Z důvodu ochrany zdraví vás i dopravců jsme pozastavily možnost platby dobírkou, využijte dalších možností plateb. Děkujeme za pochopení.

MINERÁLY

 

Banner Zdravíčko soutěž minerály 1160x441px

Při nákupu nad 2000 Kč budete automaticky zařazeni do soutěže

o jedno balení KOLOIDNÍCH MINERÁLŮ.

Akce trvá 20.2. - 31.3. 2020, kdy proběhne vylosování výherce.

Vaše nákupy-objednávky se sčítají.

 

Jurassic Minerals+ je multiminerální doplněk stravy 100% rostlinného původu.

Jurské minerály vám poskytnou mnohostranné využití. Z diskusí na internetu je jasné, že koloidní minerály hledají také senioři, kteří zaznamenávají pro ně viditelnější účinky. Pochvalují si život bez nachlazení a chřipek, že jim ubývá bolestí a přibývá energie do života.

Nejvíce chutnají dětem. Otevřená ústa, čekající na chutnou medicínu potěší každého rodiče.

Jurassic Minerals + mají rádi lidé každého věku, kteří se potýkají s depresemi. Na koloidní minerály si nevybudujete závislost, čistě přírodní složení nezatěžuje organismus chemií.


Doporučené užívání
Jako komplexní podpora imunitního systému, při depresích, neurózách, nespavosti a ztrátě energie. Doporučují se při nemocech kardiovaskulárního systému, snížené výkonnosti srdečního svalu, svalové ochablosti a svalových křečích. Při zánětech kloubů a oslabení kostí, zánětlivých stavech bakteriálního a mykotického původu.

Více informací :

Koloidní minerály Jurassic Minerals+ 946ml

Koloidní minerály a jejich blahodárné účinky

 

 

Nejprodávanější

1445
173401144517340
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde