Proč harmonizovat vodu?

Věděli jste, že naše těla jsou prakticky denně vystavována vysoké úrovni elektromagnetického smogu? Elektromagnetické radiace neustále pronikají do našich buněk, zdroje zmíněné radiace se totiž nachází v hojném množství v našem okolí. Člověka možná napadne, že by bylo dobré se zdrojům elektromagnetického smogu vyhýbat, aby nedošlo ke zdravotním problémům, ale dnešní společnost je na těchto zdrojích závislá, tudíž vyhnout se jim je nereálné. Je však možné vsadit na Somavedic, který je důležitý pro očistu domácího i firemního prostředí. Mimochodem, s pomocí Somavedicu lze harmonizovat i vodu. Ptáte se, proč harmonizovat právě vodu? Důvodů je rovnou několik.

Jak již bylo zmíněno, prakticky neustále jsme sužováni elektromagnetickým smogem. Elektromagnetické radiace jsou totiž vysílány věcmi, které dobrovolně pouštíme do našeho okolí. Mluvíme nyní o smartphonech, televizích, také o televizních přijímačích nebo o garážích ovládaných na dálku. Jelikož jsou zdroje elektromagnetického záření potřebné ke každodennímu životu, respektive jelikož jsme na nich závislí a vzdávat se jich je těžké, měli bychom raději vsadit na sílu Somavedicu. Jeho úkolem je harmonizovat negativní dopady elektromagnetického záření na naše zdraví.

182774-4_atlantik--6

Harmonizujeme vodu pomocí Somavedicu

Somavedic je zařízení pomáhající harmonizovat i vodu. Stále se ptáte, proč vodu harmonizovat? Důvodem je především to, že harmonizace vodu oživí natolik, že ji půjde přirovnat k přírodní pramenité vodě. Což je opravdu fantastické, když si uvědomíme, že voda za námi ušla opravdu dlouhou cestu potrubím. Harmonizovanou vodu buňky našeho těla daleko lépe využijí.

Harmonizace probíhá díky spojení minerálů a drahých kamenů. Z nich se uvolňuje energie vyzařována do okolního prostředí. Této energie je tolik, že ji dnes ještě neumíme všechnu využít. K harmonizaci vody se využívá jenom zlomek vysílané energie, který však vodu umí i chránit před škodlivým elektrosmogem.

Harmonizace vody přináší řadu zdravotních benefitů

Možná si říkáte, že žádnou změnu při pití harmonizované vody jistě nepocítíte. Jenže pravdou je, že účinky na zdraví harmonizované vody se objevují postupně. Rychlost účinků se odvíjí od míry znečištění organismu, také samozřejmě od dodržování správné životosprávy.

Ke zdravotním benefitům harmonizované vody patří zamezení potíží se spánkem. Spánek se zkvalitní a prohloubí, anuluje se nespavost. Dojde také k eliminaci geopatogenní zátěže organismu i k eliminaci parazitární, bakteriální a následně také plísňové a virové zátěže.

182813_harmonie-1

Další zdravotní problémy, které harmonizace vody řeší

Harmonizace vody, respektive obecná snaha o vyčištění okolního prostředí od elektromagnetického záření s pomocí Somavedicu, má vliv na naše zdraví. Konkrétně dochází k úlevě od bolestí hlavy či bolesti zad. Anulují se revmatické potíže nebo se předchází jak onkologickým, tak kardiovaskulárním onemocněním, na které v České republice umírá každoročně nejvíce lidí.

Náš tip: Univerzálním modelem, který si poradí s harmonizací prostoru i vody prakticky kdekoliv, je SomavedicMedic Uran.

182768-1_medic-uran--3