Podpořte svou imunitu

Podpořte svou imunitu.

Imunitní systém by měl fungovat jako ochranný štít našeho organismu před viry bakteriemi a dalšími nežádoucími cizorodými látkami. Je to neuvěřitelně složitý a sofistikovaný systém, o který je potřeba pečovat a podporovat jej. Měli bychom se chovat tak, abychom sami jeho činnost nepodrývali a neoslabovali. Samozřejmě existují i faktory, které těžko ovlivníme, jako mohou být například genetické dispozice, ale důležité pro nás to, jak můžeme imunitu podpořit.

fotka 1

Zdravá strava je základ!

Na fungování imunitního systému má samozřejmě podstatný vliv zdravé životní prostředí, pohyb a v neposlední řadě i zdravá strava plná vitamínů.

Mezi potraviny bohaté na vitamín C paří pomeranče, kiwi, černý rybíz, nebo papriky. Vitamín C má pro náš organismus antioxidační a ochranné účinky a je rovněž obranou před virovými infekcemi, ideálně bychom tyto potraviny měli konzumovat v syrovém stavu.

obrázek 2

Nesmíme zapomínat ani na další vitamíny. Mléčné výrobky, vejce, sardinky, tresčí játra nebo třeba makrely obsahují pro náš organismus důležitý vitamín DVitamín A zase najdeme ve sladkých batátech, v mrkvi, tykvích a petrželi. Neméně důležitý vitamín B je obsažen v banánech, vejcích, mase nebo v listové zelenině jako je brokolice, špenát či kapusta.

Pravidelný pohyb

Předpokladem pro silný a správně fungující imunitní systém je i posilování fyzické kondice. Pravidelný pohyb je základem zdravého životního stylu. Nemusíte se z vás nutně stát výkonnostní sportovec, postačí, když budete více chodit pěšky, místo výtahu půjdete po schodech, nebo si dopřejete pravidelné procházky v přírodě. Když k tomu občas připojíte vaši oblíbenou aktivitu, jako může být fitness, běh, plavání nebo jízda na kole uvidíte, že se budete cítit lépe.

 Jak můžete imunitu podpořit?

Pokud byste rádi podpořili svoji imunitu, oslabenou kupříkladu po oslabení nebo jako podporu před nežádoucí infekcí můžete vybírat z několika potravinových doplňků.

Vyzkoušejte Peruánský antivirový elixír!

Obsahuje účinné látky z extraktů z bylin, které slouží k podpoře vitalizace a normální funkci imunitního systému.

21441_elixir-antivir-2019

Užívejte generacemi prověřenou bylinou tinkturu.

Má silné desinfekční účinky při vnitřním i zevním použití, podporuje imunitu, zvyšuje obranyschopnost a posiluje organismus.

Receptura byla již po staletí nezávisle používána v Indii, Rusku i Evropě.

Clarkia

 

Dezinfikujte ústní dutinu pomocí propolisu.

Oblíbený přípravek při bolestech v krku či nachlazení.

21387_propolis-echinacea-tbl2019

Další přípravky na podporu imunity vybírejte zde: Imunita