Ecoffee Cup hrnky: Ekologické termohrnky pro milovníky kávy

Milujete kávu a snažíte se být co nejohleduplnější k životnímu prostředí? V tom případě vám bude skvělým společníkem znovupoužitelný Ecoffee Cup hrnek, který se skládá z přírodních bambusových vláken. Tento ekologický termohrnek, ze kterého si můžete vychutnávat lahodnou kávu i čaj, vám vydrží dlouhé roky. Jelikož neobsahuje BPA ani petrochemické produkty, je zcela zdravotně nezávadný. Jaké jsou další přednosti Ecofee Cup hrnku, díky kterým si získává stále více příznivců?

Ecoffe Cup hrnek neškodí vašemu zdraví

Jaká je největší přednost Ecoffe Cup hrnku? Tento ekologický termohrnek se vyrábí z rychle rostoucího a udržitelného materiálu, kterým jsou přírodní bambusová vlákna. Při pěstování bambusu určeného pro Ecoffe Cup hrnky se přitom nepoužívají žádné pesticidy ani další chemické látky.

Jelikož se samotný Ecoffe Cup hrnek skládá pouze z přírodních bambusových vláken, neobsahuje ani BPA a petrochemické produkty. Díky svému organickému složení tak nijak neohrožuje vaše zdraví.

ecoffee cup hnědý

 

 Pro ekologicky smýšlející je zkrátka Ecoffe Cup hrnek správnou volbou. Z jakých důvodů?

  • Samotný hrnek se skládá z přírodních bambusových vláken, tudíž je biologicky rozložitelný.
  • Silikonové víko a držák hrnku jsou vyrobeny z netoxického kaučuku. Tato část hrnku patří k plastům, a tudíž ji můžete recyklovat.
  • I když je samotný Ecoffe Cup hrnek vyroben z přírodního materiálu, není určen na jedno použití. Můžete jej používat znovu a znovu, a to dlouhé roky.

ecoffe cup růžový

Tip: Pokud si rádi dáváte kávu v rychlém občerstvení, noste si pravidelně na tento horký nápoj vlastní Ecoffe Cup hrnek. Zabráníte tak tomu, že pracovníci fast foodu použijí na vaši kávu jednorázový kelímek s víčkem. Navíc, Ecoffe Cup hrnek je velmi lehký, takže si jej můžete vzít prakticky kamkoli.

Moderní design a veselé vzory

Pro Ecoffe Cup hrnek je typický moderní design a pestrobarevnost. Vyberte si u nás z více než dvacítky kousků ten svůj Ecoffe Cup hrnek s originálním motivem. Daný motiv skvěle doplňuje také barevné silikonové víčko a držák hrnku.

Ecoffee Cup hrnek se vyznačuje praktičností

V Ecoffee Cup hrncích si můžete vychutnávat lahodnou kávu i čaj. Jelikož jsou opatřeny kaučukovým víčkem, tyto nápoje v nich vydrží déle teplé nežli v klasickém papírovém kelímku nebo keramickém hrníčku.

Ecoffee Cup hrnek je velmi lehký, můžete si jej brát všude sebou. Skvěle pasuje i do držáku na horký nápoj v osobním automobilu. Tento organický termohrnek si ovšem nedávejte do kabelky ani do batohu. Raději jej noste v ruce. Kaučukové víčko Ecoffe Cup hrnku má totiž v sobě milimetrovou dírku, aby u něj nedocházelo k podtlaku a dalo se s ním dobře pít. Ve vaší kabelce by vám tedy Ecoffee Cup hrnek mohl nepříjemně kapat.

ecoffee cup fialový

Doporučení: Maximální teplota nápoje, který budete mít v Ecofee Cup hrnku, je 70 stupňů Celsia.

Údržba termohrnku z přírodních bambusových vláken je velmi snadná

Když se budete o Ecofee Cup hrnek dobře starat, bude vám sloužit dlouhé roky. Samotný hrnek z přírodních bambusových vláken můžete umývat v myčce. Kaučukové víčko umývejte raději pod teplou tekoucí vodou.