ÚPRAVA VODY

Změň vodu – změníš svůj život!

Tělo je tvořeno průměrně ze 65 % vodou, množství kolísá – štíhlý muž až 70%, tělo ženy s větší a sušší tukovou tkání jen 52% vody, meziobratlové plotýnky z 80%. Výzkumy ukazují, že 8–10 sklenic vody obohacených o více procentní zastoupení vodíku, než je v běžné vodě, může významně snížit bolest zad a kloubů až v 80 % případů, vyplavením usazených solí.

Jedná se o věc, která vás může do značné míry osvobodit od závislosti na druhých. Která dokáže posunout výživu vašeho dítěte i celé rodiny do úplně jiné kvalitativní dimenze. Z hlediska sportovního výkonu, zdraví, životního pocitu i například dlouhověkosti.

Proč bychom měli vodu z kohoutku obohacovat molekulárním vodíkem?

Všichni dobře víme, že voda může být plná bakterií a mikroorganismů, které je z ní třeba odstranit. Kontaminovaná voda mívá špatný dopad na lidské zdraví. Mezi nejčastější způsob odstranění bakterií z vody patří použití chloru a jeho sloučenin. Chlorace je tedy hygienické zabezpečení vody. Také ozon je schopný hubit přítomné mikroorganismy. Desinfekce je nutná kvůli vodou přenosným infekčním onemocněním a brání patogenům v její kontaminaci. Mezi škodlivé patogeny patří toxiny, pesticidy nebo těžké kovy.

Generátory vodíku LAZENA (s polopropustnou membránou SPE/PEM) čistí vodu od chloru i ozónu, proto přispívají k zvýšení kvality našich životů. Molekulární vodík je navíc silný antioxidant, pojí se se škodlivými volnými radikály a proměňuje je na vodu.

DOPORUČUJEME: LAZENA s označením začínající HB jsou vybaveny technologií na oddělení kyslíku, chlóru a ozonu.

Průtokové revitalizátory vody

Voda s kvalitou pramene

Prostřednictvím průtokového revitalizátoru uvedeme vodu do vířivého pohybu. Napodobujeme tak pohyb tekoucí vody v přírodě. Voda se tím silně revitalizuje a harmonizuje a dochází k přeprogramování její informace. Vytváří znovu krystalickou vnitřní strukturu, tak jako voda pramenitá. Takto oživená voda přirozeně hydratuje a regeneruje buňky našeho těla, což nedokáže  běžná balená, či kohoutková voda, vzhledem ke své nížší energetické hodnotě.

Dochází k hydrataci uvnitř buněk a k uhašení takzvané nitrobuněčné žízně kterou běžná voda nevyřeší.
Cíleným točením doprava je voda také schopna vázat v těle škodlivé látky a dopravovat je ven.

 

Nejprodávanější

530
17510153017510
Značky

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 5 položek celkem