NADVÁHA

Pokud chce nějaký výrobce prodat svůj produkt a je to s ohledem na typ produktu možné, vždy k němu připojí větu, že působí na nadváhu.

Hubnutí je velmi častým tématem rozhovorů nejen mezi ženami, ale i muži, a v posledních letech i mezi čím dál mladšími dívkami.

Všichni jsme na jednu stranu „masírováni“ médii o ideálu ženské krásy, který podle mého názoru vypadá jako ramínko na šaty. Na druhou stranu nám reklamy vnucují „zdravé svačinky“, které jsou plné cukru, bílé mouky a ztužených tuků.

Osob, které jsou obézní z důvodu závažné hormonální či metabolické poruchy je minimum. Všichni ostatní jsme „nemocní psychicky“, a tím máme tendenci tloustnout, nebo extrémně hubnout.

Záměrně používám množné číslo, jelikož i mě osobně se tento problém týká. Celý život jsem bojovala s tím, že chci mít ideální míry a ideální váhu. Tak jako většina žen jsem si vytvořila ve svém těle tzv. jo-jo efekt. Můj organismus si neustále vytvářel tukové zásoby na „horší časy“, až se zase zblázním a začnu držet nějakou redukční dietu, při které bude chudák hladovět.

Mým problémem nikdy nebyl nedostatek pohybu. Cvičení mě vždy bavilo a provozovala jsem jej velmi aktivně. Má hlava mi však neustále říkala: „Jsi ošklivá a tlustá, nezasloužíš si, aby tě měli rádi.“

Nepřipomíná vám to něco…? Jsou to všechno programy nahrané v našem podvědomí, které se nám tam dostaly v průběhu našeho života. Aniž bychom si to uvědomovali, tak nás velmi intenzivně ovlivňují.

Skutečností je, že pokud budete správným způsobem pracovat se svým podvědomím a uvolníte se po psychické stránce, tak nebudete mít chuť na tuny sladkostí, čokolády, rohlíků a jiných pochutin. Prostě se začnete mít rádi a nebudete potřebovat jídelní náhražky lásky.

Proč to vše píšu? Ráda bych, abyste si uvědomili, že neexistuje čaj, tableta či kapky, které když si vezmete, tak zhubnete. Vše je jen doplněk k vaší práci s podvědomím, jídelníčkem a pohybem. Pokud nespojíte tyto věci dohromady, tak to prostě nefunguje, anebo to funguje jen chvíli.

Doporučujeme:

Jako podpůrnou léčbu při hubnutí vždy všem doporučuji podpořit činnost svých jater. Pokud vám budou játra dobře štěpit, tak se vám zrychlí metabolismus. Je dobré podpořit i štítnou žlázu, u žen nad 40 let doporučuji přidat nějaké přírodní fytoestrogeny.

Jestliže víte, že máte dlouhodobý chronický stres, přidejte do své léčby něco přírodního na psychiku. Nezapomeňte, že řada chemických léků včetně hormonální antikoncepce může hubnutí blokovat.

Takto může vypadat vaše podpůrná léčba při hubnutí za předpokladu, že upravíte stravu, zařadíte pohyb a začnete pracovat na své psychice:

Varianta I.

Bylinný čaj ODKYSELENÍ ORGANISMU podle návodu, k tomu denně tinkturu z pupenů MORUŠOVNÍK, tinkturu z bylin MATÉ a přírodní kapsle Kelp 

Varianta II.  (ženy nad 40 let)

Střídavě po dni pít čaje ŠTÍHLÁ LINIE a ANTIMLS. K tomu denně užívat tinktury z pupenů ČERNÝ JEŘÁB a JEŘÁB PTAČÍ.  K tomu přírodní kapsle Kelp

Pokud víte, že žijete v psychické zátěži, můžete ke každé variantě užívat přírodní kapsle POHODA

Doplňková léčba, kterou můžete užívat společně s uvedenou základní léčbou:

Taurin, Omega 3

 
 

Nejprodávanější

53
4215515342155
Značky
 
 

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 25 položek celkem

Provozovatel shopu, jako správce osobních údajů zpracovává cookies soubory, pro vylepšení eshopu, analytické účely a cílenou reklamu. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Více informací zde