Kombinace černé kávy a tuku z mléka, smetany atd., totiž na celé naše tělo nepůsobí ani trochu příznivě !!!

Působí totiž velice špatně na dvanácterník - (neboli duodenum), který pak v křečích stáhne svoje hladké svalstvo a následně začne vyřazovat z provozu slinivku břišní . Dále pak zablokuje i celý žlučník .

Žlučník je vlastně zásobní skladiště žluči v našem organismu.

Žluč se má samočinně do trávící soustavy uvolňovat pokaždé tehdy, když sníme cokoli mastného, aby ten přijatý tuk byl pro správné následné strávení předem dostatečně emulgován.

Jestliže nám ale žlučník z jakéhokoliv důvodu řádně nefunguje, máme zaděláno na mnohé další zdravotní problémy označované dnes za běžné civilizační nemoci.

Snad největším problémem je, - ale nulová osvěta, že se toto opravdu varující vědecké poznání zpravidla dozvídáme, až když je nám už 70 let a v průběhu předešlých padesáti let jsme oblíbenou kávu tak rádi popíjeli právě s mlékem, či smetanou, protože jen tak nám to chutnalo a obchody jsou toho doslova plné.

 Křeče a bolesti se potom za čas objevují i v oblasti bederní páteře, kdy chronický nedostatek žluči ve střevech způsobuje až bolestivou zácpu. Žluč, která se nedostane do dvanácterníku, se usazuje s výraznou bolesti právě u vývodu žlučníku a tvoří se tam nejprve žlučový písek. Ovšem později se mohou vytvářet až opravdu velké a životu nebezpečné žlučové kameny, které nakonec žlučník zcela ucpou .

 Z čínské medicíny se dozvídáme, že meridiánová spojnice nemocného žlučníku prochází všemi velkými klouby našeho organismu (kyčle, ramena, kolena) a způsobuje jejich silné bolesti, až chronickou nehybnost.

Chybějící slinivkové šťávy způsobují ve střevech velice silné nadýmání - (meteorismus).

Vracející se žlučí reaktivované žaludeční šťávy pak silně poškozují už i samotnou slinivku a právě tak potom vzniká stále se rozmáhající cukrovka  - (diabetes mellitus). Což je ve své podstatě jen velice málo nebo zcela nefunkční slinivka, protože se v ní pak násled kem prodělaných poleptání žaludeční kyselinou a následných zánětů už netvoří v patřičném množství, anebo vůbec, veledůležitý hormon - inzulin.

Takto mimo jiné je ochromena i činnost mnoha dalších sliznic v celém těle.

Káva navíc obsahuje velké množství hodně agresivní kyseliny šťavelové. A když ledviny tuto látku nestačí dostatečně rychle vylučovat prostřednictvím moči, potom se snadno vytvoří z přítomných krystalků kyseliny šťavelové nejdříve močový písek. Později se ale vytvářejí také obrovské, vysoce bolestivé a zároveň i rizikové močové kameny.

Je- li totiž v našem organismun neustále přítomno příliš velké množství kyseliny šťavelové, přes tlusté střevo se následně vstřebává zpátky do těla a usazuje se i do kloubů a svalů.

Dochází tak k silným bolestem (vnímaným zejména v noci) jak v oblasti páteře, tak i v oblasti velkých kloubů.

Tímto způsobem vzniká i velice podobné, vysocebolestivé a pohyb omezující onemocnění, jako je dna !!!

Pokud tedy alespoň trochu myslíte na své pozdější zdraví, popíjejte svoje oblíbené kafíčko zásadně bez mléka či smetany a jen v malém množství! A s ní, nebo hned po ní, si už zásadně nikdy nedopřávejte šlehačku, či dokonce nějaké vysoce kalorické, tedy zejména silně omaštěné zákusky, či koláčky......

NENABÍZET ANI SVÝM PŘÁTELŮM, KAMARÁDŮM A ANI PŘÍBUZNÝM.

                              primář MUDr. Jan Miklánek Praha

 

PS Zdravíčko:

Zapojit rozum – K pochopení příčin nemocí a možností přirozeného uzdravení stačí zdravý rozum, pud sebezáchovy.

Příčiny nemocí – Příčiny všech nemocí a zdravotních problémů jsou stejné. Jedná se o projevy přetížení a nedostatku. Organismus nejvíce přetěžuje mrtvá strava a chemizovaná strava (vaření, pesticidy, éčka), také nesprávné myšlení. Nedostatek způsobuje především mrtvá strava bez enzymů a energie.

Jak se uzdravit – Jediným lékařem, který nás umí vyléčit je naše mysl (rozum) a naše tělo (imunitní systém). Proto je k upevnění zdraví potřeba nejprve chtít se uzdravit, změnit myšlení (pečovat o sebe) a přejít z co největší části na živou stravu. Tím doplníme chybějící enzymy, energii a živiny, vyčistíme hlavu i tělo.